כל חברי נבחרות ישראל גרפו מדליות...כולם עד אחד...

דיברגנט חדש

Well-known member

מדליה שלישית לישראל: הג'ודוקא רז הרשקו עלתה לגמר תוך 14 שניות

הג'ודוקא רז הרשקו (מעל 78 ק"ג) הבטיחה מדליה שלישית לישראל באולימפיאדת פריז, כשניצחה בשלב חצי הגמר את קאירה אוזדמיר הטורקייה. הרשקו רשמה הישג נהדר, כשהשיגה תוצאת איפון תוך 14 שניות בלבד. הגמר ייערך בעוד כשעה, ושם תתמודד הישראלית נגד ביאטריס סוזה הברזילאית, שהפתיעה את הפייבוריטית הצרפתייה רומן דיקו.

איך לא הימרו עליה|?| |מדליה|

הישג ענק: כסף אולימפי לג'ודוקא רז הרשקו

הג'ודוקא רז הרשקו זכתה במדליית הכסף (מעל 78 ק"ג), לאחר שהפסידה לברזילאית ביאטריס סוזה בגמר. יריבתה של הרשקו השיגה את הניצחון באמצעות ניקוד ווזארי, שאותו לא הצליחה הישראלית למחוק. ההישג הענק מגיע אחרי שתי מדליות על המזרן אמש - ארד לפיטר פלצ'יק וכסף לענבר לניר, ובכך רושמת ישראל לראשונה שלוש מדליות בענף הג'ודו באולימפיאדה אחת.

דיברגנט חדש

Well-known member

תחזית "ספורטס אילוסטרייטד": ישראל תזכה ב-6 מדליות בפריז

המגזין האמריקאי הנחשב מנבא כי ישראל תרשום בבירת צרפת את האולימפיאדה הטובה בתולדותיה: עם שתי מדליות מזהב וארבע נוספות מארד. ומה הצפי לטורניר הכדורגל והכדורסל?​

האם פריז 2024 תהיה האולימפיאדה הטובה ביותר של המשלחת הישראלית? לפחות על-פי ה"ספורטס אילוסטרייטד" - המגזין האמריקאי הנחשב - התשובה היא חיובית. כן, על-פי תחזית מפורטת באתרם, ישראל תזכה במשחקים, שייצאו לדרך ביום שישי, בלא פחות משש מדליות - שתיים מזהב וארבע מארד.

כך מהמרים ב"ספורט אילוסטרייטד"

זהב
ארטיום דולגפיאט (התעמלות, תרגיל קרקע)
ענבר לניר (ג'ודו, עד 78 ק"ג)

ארד
דריה אטמנוב (התעמלות אמנותית, קרב רב)
נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית (תחרות קבוצתית)
נבחרת ישראל בג'ודו (מיקס)
שרון קנטור (גלישת רוח)

ההפתעה הגדולה, לפחות על-פי התחזית: השארתה של רז הרשקו, אחת התקוות האולימפיות הגדולות שלנו בג'ודו, מחוץ לתמונת הפודיום. ב"ספורטס אילוסטרייטד" סבורים שגם אנסטסיה גורבנקו לא תזכה במדליה.

המשלחת הישראלית למשחקים תמנה 88 ספורטאיות וספורטאים, שיתחרו ב-17 ענפי ספורט. זו המשלחת השנייה בגודלה אחרי טוקיו בה היו לישראל 90 נציגים. לפני 3 שנים המשלחת הישראלית, למי ששכח, שברה את השיא שלה, כשגרפה ארבע מדליות (כולל שתיים מזהב של לינוי אשרם וארטיום דולגופיאט) בבירת יפן.
עוד זהב, אומנם לא של ישראל, אך כן של ישראלית |מדליה| :)

המתאבקת האמריקנית-ישראלית זכתה במדליית זהב אולימפית

עמית אלור בת ה-20, בתם של שני ישראלים שהיגרו לארה"ב, השלימה טורניר מושלם בפריז עם ניצחון בגמר על ז'ומנזארובה מקירגיסטן. מיחאין לופס הפך למתאבק הראשון בהיסטוריה שזוכה בחמש מדליות זהב ברציפות​

