כך הכול התחיל - סיפורם של אגרנים כפייתיים שפעם היו ביניכם

תוכן-מקודם

Member
מנהל
IMG_20201013_070437.jpg
קרדיט "באדיבות שי פינוי דירות"
היי אני א' מכפר סבא, איש צבא לשעבר, אחר כך מנהל בחברת הייטק. כשאתה מסתובב אצלי בבית תתקל בחפצים שלא צריכים להיות שם. כסאות גינה שבורים, עגלות תינוק וסופר לא שימושיות וזה רק באזור הגינה עדיין לא נכנסו לתוך הבית. הכול מכוסה ביריעות שחורות גדולות שארגנתי ואני לא רוצה שתראה, זה כאילו
אני מסתיר משהו ואני לא באמת מסתיר אבל זה מה שזה אלו הם חיים

כשאתה עומד בכניסה אתה נתקל בקופסאות של מוצרי חשמל שעדיין לא פתחתי בכלל והם חדשים לגמרי. לצד זה יש את כל המסמכים שגם הם מלאים באבק וגם אותם לא פתחתי. ליד הדלתות של השירותים והאמבטיה אני נוהג להניח ערמות של בגדים ישנים, נעליים אחד על גבי השני, כן יש לי קטע חזק עם ערמות, לפחות בזה אני מסודר
אתם בטח תוהים איך זה שאני נפתח ומספר את הסיפור שלי כאן, אחרי ככלות הכול כולם יודעים שאגרנים לא בדיוק משתפים במקרים ובסיפורים שלהם. אז הנה אני כאן מספר לכם את החלק העיקרי בחיי. בגיל שלושים הכרתי את יוליה, התחתנו, אהבתי אותה מאוד אבל אז היא חלתה במחלה קשה שמוטטה אותנו לגמרי
עזרתי לה לא מעט, כבר בתקופה הקשה הזאת התחלתי לאגור כדי לשכוח, כדי לקחת את הכאב כדי שיעלם ויעזוב אותי ולו לדקה. בהמשך אף על פי שהרופאים ניסו להציל אותה בסוף היא עזבה את העולם והותירה אותי כואב ודואב. פתאום כשנה לאחר פטירתה (אני משער שזה קרה מהסטרס ומה שחוויתי) התחלתי להרגיש כאבים עזים שתקפו אותי בכל חלק בגופי, לא יכולתי לישון כי בכל פעם שהייתי מנסה לישון או לשכב הגוף דאב וכאב לי מאוד
במקום לישון הייתי פשוט לוקח את עגלת הסופר הישנה שהייתה לי ומאתגר את עצמי במאסף של דברים. אחר כך גם עברתי לאינטרנט, פתאום התחלתי לקנות כל מיני דברים. זה מהכאב, מחוסר היכולת לישון וכך מצאתי את עצמי מעמיס מכל הבא ליד, זבל, פסולת וגם דברים חדשים שהייתי קונה ומבזבז במאות אלפי שקלים
אין ספק, אני מודה שמצאתי נחמה באגירה אבל אף פעם עד לרגעים אלו לא התוודיתי אפילו לא בפני עצמי שאני אוגר הכול מהכול לרבות זבל ופסולת מסכנת חיים
"אני חושש שאם הוא ימשיך בכיוון הזה הוא לא יישאר בחיים" אומר החבר של א' שהצטרף לשיחה וסיפר על אדם מדהים אוהב חיים וחרוץ שהכול נפל על ראשו מאז שחלתה אשתו ונפטרה
"האגירה לוקחת ממנו את כל החמצן, הכמויות של הזבל כמו עטות עליו וגם הוא עצמו מרגיש שכל שנייה היא סכנת חיים עבורו אבל לא יודעים איך להפסיק". ממשיך ומציין
זאת חברו הטוב שבאמת ובתמים בה לסייע

