כיצד לשווק את העסק שלנו

• פותח הנושא fino
  • פורסם בתאריך

fino

New member
כיצד לשווק את העסק שלנו

שלום, לנו יש עסק לבניית אתרי אינטרנט. היום יש תחרות קשה בתחום זה... מעבר לשיווק העסק באמצעות פרסומות בגוגל, אודה לכם על רעיונות לגבי אמצעי פרסום נוספים לעסק שלנו לבניית אתרים. בתודה מראש!

shaul flowers

New member
מניסיוני בתחום,

שהחל לפני שבוע בדיוק, אם יש לך עסק לבניית אתרי אינטרנט אתה קודם כל צריך אתר אינטרנט משל עצמך, שיספר מה אתה עושה, מי אתה ואיזה אתרים כבר בנית, כדי ליצור על עצמך רפוטיישן חיובי. פרסומות בגוגל זה אפילו לא כזה אפקטיבי, באמת, תליתי שם מודעה שאני מחפש מישהו שיעזור לי עם האתר שאני חושב לפתוח, בתחום הפרחיה, ומעט מאוד ענו לי, רק איזה עשרים ומשהו איש, אבל אני אוהב שיש לי מבחר. אז אחרי שיהיה לך אתר, אתה צריך לעשות לו SEO, ולדאוג לתלות אותו עם דבק חזק במיוחד בלמעלה של המנוע חיפוש, שלא ייפול משם. ואז כשמישהו יטייל על המנוע ויחפש "בונה אתרים" הוא קודם כל ימצא אותך! וגם כדאי לך לפתוח פרופיל ברשתות חברתיות עסקיות, ולכתוב שם שאתה בונה אתרים. אני למשל, פתחתי לעצמי פרופיל וכתבתי שאני יזם בתחום הפרחיה בהווה ומורה רוחני וסמכות יוגיסטית בעבר. אפ אפ אפ, השירות שאתה מציע כולל גם פאנלים לחלונות צ'אט וריצוף וטיח של הפורומים באתר? כי אם כן, יש לנו על מה לדבר... שאול.

למעלה