כל יום התחלה חדשה

צופיתי 2

New member
כל יום התחלה חדשה ../images/Emo141.gif

פחד הוא רק אשליה. זוהי האשליה אשר יוצרת את הרגשת הנפרדות. הרגשה שקרית של בידוד אשר קיימת רק בדמיון שלנו. – ג'רלדין סונדרס. אנחנו אחד. אנחנו מחוברים, אנחנו כולנו חלקים אינדיבידואלים של השלם. אנחנו לא נפרדים אחד מהשני. ההפרדה היא רק במוחנו, זאת הבנה שגויה של המציאות. כאשר אנחנו מבינים את החיבור שיש לנו אחד לשני, את הצורך שלנו אחד בשני כדי להשלים את היצירה, הפחדים שלנו נעלמים. הרבה פעמים אומרים שאנו לומדים מי אנחנו באמת על ידי התבוננות בהתנהגותנו לאנשים הקרובים לנו. אנו פוגשים את עצמנו בהם. הם מהווים את השתקפותנו. אולי יש בהם חלקים מעצמנו שעדיין לא למדנו לאהוב. המסר כאן הוא לבטוח, לאהוב ולהאמין שהטוב ביותר עבורנו יקרה. אין אדם או מצב שנעמוד מולו, שאנחנו לא יכולים לו. אם נבטח בדרך בה אנו הולכים נזכור שאנחנו מחוברים כל הזמן. להיום: אתבונן באחרים עם ההכרה באחדותנו. ללא פחד, אני אחייך בזכות ההכרה בשלמות ובמלאות של החיים.

עליזה 63

New member
רק להיום:

להיכנע כדי לנצח "עזרה, לנו המכורים, מתחילה רק כשאנו מסוגלים להודות בתבוסה מוחלטת." טקסט בסיסי, עמוד 22 תבוסה מוחלטת - איזה מושג! זה בטח אומר כניעה. כניעה - לוותר לחלוטין. להפסיק ללא שום הסתייגויות. להרים את הידיים שלנו ולהפסיק להלחם. אולי להרים יד בפגישה הראשונה שלנו ולהודות שאנו מכורים. איך אנו יודעים שעשינו צעד ראשון שייתן לנו לחיות חופשיים מסמים? אנו יודעים, מכיוון שברגע שעשינו צעד ענק זה, אנו לעולם לא צריכים להשתמש שוב רק להיום. זה הכל. זה לא קל, אבל זה מאוד פשוט. אנו עובדים את הצעד הראשון. אנו מקבלים את זה, כן, אנו מכורים. "פעם אחת היא יותר מדי ואלף פעם לעולם לא די." הוכחנו את זה לעצמנו מספיק פעמים. אנו מודים שאנו לא יכולים לגעת בסמים בכל צורה שהיא. אנו מודים בזה; ואם צריך, אנו אומרים זאת בקול רם. אנו עושים את הצעד הראשון בתחילת היום שלנו. ליום אחד. הודאה זו משחררת אותנו, רק להיום, מהצורך לחיות את ההתמכרות שלנו מחדש. אנו נכנענו למחלה זו. אנו מוותרים. אנו נכנעים. אך בכניעה אנו מנצחים. זו הסתירה של הצעד הראשון: אנו נכנעים כדי לנצח, ובכניעה אנו משיגים כוח גדול בהרבה, מכל מה שאי פעם דמיינו שאפשרי. רק להיום: אני מודה שאני חסר אונים מול ההתמכרות שלי. אכנע כדי לנצח.

../images/Emo182.gifפניני חכמה../images/Emo182.gif

נהגתי לחפש כוח וביטחון מחוץ לעצמי, אבל הם נמצאים בפנים. הם היו שם מאז ומתמיד.
- אנה פרויד אוהבים

../images/Emo42.gifבוקר של 2 כי טוב../images/Emo42.gif

אני אסירת תודה לאלוהים שאוהב אותי על היכולת לוותר לעצמי ולהרפות, על הנחישות וההתמדה, הרצון לגדול ברוח התכנית, על היכולת ליישם, להקשיב, ללמוד, בעיקר את עצמי. אני אסירת תודה על זוגיות ובן זוג אוהב ומחבק, על חברותא, קבוצת צעדים ודרך NA. משפחה אוהבת, פרנסה ומקום עבודה מפרגן, חופש מהתמכרות פעילה ועל עוד יום נקי. רק להיום - שנה, חודש, ועשרים ושבעה ימי ניקיון
בוקר טוב עולם.. יום ארוך לפני... אוטוטו שיחה עם המטפלת, אח"כ בדיקות שתן, עבודה, פגישה ורק אח"כ ניקיונות של הבית החדש כדי שאוכל מחר בבוקר להעביר את עצמי לשם. מודה לאלוהים שלי על הסדר בחיי, על הימים המלאים והיכולת לעשות למען ההחלמה שלי. מאחלת לעצמי ולכולנו יום של שמחת חיים, חום ואהבה ועוד צעד בדרך אל עצמנו. אוהבים

למעלה