האב היה שיאן ישראל בהדיפה כדור ברזל, הבת אלופה אולימפית. עמית אלור, מתאבקת יהודייה-אמריקנית בת 20, זכתה הערב (שלישי) על מזרן ההיאבקות בפריז במדליית הזהב.
אלור גברה, יש שיגידו כצפוי, בגמר על מירים ז'ומנזארובה מקירגיסטן 0:3 וחתמה משחקים אולימפיים ראשונים מושלמים מבחינתה. למה כצפוי? אחרי הכל מדובר באלופת העולם בשנתיים האחרונות, שמראש סומנה כפייבוריטית הברורה לזכות בזהב האולימפי בקטגוריית המשקל עד 68 ק"ג.
עמית אלור

עמית אלור חוגגת את הזהב עם דגל ארה"ב
(צילום: Punit PARANJPE / AFP)

עמית אלור
אלור, רגע אחרי הניצחון בגמר
(צילום: REUTERS/Kim Kyung-Hoon)

אלור היא בתם של שני ישראלים שהיגרו לארה"ב. אביה, יאיר, לשעבר אלוף ישראל בהדיפת כדור ברזל, עבר עם רעייתו אילנה לאמריקה בשנות ה-70, ומאז גידלו השניים משפחת מתאבקים מפוארת. עמית, הצעירה מבין חמישה אחים ואחיות, היא גולת הכותרת שיצאה ממנה.

רבים בישראל נחשפו בשבועות האחרונים לסיפורה של אלופת העולם, הקשר ההדוק שלה לארץ וגם על הרצון בוועד האולימפי הישראלי לשכנע אותה לייצג את ישראל באולימפיאדות הבאות. היא בעצמה סיפרה כי "דיברתי רק עברית עד שהלכתי לגן המקומי. אני חושבת שהבנתי את ההשפעה של להיות ישראלי ויהודי מבחינה תרבותית רק כשהתבגרתי. לעיתים קרובות הייתי מרגישה לא בנוח לומר לאחרים שאני יהודייה, אבל עכשיו זה משהו שאני גאה בו. אני מאמינה שלא הייתי האדם שאני היום ללא הרקע היהודי שלי.

עמית אלור

חגיגת הניצחון
(צילום: Punit PARANJPE / AFP)

"אני מייצגת את ארה"ב וגם את ישראל. אני ישראלית ואמריקנית, חשוב לי אחרי מה שראיתי ב-7 באוקטובר, לגרום לשמחה בישראל. אני יודעת שאם אייצג את ישראל זה ישמח את ההורים שלי שיהיו גאים וגם אהיה גאה בעצמי. ישראל זה הבית השני שלי".

דיברגנט חדש

Well-known member

המגזין האמריקאי הנחשב מנבא כי ישראל תרשום בבירת צרפת את האולימפיאדה הטובה בתולדותיה: עם שתי מדליות מזהב וארבע נוספות מארד. ומה הצפי לטורניר הכדורגל והכדורסל?​

האם פריז 2024 תהיה האולימפיאדה הטובה ביותר של המשלחת הישראלית? לפחות על-פי ה"ספורטס אילוסטרייטד" - המגזין האמריקאי הנחשב - התשובה היא חיובית. כן, על-פי תחזית מפורטת באתרם, ישראל תזכה במשחקים, שייצאו לדרך ביום שישי, בלא פחות משש מדליות - שתיים מזהב וארבע מארד.

זהב

ארד
שרון קנטור (גלישת רוח)

ההפתעה הגדולה, לפחות על-פי התחזית: השארתה של רז הרשקו, אחת התקוות האולימפיות הגדולות שלנו בג'ודו, מחוץ לתמונת הפודיום. ב"ספורטס אילוסטרייטד" סבורים שגם אנסטסיה גורבנקו לא תזכה במדליה.

