כי לא פתחו אותו אז..
הנה הוא

../images/Emo85.gifאאאאאאאא../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

למה את לא שם
הייתי רצה לשם [עם הייתי גרה קרוב
] והייתי מתעלפת שהייתי רואה אותווווו
אבל, מה אכפת ליייייייייייי אני יפגוש את
הראל סקע
ת ואת
עדי כהן
פ-נ-י-ם מ-ו-ל פ-נ-י-ם
זוג מ-ו-ש-ל-מ-י-ם
מ-ו-ש-ל-מ-י-ם

בתשי22

New member
קניון ערים../images/Emo35.gif../images/Emo26.gif

זה קניון מהממם
הייתי שם.. ו.. שם היה גם המסך הענק הזה שהיה בגמר..

אמממ אומרים שכן.. אבל מכתבה שקראתי

בראש 1 זה לא נראה ככה.. כי הוא אמר שאין לו חברה ובזמן האחרון לא היה לו זמן לזה כי הוא התעסק בכוכב נולד.. והוא אמר שהוא מחפש מישהי שתראה אותו בתור עצמו ולא בתור הראל סקעת.. משו כזה..

../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

כמו שירןן חחחחח עכשיו נתחיל עם זה חחחחחח שמישו ימשיך

בתשי22

New member

המשכתי..

../images/Emo85.gifחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחע../images/Emo6.gif

אני נשואה לאדון הראל סקעת
ושימותו של הקנאים
מ-ו-ש-ל-ם
כפרעעעע עלייייו איזה תמונה מ-ו-ש-ל-מ-ת מהגמר

חופית15

New member
הוא לא הומו...!!

היו שמועות שהוא הומו אבל הם שקר . לסקעת היתה חברה בשם שני.... לפי מה שנראה כרגע הוא מבלה הרבה עם עדי כהן... סקעת לא הומו..!!

חופית15

New member
בנתיים אין לו חבר..!!

הוא בפרוש אמר שהוא לא פוסל קשר עם מעריצה....

לי יש חברה ש...

היא רוקדת בלהקת "מחולה" והיא אמרה לי שהוא הומו כי הם באו לשם לראות איך הבנות שם רוקדות והם היו איתם שם כמה ימים..

חופית15

New member
עדיף לא להתווכח.. בואו נחזור ליהודה

אני אוהבת את סקעת אפילו אני גרה קרוב אליו אבל הפורום הזה שייך ליהודה ולחבריו..(אמ"ל). אני מתנצלת אם אני זאת שהכנסתי פתאום את סקעת....

למעלה