הרגע שהכול השתנה – א' מסכים לקבל עזרה
אני שי פינוי דירה מומחה בכל סוגי הפינויים לרבות פינוי זבל מדירות של אגרנים. ההתמחות העיקרית שלי היא להיכנס לדירות של אגרנים, לדבר בשפתם ולסייע להם מכל הלב וללא שפיטה להשאיר את כמויות האגירה מאחוריהם.
אין ספק שהמקרה של א' נגע לליבי וכמו לא מעט מקרים שבהם אני נתקל ואותם אני חווה בשביל זה הגעתי לנכס הזה, בשביל לעזור לא' להחזיר לעצמו את החמצן ואת החיים שכל כך חסרים לו. לאף אחד לא מגיע לחיות בתנאים כל כך קשים, לכולם מגיעה ההזדמנות ובשביל זה אני והצוות רוצים להושיט כאן ועכשיו את היד לעזרה.
במקרה הזה אפשר לראות את הלב של א' מפוזר לחלקים בכל הבית, רואים שהוא שבור ושעבר משהו קשה ובשביל זה אנחנו כאן, כדי לחבר את החלקים השבורים בחזרה.
IMG_20201026_080422.jpg
קרדיט "באדיבות שי פינוי דירות"

איך עוזרים לאגרן לפנות את הדירה מחפצים וזבל בהיבט הרגשי

אי אפשר לפנות דירה של אגרן בלי לשאול לרשותו, לצורך העניין בין כל הזבל והפסולת המפוזרים הסתתרה לה מערכת ישיבה יוקרתית מאוד ואת זה מן הסתם האגרן סירב לזרוק. לכן בשלב הזה עצרנו, הזזנו מעל הספה את כל כמויות הזבל ובזמן הניקיון תכננו לנקות אותה ולהשיב אותה לחלל הסלון שהכול יחזור על מקומו ונזיז את כמויות הזבל לאתרי האשפה
כשקורים מצבים כאלו שהאגרן סומך על מפנים והם מפנים מה שהם רוצים הוא עלול להתעצבן אומר שי פינוי דירה ואז לעצור את כל הפינוי וחבל! את זה אנחנו לא עושים! אנחנו לא מעזים לעשות שום טעות שתעלה לכולם ביוקר!
שום דבר לא זז בלי לשאול או לשמוע את האמירה של א' בצורה ברורה! מערבים אותו בכל תהליך ומבקשים סליחה חלילה אם משהו שלא צריך זז ממקומו ללא רשות האגרן! ככה עובדים, בסבלנות והכלה בלתי נגמרת
האגרן צריך להרגיש שבאים לעזור לו, לא לעשות שום דבר בניגוד לרצונו כי זה יכול להיגרר ליום המחרת והוא פשוט יתבצר על העמדה שלו ולא יסכים להמשיך. "אחד הדברים הקשים שמתרחשים אצל אגרנים זה שהלב שלהם לעיתים כל כך שבור שכשהם מבקשים להחזיר את הזבל פנימה לפעמים כדי להראות להם סליחה וכוונה מחזירים חלק מהדברים" אומר שי פינוי דירה ומסביר שזו העבודה, אין מה לעשות, חייבים לתת את הלב והנשמה והסובלנות ובגדול לרכוש את אמונו של האגרן!
"בלי לרכוש את האמון של האגרן לא יצא מזה שום דבר" אומר שי ומסביר שזה הא' ב' של הפינוי. "בלי אשתי הבית הזה לא בית" חזר ואמר א' לאורך כל הפינוי ולעיתים אפילו בכה וזה היה קשה, קשה מאוד מה שאנשים עוברים ורק שרואים ומרגישים את זה מבינים כמה צער עובר עליהם וכמה הם צריכים עזרה רק לא יודעים לבקש אותה"
אז איך עוזרים? כשהבן אדם בוכה ושואל איפה אשתי אני כל כך מתגעגע צריך להבין מאיפה הגיע הרצון העז לאגור וצריך לעזור לו כמה אפשר ולצפות לתוצאה שתפתיע אפילו אתכם
פינוי זבל וחפצים מדירה של אגרן – הרגע שא' הסכים שנפנה לו את הנכס