המשלחת הישראלית למשחקים תמנה 88 ספורטאיות וספורטאים, שיתחרו ב-17 ענפי ספורט. זו המשלחת השנייה בגודלה אחרי טוקיו בה היו לישראל 90 נציגים. לפני 3 שנים המשלחת הישראלית, למי ששכח, שברה את השיא שלה, כשגרפה ארבע מדליות (כולל שתיים מזהב של לינוי אשרם וארטיום דולגופיאט) בבירת יפן.

דריה אטמנוב עלתה לגמר האולימפי בהתעמלות אמנותית

בסיום תרגיל האלות במוקדמות הקרב-רב, שהיה הרביעי והאחרון, הבטיחה המתעלמת הישראלית דריה אטמנוב את מקומה בגמר, לאחר שסיימה במקום השביעי בדירוג הכללי. אטמנוב קיבלה את הציון 32.100 והבטיחה את מקומה בעשירייה הראשונה ובגמר עוד לפני שכל המתחרות סיימו להתחרות. בתרגיל הכדור קיבלה ציון 32.7, בחישוק 33.250 ו-32.400 בסרט - שבו סיימה במקום החמישי מבין כל המתמודדות. הגמר ייערך ביום שישי ב-15:30.

דיברגנט חדש

Well-known member

זהב

ארד
שרון קנטור (גלישת רוח)

נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית עלתה לגמר האולימפי

נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית עלתה לשלב הגמר אחרי שסיימה את התרגיל המשולב (שלושה סרטים ושני כדורים) עם ציון 31.900, והתברגה במקום השישי במוקדמות. הישראליות אופיר שחם, שני בקנוב, דיאנה סברצוב, רומי פריצקי והדר פרידמן יתמודדו מחר בגמר, שבו הניקוד מתאפס והפיינליסטיות מבצעות את שני התרגילים פעם נוספת.

דיברגנט חדש

Well-known member

נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית עלתה לגמר האולימפי

נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית עלתה לשלב הגמר אחרי שסיימה את התרגיל המשולב (שלושה סרטים ושני כדורים) עם ציון 31.900, והתברגה במקום השישי במוקדמות. הישראליות אופיר שחם, שני בקנוב, דיאנה סברצוב, רומי פריצקי והדר פרידמן יתמודדו מחר בגמר, שבו הניקוד מתאפס והפיינליסטיות מבצעות את שני התרגילים פעם נוספת.

מדליה שביעית בכחול-לבן בפריז: נבחרת ההתעמלות האמנותית זכתה בכסף

מדהימות: אלופות העולם דורגו רק במקום החמישי לאחר תרגיל החישוקים בגמר הקרב-רב, אבל תרגיל סרטים וכדורים נפלא העניק להן את המקום השני והוכיח מדוע הציפיות מהן היו כה גבוהות. סין הפתיעה עם זהב היסטורי, ארד שני ברציפות לאיטליה​

יש מדליה שביעית בכחול-לבן בפריז! נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית זכתה היום (שבת) במדליית כסף בגמר הקרב-רב של אולימפיאדת פריז, זאת לאחר שהשיגה על שני התרגילים שלה (חישוקים ומשולב) ציון משוקלל של 68.850 נקודות.

החמישייה הישראלית - הכוללת את אופיר שחם (19), דיאנה סברצוב (19), הדר פרידמן (18), רומי פריצקי (20) ושני בקנוב (18) - הייתה במקום החמישי בלבד בתום תרגיל החישוקים (35.600 נקודות), אך התעלתה בתרגיל המשולב (33.250) שהקפיץ אותה למקום השני. מדובר כמובן הישג השיא של נבחרת ישראל בתחרות זו, כשעד כה הוא היה המקום השישי, בו סיימה בשלוש מארבע הופעותיה עד פריז - בייג'ינג 2008, ריו 2016 וטוקיו 2020.
נבחרת ההתעמלות האמנותית

נבחרת ההתעמלות האמנותית
(צילום: עוז מועלם)

נבחרת ישראל

סגנית האלופה האולימפית! נבחרת ההתעמלות האמנותית

נבחרת ישראל

דיברגנט חדש

Well-known member

זהב

ארד
שרון קנטור (גלישת רוח)

