כלבת טרייר רוסי ענק = מסרבת לעבור עיקור...

כלבת טרייר רוסי ענק = מסרבת לעבור עיקור...

באתר הכלביה שליד הכנסיה הרוסית בתל מאביב יש תמונה של כלבה שחורה מגזע-רוסי. למעשה הכלבה כבר אומצה אבל נותרה בכלביה בגלל שהעיקןר שלה הוא תנאי למסירתה...עקרון של הכלביה...והעיקור נדחה בגלל שהיא במחזור כעת. אציג את עצמי... היו לי כלבים בעבר ולמדתי מהם שפה.....ועל כן....כך נודע לי שהכלבה מסרבת לעבור את העיקור ועומדת על זכותה להורות. מבחינה משפטית....צריך עורך דין....או לחץ של השגרירות הרוסית על משרד החוץ. לצערי אני לא דוברת רוסית ומקווה שמישהו יתרגם את הבקשה כאן בשיא המהירות לרוסית...אולי ברוסיה החוק שונה והיא תחזור לשם

האם החוק ברוסיה מחייב עיקור כלבות לפני אימוץ?.....

כאמור = אם יש הבדלי חוקים בין רוסיה וישראל....והיא כלבה ממוצא רוסי.....אולי החוק הרוסי יגן עליה והיא תוחזר לרוסיה. צריך לאסוף כסף לכרטיס טיסה. אבל ייעוץ וליווי משפטי כאמור = חייבים...אלא אם כן השגרירות תתגייס במהירות למנוע את הניתוח בנימוקי חסינות דיפלומטית

beatman

Member
איך כלבה יכולה לסרב ?

באמצעות מתרגם = אני מתרגמת את הסירוב שלה לשפה אנושית...

היו לי כלבים שהעבירו באמצעותי מסרים בעבר....כבר חשבתי ששכחתי את השפה הזאת...והנה קיבלתי בקשת הצילו מהכלבה. הרוסים השתמשו בכלבים בתוכניות החלל שלהם בעבר וכפי הנראה התפתחו כישורים מיוחדים אצל הכלבים בגלל זה. אולי יש הסבר אחר. בכל אופן....מדובר בבקשה אמיתית שאני מעבירה....S O S של ממש....אולי זה קשור בענין של גלגול נשמות. לא בטוחה

עיון קל באתר כנסת-ישראל....ינואר 2014...הצעת חוק עיקור וסרוס

כנראה שהחוק עבר וכיום כל הכלבים מהכלביות עוברים את זה. בכל אופן זה נראה כמו מתיחת-זוועה מתוצרת פיספוסים כי יש חסינות לחברי הכנסת והם עלולים לחוקק מתוך....יצרים אפלים...של תורם אלמוני

קובץ התקנות...אוגוסט 2017....7856 =מנסה להבין...ועדת החינוך.

מצאתי את זה בדבר שנקרא קובץ תקנות. באישור ועדת החינוך של הכנסת. אודה למשפטנים שיתגייסו לסייע לכלבה בעתירה לבגץ דחופה

beatman

Member
אז אין מה לעשות

גם לא בדיוק שואלים את הכלבים, מרדימים, מנתחים וזהו.

אבל אז פורצת מגפה בסין....

ונזכרים בפיתגם....הקש ששבר את גב הגמל......כנסת-ישראל עשתה הכל להיפך...והכל עבר בשלום....בגלל "פסק זמן קרימינולוגי"....כלומר....זה התפרסם ב-2017.....אבל רק לאחר יותר משנתיים....פרצה מגפה בסין...((הבונים החופשיים הסינים בנו מנהרה מהשגרירות שלהם לביתו של מנכ"ל ראש הממשלה וכך חוקים הזויים נחקקו

למעלה