כל משבמגמת תיאטרון להכנס!!!(עזרה)

הממ.. אוקיי...

תבדוק אולי במחזה של אנה פראנק.. אני כמעט בטוחה שיש שם מונולוג של החבר של אנה פראנק..(אגב.. לבחינות של המגמה שלי אני עשיתי את מונולוג הסיום.. )

אני בשוק!!!!!!

ספיר, חשבתי שבגלל שאת בין הכוכבות הכי פופולריות עכשיו את לא תחזירי לי תשובה ושתהיי מגעילה וסנובית כנראה שטעיתי ואתם השחקנים של ראש גדול שונים מהשחקנים הסנובים של "המורדים" אהה....... בהצלחה בקלטת ילדים ובדיסק שאת עומדת להוציא אני אקנה אותו לבת דודה שלי הקטנה!

s h l a g e r

New member
אגב אנשים אני בן!!!

לא קוראים לי שלאגרית... שלאגר להיט... להיט זה זכר כפי שזכור לי משיעורי לשון...

חחח אני יודעת שרשום בכותרת "לכל מי

שבמגמת תיאטרון להכנס" אבל בכל זאת התחשק לי להגיב... אמא'לה
אני רואה את כל ההודעות האלה, ואני מרגישה כל כך פיצקית... לא מבינה כלום חחח... אני אפילו לא יודעת מה זה מונולוג
איזה מבאס זה... אני רואה יש לי עוד ה-מ-ו-ן ללמוד... חחחחחחחחחח...

s h l a g e r

New member
אוקיי אני יסביר לך קצת

מונולוג .. = דיבור יחיד כלומר שמשהו עושה קטע לבד בעצממו ודיאלוג זהדיבסור בניןשניים או יותר מהמילה דו...

s h l a g e r

New member
אנשיםם..איזה יום ארוך היה לי (כנסו)

אממ... הרגע חזרתצי ואני עשיתי סדנת עבודה והיה לי היום שיעור משחק היה כ"כ כייף השיעור מביא לך ביטוח עצמי... ובא לך פתאום לשחק... זה כיייףףף נ.ב ספיר... שחייה זה בימי ראשון תיאטרון זה ימי שני

Tomer029

New member
.......

אני עשיתי סתם מונולוג על זה שהחיים שלי מוצלחים... וקיבלתי על זה 100, אני אומר תעשה על מה שבא לך. אם בכל זאת אתה רוצה קטעים טובים אז תקח מהספר "בית הבובות" יש שם מלא מונולוגים שאתה יכול לעשות והם קלים רצח...

Tomer029

New member
אל תדאג...

אני עשיתי סתם מונולוג על זה שהחיים שלי מוצלחים... וקיבלתי על זה 100, אני אומר תעשה על מה שבא לך. אם בכל זאת אתה רוצה קטעים טובים אז תקח מהספר "בית הבובות" יש שם מלא מונולוגים שאתה יכול לעשות והם קלים רצח...

שני ממן

New member
אני לומדת!!!

תיאטרון ומשחק בבית צבי כל יום חמישי...למרות שאם הסעה זה מסובך... ברוך ה' אני תמיד מגיעה!!! ובימי שני יש לי חוג תיאטרון,משחק,פיתוח קול ותנועה!!...

למעלה