סיכום המשחק בול פגיעה לגבי תחזית תחזית "ספורטס אילוסטרייטד": ישראל תזכה ב-6 מדליות בפריז
  1. פגיעה: זהב - ארטיום דולגפיאט (התעמלות, תרגיל קרקע) הביא |מדליה| כסף כמתואר בתגובה #64 שלי אך כפי שנכתב בתגובה #65, היה טעות בשיפוט והגיע לו זהב לכן אולי צריך להחליק להם ולתת להם בול.
  2. פגיעה: זהב - ענבר לניר (ג'ודו, עד 78 ק"ג) הביאה|מדליה| כסף כמתואר בתגובה #54 שלי.
  3. כלום: ארד - דריה אטמנוב (התעמלות אמנותית, קרב רב) לא הביאה|מדליה|.
  4. פגיעה: ארד - נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית (תחרות קבוצתית) הביאה|מדליה| כסף כמתואר בתגובה #69 שלי.
  5. כלום: ארד - נבחרת ישראל בג'ודו (מיקס) לא הביאה|מדליה|.
  6. פגיעה: ארד - שרון קנטור (גלישת רוח) הביאה|מדליה| כסף כמתואר בתגובה #61 שלי.
  7. כלום: כלום - פיטר פלצ'יק (ג'ודו, עד 100 ק"ג) הביא|מדליה| ארד כמתואר בתגובה #53 שלי.
  8. כלום: כלום - רז הרשקו (מעל 78 ק"ג) הביאה|מדליה| כסף כמתואר בתגובה #57 שלי.
  9. כלום: כלום - תום ראובני (גלישת רוח) הביא|מדליה| זהב כמתואר בתגובה #62 שלי.
  10. בול: זהב - עמית אלור (היאבקות, עד 68 ק"ג) הביאה|מדליה| זהב כמתואר בתגובה #66 שלי.
סיכום
סה"כ 7 מדליות ולא 6 מדליות כפי שהימרו ויש גם מדלית זהב נוספת של ישראלית יורדת בתקווה שתעלה בחזרה |הלוואי|
יש רק ארד אחד ולא ארבע כפי שהימרו וגם הארד שיש הוא בכלל לא נכלל בהימורים שלהם.
יש 5 מדליות כסף כאשר לא הימרו אפילו על אחת :)
יש רק זהב אחד ולא שניים כפי שהימרו וגם הזהב שיש הוא בכלל לא נכלל בהימורים שלהם.

דיברגנט חדש

Well-known member
שישה חברי הנבחרת למתמטיקה וחמישה חברי הנבחרת לפיסיקה "השאירו אבק לכולם"...
בהחלט גאווה כחול-לבן, גם דיי ברור שכולם כבר סטודנטים בעודם בתיכון :)

הנבחרת זכתה בלא פחות מ-3 מדליות זהב, 6 מדליות כסף ו-2 ארד.

הזוכים בנבחרת ישראל בפיזיקה:​

• יובל מוזס- תלמיד כיתה י"א בגימנסיה הרצליה, מתל אביב- זוכה מדלית זהב
  • יואב צולר- תלמיד כיתה י"א בתיכון ליאו בק, מחיפה- זוכה מדלית כסף
  • ליהיא ניב- תלמידת כיתה י"ב בתיכון הראשונים, מרעננה- זוכת מדלית כסף
  • איתי קליין- תלמיד כיתה י"ב באורט אבין, מרמת גן- זוכה מדלית כסף
  • לילי רייש קוריצקי- תלמידת כיתה י"ב בתיכון הראשונים, מהרצליה- זוכת מדלית כסף

הזוכים בנבחרת ישראל במתמטיקה:​

• נדב דן תמרי- תלמיד כיתה י"א בתיכון אוהל שם, מרמת גן- זוכה מדלית זהב
  • אלעזר קורן- תלמיד כיתה י"ב בישיבת בני עקיבא תקוות יעקב, מזכרון יעקב- זוכה מדלית זהב
  • איתמר ניר גוטליב- תלמיד כיתה י"ב בתיכון דה שליט, מרחובות- זוכה מדלית כסף
  • רז דבורה- תלמיד כיתה י"א בתיכון דה שליט, מרחובות- זוכה מדלית כסף
  • חיים דוד שמיר- תלמיד כיתה י"ב בתיכון בגין, מראש העין- זוכה מדלית ארד
  • יותם בודניק- תלמיד כיתה י' בתיכון דה שליט, מרחובות- זוכה מדלית ארד

