כל האמת על ג´יימס גודינג

לימבו

New member
כל האמת על ג´יימס גודינג

לא יודע מה איתכם, אבל מאד מעצבן אותי לקרוא בעיתונות הישראלית על ה"רומן" של קיילי עם רובי וויליאמס (מתי כבר התקשורת תבין שהרומן היחיד האמיתי של רובי זה עם ה"שותף" שלו לדירה ג´ונתן וילקיס??) שיש כאלו (כמו גררררר.... אביעד קיסוס) שלא מתביישים לשייך לרובי את הקרדיט להצלחתה הנוכחית של קיילי. ג´יימס וקיילי הכירו לפני למעלה משנתיים במסיבה בלוס אנג´לס. ג´יימס הוא דוגמן (למרות שמאז שהוא חבר של קיילי לא זכור לי שהוא דיגמן משהו) ואיש דוחה בן 26 ששונא את העובדה שקיילי מפורסמת, ועוד יותר שונא את המעריצים שלה (ואני מדבר ממקור ראשון) לצערינו הרב, ומסיבה לא ברורה, קיילי טוענת שהוא מתייחס אליה כמו לנסיכה ודואג לה וכו´ ושהוא מדהים והכל. לפני שנה הם היו בחופשה בצרפת והעיתונים זעקו שג´יימס קנה לה טבעת אירוסין, מה שלטענתה לא היה ולא נברא. הם אפילו לא ביקרו שם בחנויות תכשיטים. לפני כשבועיים, רעשו העיתונים על כך שקיילי התחתנה בסתר. כמובן שלא האמנו לאף מילה, בעיקר בגלל שאבא רון ואמא קרול לא נכחו בחתונה, ומי שמכיר את קיילי יודע שזה בחיים לא יכול לקרות. מצד שני, קיילי תמיד ציינה לשח את ג´נט ג´קסון, על הקנאות שבה היא שומרת על חייה הפרטיים, וציינה לא אחת שהיא מעריצה את העובדה שג´נט היתה נשואה כמה שנים, ואף אחד לא ידע על זה- עד היום בו התגרשה. בכל מקרה- מגעיל או לא מגעיל, אין ספק שג´יימס הוא הראשון שגרם לקיילי לעצור שניה את הלופים המטורפים שלה של הקלטות-הוצאת אלבום-צילומים-הופעות-סרטים וגרם לה לראשונה בחייה לקחת חופש על מנת להסדיר עניינים אישיים. שזה דבר מקסים בעיני, ביחוד אצל קיילי, שלא היתה מסוגלת לעשות את זה בעבר, וזה העיד לדעתי על משהו לא בסדר, בעיקר על פחד מכשלון. אז נכון- הם לא מתחתנים עכשיו, אבל יש לי תחושה שקיילי מעוניינת לצאת שניה מראש מעייני הצהובונים למיניהם, על מנת להתחתן על אמת- וזאת הסיבה לחופשה. בניגוד לאחותה דני, שהתחתנה ברעש וצילצולים עם ג´וליאן מקמהון (אקא "קול" מ"מכושפות") לקיילי לא מתאים להתחתן לעיני המצלמות. מאז ומתמיד הפאפאראצי היו האוייב מספר 1 שלה.

למעלה