כל המושחתים הם נגד ציפי לבני

כל המושחתים הם נגד ציפי לבני

השחיתות עולה כפורחת. הירשזון, אולמרט, אהוד ברק, צחי הנגבי. כל האזרחים בוכים: למה כל הפוליטיקאים מושחתים ולמה אף אדם הגון לא הולך לפוליטיקה. האמת היא שיש אנשים הגונים וישרים שניסו להיכנס לפוליטיקה: ציפי לבני, אבישי ברוורמן (ואליהם ניתן לצרף גם את דן מרידור שאינו בכותרות היום) והמושחתים נלחמים בהם, ודואגים לסלק אותם מהשטח, שכן עצם מציאותם של אנשים ישרים מטילה עליהם צל. כשאריק שרון קיבל התקף שבץ המוח ויצא מהתמונה, התעוררה השאלה מי ייכנס לנעליו. אהוד אולמרט וציפי לבני היו שניהם מועמדים אפשריים. לבני הבינה שמאבק ירושה ברגע ההוא היה גורם להתמוטטותה של "קדימה" ולכן ויתרה למענו של אולמרט. לכן ברור לאולמרט שהיא "סכינאית". מאז ועד היום חוזרת לבני ואומרת כי היא חושבת שמן הראוי היה שאולמרט יסתלק מהשלטון. היא אומרת זאת בשקט ובנימוס. מול כל יתר הפוליטיקאים שסביבה היא זוהרת כזוהר הרקיע. אני עוקב אחריה מן היום שנכנסה לממשלה. היא אינה מרבה לדבר, אבל כשהיא מדברת, היא תמיד, ללא יוצא מן הכלל, מצביעה על הדברים הנכונים ומסיקה את המסקנות הנכונות, תמיד. זיכרו את הנאום שלה בטקס לזכר רבין הי"ד. אינני חבר "קדימה" וגם אם לא תמיד אני מסכים איתה, אני מתרשם מכך שיש לה שיקול דעת וזה מה שאין לאחרים. אלה קטעים מתוך הבלוג שלי. המאמר כולו נמצא בכתובת: http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1297407

למעלה