השלב שבו המפנים קיבלו אוקי סופי היה באמת רגע מכונן, מאידך גיסא היו כמה רגעים קשים על האגרן כאשר נשאל מה עושים עם החולצות החדשות שהיו בארון? האם
?אתה רוצה למכור, למסור לנזקקים או מה מהן להשאיר לעצמך
א' היה בבעיה קשה, היה אפשר לראות כמה קשה לו לעבור צעד ועוד צעד אבל לנו ולמפנים של שי פינוי דירה היה את כל הזמן שבעולם. בכל פעם שאלנו את א' אם אנחנו לוחצים עליו, שיגיד, אנחנו לא רוצים לעשות שום דבר בצורה לא אכפתית רק מה שטוב עבורו
א' התקשה להיפרד מחלק מהבגדים כי אישתו ז"ל אהבה אותם, הוא לא ידע מה לעשות אבל אז אמר שאם היו שואלים את אשתו היא בטח הייתה מבקשת ממנו למסור את הבגדים למי שצריך. נתנו לו זמן לחשוב, להחליט ובסוף גמלה בליבו ההחלטה והוא אפילו סייע לנו לארוז את הכול ולמסור חלק מזה לאגודות ולנזקקים
א' הבין שזה בהחלט זמן להיפרד ודרך הפינוי הזה הוא הבין שהוא משאיר את העבר שלו מאחור ומתחיל חיים חדשים בזכות הפינוי הזה.שלב הניקיון והשיפוץ של הנכס – כשהחיים של א' משתנים לבלתי היכר
לאחר שהמפנים ניקו את המקרר היטב, הוציאו את המזון המקולקל, הזיזו את החפצים והרהיטים התקינים עכשיו הגיע זמן הניקיון. הם מנקים, מבריקים את החלונות, מנקים את התריסים, חוזרים ושוטפים עם חומרים חזקים במיוחד ואז מבצעים חיטוי חוזר ונשנה כך שאף חרק לא ימשיך ויתקיים תחת הנכס של א'
המפנים פינו את כל כמויות הזבל באמצעות מנוף כך שהם לא השתמשו בחדר מדרגות והמעלית של הדיירים לא היוותה שימוש ולא הייתה למפגע תברואתי או בטיחותי. הכול בשקט, עם כל הלב והנשמה. הכול חזר למקומו, התמונות נתלו על הקיר ועכשיו, כל מה שנשאר לא' זה לספר לכם על זמן המשפחה החדש שקורה בדיוק ברגעים אלו
א' מבלה עם המשפחה – זמן משפחה
בשלב הזה הרגשתי גאווה גדולה אומר א' שבדיוק זימן לבית את כל המשפחה. פתאום הוא מראה להם איך הכול נקי והכול במקומו מונח. תמונות, תמונה של ההורים שכבר אינם בחיים מונחת על השידה
אני שומע לחשושים קטנים של התרחבות הלב, המשפחה שלי שמחה, הם לא מתביישים בי אבל אני לא אומר על כך דבר ורק ממשיך ועושה להם סיור בבית שגדלו בו, הבית שהם הכירו אחרת לגמרי ועכשיו חזר לעצמו
הכול מאורגן, פתאום אני רואה את כל מה שאשתי היקרה אהבה, הכול לנגד עיני, הזיכרון קיים אבל הפעם ממקום טוב, מקום מרגש. אני מודה שאני שמח, אני מודה שאף פעם לא תשמעו אגרנים מדברים על זה שקשה להם עם האגירה אבל אם תתעקשו תגלו שכולם זקוקים ליחס, אהבה
כולם מחפשים בית, חום, משפחה וכשיש אגרנות קשה מאוד לחיות ולהמשיך להתקיים בצורה שכזאת. השינוי הזה מדהים, אני מאמין שוב שאשתי הייתה אומרת לי בצחוק "איך חיכית עד עכשיו ולא עשית זאת קודם לכן? איפה היה הראש שלך"
אני מאמין שאשתי נמצאת במקום שכולו טוב ושמחה על הפינוי הזה, לא יכולתי להודות יותר ממה שאני מודה על הפינוי המדהים הזה