דגלמנגל

Well-known member

דגלמנגל

Well-known member
החמאס תלוי בכסף הגדול שהזרימו לו במשך השנים.
מהמשאבים של קטאר, לא של ישראל.
זה כמו 9/11 של ארה"ב - מחכים שתתעורר ותבין שנתנו להם להיכנס בכוונה.
כ--ן, ככה זה כשמאמינים בקנוניות. כל העולם זה קנוניה. הנה, רק לאחרונה חזר אלינו ה"מלבין קפה קומפלטה",
אחרי היעדרות של למעלה מחודש - בלי ספק, בגלל איזו קנוניה של ההולנדים...

דגלמנגל

Well-known member
בסדר,אבל זה לא "מעצמם" מהיכולות שלהם אלא ממקום חיצוני.
וואללה! אז ב-7/10 פלשו אלינו ...מזוודות דולארים מקטאר? יעני לא הערבים מעזה שחטו, אנסו, שרפו וחטפו יהודים, אלא הקטארים?
ובמלחמה הזאת, שמתנהלת כבר 9 חודשים, לא היהודים נלחמים, אלא יצרני הנשק והמטוסים מאמריקה?
ואני צריך להתעורר?! !
אתה במצב קשה,עדיין מאמין שיום כיפור היה "מחדל".
אתה במצב הרבה יותר גרוע. אתה משוכנע שישראל והיהודים אינם יכולים לפשל ואם קרתה פאשלה, אז זה בטח בגלל שיזמו בגידה.
יש לי חדשות בשבילך; אני לא מושלם, אתה לא מושלם, היהודים אינם מושלמים ומדינת ישראל אינה מושלמת. shit happens .

וואללה! אז ה-7/10 פלשו אלינו ...מזוודות דולארים מקטאר? יעני לא הערבים מעזה שחטו, אנסו, שרפו וחטפו יהודים, אלא הקטארים?
ובמלחמה הזאת, שמתנהלת כבר 9 חודשים, לא היהודים נלחמים, אלא יצרני הנשק והמטוסים מאמריקה?
ואני צריך להתעורר?! !
בלי הכסף מהקטאר לא היו יכולים לעשות מנהרות,לקנות נשק וכד'

"אם אין קמח אין תורה".

כן,אתה צריך להתעורר.

ברגע שהתעוררת אתה מבין שכל המלחמה הזאת היא בלוף וקרתה בגלל שאנשים נכנסו להלם אחרי 7/10(והסתכלו ברשתות החברתיות בסרטונים...)

יש לי המון המון המון הוכחות שנתנו להם להיכנס בכוונה,

אתה משוכנע שישראל והיהודים אינם יכולים לפשל ואם קרתה פאשלה, אז זה בטח בגלל שיזמו בגידה.
אחי זה ערבים,תתעורר.

תיישר קצת את הכתפיים שלך

אפילו נח שלא משופע באינטליגנציה גבוהה השפיל את "שובו" הערבי כאן בפורום כל הזמן עם תעשה קפה,תכין חומוס וכד'.

אין מצב בעולם - תחשוב בהיגיון אתה אדם מבוגר.

תסתכל על ההיסטוריה של ישראל מתחילת המפעל הציוני ועד היום:

חוץ מיום כיפור ו7.10 אנחנו בעדיפות גבוהה מאוד על הערבים,

ו"פתאום" 2 נפילות עצומות בגודלן.

תסתכל על החיים שלך(ושל כל אחד אחר) לפני נפילה גדולה באה ירידה קלה וממושכת - דעיכה.

אנשים לא נופלים אף פעם מהשמיים לאדמה בשניה.

אין דבר כזה.

