כל הכבוד תומאס!

כל הכבוד תומאס!

נכון שהימרתם על סאפין? אבל אתם יודעים את הכלל ששולט באליפות אוסטרליה בטניס 2002 : אם אתה ממוקם גבוה בדירוג העולמי - סופך קרוב! אז נכון שיש שיגידו שלייטון יואיט היה פצוע ואגאסי בכלל לא שיחק אבל בינינו, זה לא מענין לתומאס יוהאנסון את הדיו שבעזרתו נכתב על הצ´ק "וואן מליון דולארס". הבן אדם הוא אלוף אוסטרליה 2002 ונהנה מזכיה בתוארגראנד סלאם ראשון בקרירה. מסכן סאפין שהפסיד ביומולדת שלו, אבל מצד שני הוא זכה לצ´ק שמן על סך חצי מליון דולר וכל הקהל המקומי שר לו "הפי בירט´דיי" ( תודו שלכם זה לא קרה, לא קיבלתם חצי מליון דולר בשבועיים ולא שרו לכם כל כך הרבה אנשים הפי בירט´דיי בו זמנית). המשחק היה שקול לכל אורכו שלבסוף ניצח הטניסאי עם כושר המשחק הטוב יותר, זה שביצע פחות שגיאות והיה יותר מרוכז, בייחוד בשובר השיויון שהרוסי נראה בו רע. ברכות ואיחולים אדר מורג

oren987

New member
חבל מאוד - כולנו רצינו שסאפין ינצח

בהחלט חבל!!!! יוהנסון זכה רק במזל שעפו כל המדורגים הבכירים!! ממש אליפות מאכזבת אצל הגברים!! נקווה שבווימבלדון יהיה יותר טוב

rgranit

New member
לא כולם... ../images/Emo8.gif

אני דווקא הייתי בעד יוהנסון... לא בגלל שאני אוהב אותו(אני דווקא אוהב יותר את סאפין) אלא בגלל שזה תמיד נחמד לראות הפתעות ושלא הכל צפוי. זאת הבעיה בטניס הנשים - רק מספר שחקניות בכירות זוכות בטורנירים הגדולים וזה מוציא את כל המתח מהמשחק. בגברים יש עומק וכל שחקן יכול לנצח כל אחד (למשל הפתעות של הראל לוי בשנה שעברה). בקיצור כל הכבוד ליוהנסון על ההישג שלו שאני בטוח שהפתיע כמעט את כולם
. נ.ב למה הזכרת דווקא את וימבלדון הגראנד סלאם הבא הוא בצרפת (רולאנד-גרוס)

מי זה כולנו?

אני לא אוהד של סאפין ולא רציתי שהוא ינצח, בדיוק כמו שלא השתוקקתי שיוהאנסון ינצח. אם מדורגים בכירים שיחקו חלש והפסידו זה חלק מהספורט ובהודעה הקודמת שלי אמרתי כבר כמה זה מזיז ליוהאנסון. הוא ידע לשחק טוב וזה לא מענין אותומה אחרים עשו טפשי לומר מה היה קורה אם הם לא היו עפים, כי זה חלק מהספורט ובמציאות הדברים קורים אחרת מעל הנייר, לשמחתנו. אחרת לא היה מתח ולא היה ענין. האליפות אולימעט מאכזבת בגלל מחסור בטניסאים בכירים בשלבים המאוחרים אבל מחר יום חדש כמו שאומרים
ולפני ווימבלדון - הרולאן גרוס אדר מורג

למעלה