ועכשיו קצת עלינו – שי פינוי דירה פינוי ממוקד
היי אני שי ויכולתי לדבר אתכם על כל דבר מהעלות, מנוף, בלי מנוף, משאית, חנייה, עובדים שלא מעזים לדבר בנייד בזמן פינוי ופינוי שלא מפריע לשכנים. אבל במקום זאת בחרתי לדבר על הלב של האדם שאוגר, מה הוא חווה, איך הוא רוצה לחיות חיים רגילים אבל לא תמיד מצליח
זה לא רק התנאים, כל סיפור הוא לגופו ויש בהחלט סיפורים שליבם של האנשים כל כך שבור עד שהם מוותרים לעצמם וכאן, בדיוק כאן נכנס לסיפור מפנה דירות שמבין את זה, מכיר את זה ויכול בהחלט לתת את המענה הטוב ביותר למשהו שהוא מעבר להצלת חיים
האם זה אתם או בני המשפחה שלכם? אם כן כל מה שאתם צריכים זה פינוי שבא מהלב, פינוי אחראי שמכיר את כל הנסיבות ומבין את לב האדם
שי פינוי דירה - מפנים שמגיעים עם הלב והנשמה, נותנים זמן עבודה ומתחילים את הפינוי הנכון ביותר ובקצב אותו יקבע רק יקיריכם או אתם עצמכם
בסיכום דבר אפשר ואפילו כדאי לנסות ולחיות ללא חפצים, אפשר לזכור ולאהוב ולהנציח זיכרון של מישהו שאיננו עוד באמצעות הנחת התמונות והסיפור חיים שלו הפעם
סיכונים או פחדים במקום נטול אבק

20190702_090113.jpg
קרדיט באדיבות שי פינוי דירות​

שי פינוי דירה – לוגיסטיקה וציוד מתואם לפינוי בטוח
השירותים המוצעים על ידינו מכילים מיון קפדני ומעמיק של חפצים, אריזת קרטונים, פינוי מהיר, שהייה של האגרן לאורך כל הפינוי. שטיפה חוזרת ונשנית של הדירה לרבות סילוק מזון ישן, מזהמים, מקררים, מיגור חולדות, אבנית, צואה ועוד
כמו כן מתבצעות עבודות שיפוץ נוספות לרבות עבודות אינסטלציה וחשמל נוספות. חלק מהציוד שיתבקש לתרומה יועבר לגופים המתאימים וכל מה שיהיה חשוב לאגרן ובעל אופי ערכי לא ייזרק או יועבר לשום מקום ללא רשותו
לצד זאת הליך הפינוי מתבצע באמצעות מנופים המופעלים רק על ידי גופים המתאימים ומורשים לכך. הזבל מפונה לאתרי אשפה מורשים בלבד כך שאף אחד לא ייקנס בדרך כזו או אחרת. בסיום המשימה מנקים המפנים את כל סביבת האגרן החיצונית וזה אומר מדרגות או שימוש במעלית אם היה דבר כזה
ללא תפיסת חניות, בזמן שקט, תוך כדי הודעה לדיירים מתבצע הפינוי והכול במטרה שלא לגרום לאי נוחות לסביבה עצמה
שי פינוי דירה, מפנים עם וותק של יותר משלושה עשורים, עובדים המבוטחים תחת ביטוחי צד ג', הופעה ייצוגית, הגעה בזמן ובתוצאות פינוי שבסופן תוכלו אתם או בני המשפחה שלכם לחזור לחיים רגילים, הפעם ללא סכנות ותחלואות האגירה
קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ראשונית שבא נוכל להגיע, לבחון את המקום, להכיר אתכם או את יקיריכם ולהבין מה בדיוק צריך כדי לסייע מכל הלב ולתת כלים גם לעתיד בטוח וחף מסכנות הן בהיבט הפיזי, הנפשי והמנטלי
!צריכים עזרה? לשי פינוי דירה יש את כל האפשרויות לתת לכם את המענה המדויק ביותר בזכות בדיקת הדברים מקרוב והצעת מחיר כנה ובשקיפות מלאה
אז בין שאתם לוקים בבעיית האגירה ולא יודעים כיצד לצאת ממנה ובין שמדובר בבן משפחה שלכם שאיבד, חווה משבר ונפל לשגרת האגירה כל מה שהוא צריך זה פינוי עם לב ונשמה שיודע בדיוק איך להשאיר עבורו את הכול מאחור ולהתחיל חיים טובים ובריאים יותר.​

נערך לאחרונה ב:
למעלה