דגלמנגל

Well-known member
בלי הכסף מהקטאר לא היו יכולים לעשות מנהרות,לקנות נשק וכד'
"אם אין קמח אין תורה".
יש והיו להם תרומות מכל העולם ובמיוחד מאירן ו"רחמני אירופה". המיליונים מקטאר היוו בונוס, לא העיקר.
כן,אתה צריך להתעורר.
תמשיך לחלום שאני ישן, אם זה עושה לך טוב.
ברגע שהתעוררת אתה מבין שכל המלחמה הזאת היא בלוף וקרתה בגלל שאנשים נכנסו להלם אחרי 7/10(והסתכלו ברשתות החברתיות בסרטונים...)
יש לי המון המון המון הוכחות שנתנו להם להיכנס בכוונה,
בוודאי, הרי לא יתכן שעמישראל, עם הסגולה, אור לגויים, ישגה בתפיסה, שהכל תותים ושומדבר רע לא יקרה.
כשהמדינה מנוהלת ע"י חדלי אישים - כל הרעות יכולות לבוא עלינו.
יש לך המון המון הוכחות?
בבקשה, מנה לי 10.
אחי זה ערבים,תתעורר.
תיישר קצת את הכתפיים שלך
אפילו נח שלא משופע באינטליגנציה גבוהה השפיל את "שובו" הערבי כאן בפורום כל הזמן עם תעשה קפה,תכין חומוס וכד'.
אין מצב בעולם - תחשוב בהיגיון אתה אדם מבוגר.
אני לא אחיך, אני לא ישן ואין מצב שבו ההיגיון הבריא שלי, האינטליגנציה והבגרות - יובנו על ידך.
תסתכל על ההיסטוריה של ישראל מתחילת המפעל הציוני ועד היום:
חוץ מיום כיפור ו7.10 אנחנו בעדיפות גבוהה מאוד על הערבים,
ו"פתאום" 2 נפילות עצומות בגודלן.
זה לא פתאום. זה תולדה של הערכה שגויה ואי יכולת לתכנן מדיניות לשנים קדימה.
תוסיף לזה מנהיג דמגגוג, שכל כוחו בלשונו ותקבל קטסטרופה צפויה מראש.
תסתכל על החיים שלך(ושל כל אחד אחר) לפני נפילה גדולה באה ירידה קלה וממושכת - דעיכה.
אנשים לא נופלים אף פעם מהשמיים לאדמה בשניה.
אין דבר כזה.
פילוסופיה בגרוש.

יש והיו להם תרומות מכל העולם ובמיוחד מאירן ו"רחמני אירופה". המיליונים מקטאר היוו בונוס, לא העיקר.
נו בסדר נניח שאתה צודק(לא כ"כ הגיוני כי הקטארים עשירים יותר בסדרי גודל

מכל האחרים),אבל הנקודה היא שהם חיבים תמיכה.

המדינה מנוהלת ע"י חדלי אישים
מה בדיוק בביבי חדל אישים? - מדובר בנוכל מתוחכם ושחקן/נואם מצטיין שמנווט בפוליטיקה במומחיות חסרת תקדים,

וממנה אנשים לטובתו בלי קשר אם הם טובים או רעים למדינה.

יש לך המון המון הוכחות?
בבקשה, מנה לי 10.
ביבי ביקר בבארי בלי לפחד שיפלו עליו רקטות

ביבי הראשון שמכר את סיפור הקנוניה,אם יש קנוניה למה לעשות מלחמה?

צריך להוריד את הבוגדים דבר ראשון.

במשך 13 שעות הדר שלחה מיקומים ואף אחד לא בא

נתניהו בהצהרה ראשונה: אנחנו במלחמה.

עובדתית לא היינו במלחמה - אפשר לומר שהייתה סידרה של פיגועי ענק,

הפולשים גורשו חזרה לעזה/ניתפסו/חוסלו.

ז"א הוא הכריז בלי שקיימת מלחמה!

ב 8/10 מה כתבתי

כל מי שהציץ ברשתות החברתיות ידע מה קורה,זה לא כמו

פעם שצריך לחכות שעות למידע. ובכל זאת לא הגיעו כוחות.

