כל הפרקים בעיברית!!!!!!

0Pandemonium0

New member
כן, אבל בסדרה לא הזכירו שום משיכה שלו לכתיבה.

ובהרבה מקרים ילדים גם הולכים בדרך ההפוכה לזו שההורים שלהם בחרו.

Snake Bandage

New member
אבל ב-CD דרמה כן הסבירו למה.

הוא עבר את כל ההרפתקאות של הילדים הנבחרים, גם ב-1999 וגם ב-2002 וגם כל מה שהיה בין לבין, והוא התחיל להרגיש צורך לחלוק את החוויות שלו ושל הילדים עם שאר העולם. אם אני זוכרת נכון, אמא שלו הציעה לו לכתוב על זה. מובן שזה הסבר רטרואקטיבי, אבל עוד ב-2001 הרגשתי שזה מאוד מתאים למי שהיה שם מההתחלה ועד הסוף לרצות לתעד את זה.

Snake Bandage

New member
ה-CD דרמה הזאת בהחלט קאנונית.

ה-CD דרמות היחידות שהן לא קאנוניות הן אלה של אדוונצ'ר. הקריין ממש מודיע שהאירועים האלה לא קרו לילדים והדיג'ימונים באמת. כל ה-CD דרמות האחרות (כולל Michi e no Armor Shinka שהיא די פסיכית) קשורות לקאנון של הסדרות שלהן. מה שמעמיד את הקאנוניות של הסרט השישי בסימן שאלה, אבל כנראה שכמו הסרט החמישי, לפחות חלק ממנו קשור לקאנון של טיימרס.

star_female

New member
זה יותר מדי מוזר אם michi קאנונית x_x

אבל כן, באופן כללי ה-drama cds הם חלק מהסדרה...

Snake Bandage

New member
תכל'ס, גם אני חושבת שזה מוזר מדי...

למרות שאני נורא בעד הדייט המשולש בין האחים לבית קידו לבין ג'ון והאחיות הבוגרות לבית אינואה. XD

star_female

New member
... עבדתי כל כך הרבה על הקטע הזה ולא הצלחתי

להבין אותו עד הסוף. מה בדיוק קרה שם? ד"א, אם קראת את התרגום שלי ויש לך הערות את מוזמנת להגיד. הוא לא קרוב אפילו ללהיות מושלם אבל זה הכי טוב שהצלחתי, וזה יותר טוב מכלום (שזה פחות או יותר מה שיש כרגע ברשת אלא אם כן משהו השתנה בחודשיים האחרונים).

Snake Bandage

New member
המקצועות של מימי וטאקרו לא מגוכחים

שמע, ניסיתי למצוא הסבר פנים-עלילתי יותר טוב למקצוע של ימאטו ולא מצאתי, אז פשוט הגעתי למסקנה הזאת וזהו. זה לא משליך על מה אני חושבת על המקצועות האחרים וזהו. בגלל זה אני שונאת שמתחילים לדבר על האפילוג. להיות הבנאדם היחיד שאוהב אותו זה טרחה נוראית.

OOOO0

New member
אני דווקא אוהבת את החשיבה שלך,

דיסוננס קוגניטיבי זה תמיד טוב כשאין אופציה אחרת.

OOOO0

New member
אני רצינית לחלוטין.

כשמאוכזבים ממשהו שאי אפשר לשנות, הכי טוב לנסות לשכנע את עצמך למה בעצם זה היה רעיון טוב.

0Pandemonium0

New member
אבל דיסוננס קוגניטיבי מתרחש מעצמו, לא?

זה לא משהו שהאדם שולט בו...

OOOO0

New member
כן, הדיסוננס עצמו כן.

התכוונתי לדרכים ליישב אותו. טוב, עכשיו למדתי מילה חדשה להשתמש בה בהקשר הזה, פאנון.

Snake Bandage

New member
כן, זה לא שיש לי ברירה

המקצועות של מיאקו וימאטו הם הדברים היחידים שהפריעו לי באפילוג, והייתי חייבת למצוא דרך לקבל אותם כדי שאני אוכל להנות מהשאר בלי להרגיש אשמה (הילדים כל כך חמודים, שאני אגיד לזה לא?!). והדרך הזאת נקראת פאנון. המצאה גדולה.

Snake Bandage

New member
לא, סתם פאנון

זו מקבילה לקאנון. אם קאנון הוא האירועים המתרחשים בסדרה, אז הפאנון הוא אירועים או עובדות המומצאות ע"י מעריצים כדי להסביר דברים שהקאנון לא מסביר.

למעלה