שרה אספה מסמכים של ה 7 באוקטובר

סיפורי הנשקיה...

רפאל נוטרל לפני 7/10

פגישות עם קיסינג'ר - בהתחלה ביבי ואח"כ ברק ועוד אנשים

דגלמנגל

Well-known member
נו בסדר נניח שאתה צודק(לא כ"כ הגיוני כי הקטארים עשירים יותר בסדרי גודל
מכל האחרים),אבל הנקודה היא שהם חיבים תמיכה.
בוודאי שצריכים תמיכה, כי הרי טרור אינו עבודה מכניסה, ממש כמו עיסוק בדת.
מה בדיוק בביבי חדל אישים? - מדובר בנוכל מתוחכם ושחקן/נואם מצטיין שמנווט בפוליטיקה במומחיות חסרת תקדים,
וממנה אנשים לטובתו בלי קשר אם הם טובים או רעים למדינה.
אני אסביר. מהבחינה האישית, הוא מנוול ברמה הגבוהה ביותר, שניתן להעלות על הדעת. מבחינת מדינאי, שאמור לטוות תכנית מדינית יעילה,
לשנים קדימה - הוא אפס וחדל אישים.

מדובר באדם שמכר את כל אזרחי המדינה שלו, ליצרני פרמה וכפה עליהם "ניסוי רפואי ללא הסכמה מדעת", דבר שמהווה "פשע נגד האנושות", עפ"י ההגדרה.
אותו אדם גם השתמש בסמכותו הממלכתית, כדי להטיל חיסיון ל-30 שנה, על הפרוטוקולים וקבלת ההחלטות, בנושא הפשע הנ"ל.
כמה יותר מנוול מזה אתה יכול לבקש?

מדובר באדם, שבמעמדו הממלכתי, אישר מכירת נשק מתקדם למדינת אויב, תוך מידור כל מומחי הביטחון במדינה ובחסות "סוד שרק הוא יודע".
כמה יותר מנוול וחדל אישים מזה אתה יכול לבקש?

מדובר בראש ממשלה, שמחזיק כסף, בחשבונות, במדינה שהיא מקלט מס.
זה אולי כשר, מבחינת חוקי המטבע, אבל מהבחינה הממלכתית, זה מסריח עד השמיים.
כאילו, מה יש לו להסתיר שם, את הקופונים שגזר מרכישת החיסונים במיליארדי דולאר? אולי קופונים שגזר מעיסקאות אחרות, שהשתיקה יפה להן,
שביצע, תוך ניצול מעמדו הממלכתי? הרי אם הצהיר על הכסף הזה למסכנסה, אין לו שום סיבה שבעולם, לקבור אותו במדינת מקלט מס. אבל אם
לא הצהיר והכסף הגיע למקלט המס, הישר ממקורות עלומים, אז כמו שכבר אמרתי, זה מסריח עד השמים.
מדובר בר"מ, שמנצל את המדינה, שהוא אמור לשרת, משתמש בה, משל היתה רכושו הפרטי, כדי למקסם את הנאותיו ואת רווחיו הפרטיים.
כמה יותר מנוול מזה אתה יכול לבקש?
ביבי ביקר בבארי בלי לפחד שיפלו עליו רקטות

כבר ראינו את ביבי ושרה "מבקרים" בעתיקות טבריה - בספר, בחדר סגור, במלון - ואומרים לנו: "תצאו, תבלו".
אתה יכול להאמין שביקר שם. אני מטיל ספק בדבר.
ביבי הראשון שמכר את סיפור הקנוניה,אם יש קנוניה למה לעשות מלחמה?
ביבי ימכור את התחתונים שלו, כדי לצאת "לא אחראי" ו"לא אשם" במחדל ה-7/10.
צריך להוריד את הבוגדים דבר ראשון.
ולפי ההגדרה של ביבי והביביסטים שלו, הבוגדים הם השמאל.
כמה נוח, נכון?
לא מצאתי בכתבה שום רמז לקנוניה, רק אפס במדינאות.
במשך 13 שעות הדר שלחה מיקומים ואף אחד לא בא

הוכחה נוספת למחדל. איפה פה ההוכחה לקנוניה?
נתניהו בהצהרה ראשונה: אנחנו במלחמה.
עובדתית לא היינו במלחמה - אפשר לומר שהייתה סידרה של פיגועי ענק,
הפולשים גורשו חזרה לעזה/ניתפסו/חוסלו.
ז"א הוא הכריז בלי שקיימת מלחמה!
היינו במלחמה. אתה כנראה לא ממש יודע מזה מלחמה. האויב תקף ראשון ונסוג לעמדותיו. כעת הגיע תורנו לפעול נגדו. במלחמה נגד מליציות אין התנגשות בשדה בין כוחות צבאיים, כי לצד אחד יש צבא ואילו לצד השני אין ממש צבא, יש לו כוחות אזרחיים לוחמים, שאינם בנויים להתמודד, חזיתית, מול צבא מסודר. השיטה שלהם היא גרילה, אבל לא חשובה השיטה, כדי להגדיר שהיתה או לא היתה מלחמה.
ב 8/10 מה כתבתי

כתבת איך צריכה המערכת לעבוד ומה קורה כדי שהכל יתמוטט.
אז ב-7/10 באמת קרה מה שקרה ובאמת הכל התמוטט.
איפה ההוכחות שהבטחת, שהכל יזום?
כל מי שהציץ ברשתות החברתיות ידע מה קורה,זה לא כמו
פעם שצריך לחכות שעות למידע. ובכל זאת לא הגיעו כוחות.
ברשתות החברתיות יש הכל, גם שקרים והמצאות לרגע וגם פיסות אמת. צריך לעבור זמן מהפרסום, כדי שניתן יהיה לדוג את העובדות מתוך ים השקרים והשטויות, שהרשתות החברתיות מלאות בהם. אתה, למשל, היית רוצה שאתייחס לדבריך כאל אמת צרופה. אני רואה בהם דבר אחר לגמרי.
שרה אספה מסמכים של ה 7 באוקטובר

יופי. שרה החלה באיסוף חומר, מהסוג שהיה מעניין וועדת חקירה ממלכתית, רק שהיא התמקדה רק בכיוון אחד, זה שאמור להוציא את ביבי נקי מאחריות,
בעוד שוועדה ממלכתית היתה רוצה את החומר על כו--לם, כולל ששת הסירובים של ביבי, לאשר פעולות לחיסול ראשי החמאס, שהגישו לו ראשי מערכת
הביטחון, לאורך השנים.
יש בזה משום הוכחה, ליוזמה של האשם, להתחמק מאחריותו למחדל. זאת ולא עוד.
חוסר יוזמה בצבא, זו הוכחה נוספת למחדל. לא סתם הצבא לא פעל, היו כשלים לכל אורך שרשרת הפיקוד, מהזוטר ועד הבכיר. הצבא הפסיק ליזום,
כי יוזמה - אם לא נשאה פירות מיוחלים - הובילה לביהמ"ש. התוצאה: כל אחד גלגל את האחריות לפתחו של מישהו אחר.
מסוק אפאצ'י אינו קומנדקר, הוא לא ממריא ללא פקודה ותכנית פעולה. מכיוון שלא ניתנו פקודות - לא היו מסוקים באוויר. למה כל כך קשה לך להבין את זה?
למה לא היו פקודות? כבר הסברתי. ועוד; לא היה תיאום בין הכוחות. רוקנו את חטיבת עזה לטובת הפרובוקציה בחוורה, אבל לא השאירו בשטח כוחות לגיבוי,
כי היתה קונספציה שחמאס לא רוצה להילחם.
רפאל נוטרל לפני 7/10

אני לא יודע מה הוא עושה או עשה וגם אתה אינך יודע. הוא לא מפרט. רק נשאלת השאלה בשביל מה הבאת אותו?
הוא רק מוכיח את המחדל, שאנחנו כבר יודעים שקרה.
פגישות עם קיסינג'ר - בהתחלה ביבי ואח"כ ברק ועוד אנשים

הקישור הזה לא נפתח. לא ברור מה אתה רוצה להגיד פה.

למעלה