כל שוחרי אמנות יודאיקה

כל שוחרי אמנות יודאיקה

לכל שוחרי האמנות "יודאיקה" ולחברים הותיקים "שורשים משפחתיים" "שואה -דור שני ושלישי", "עשו במו ידכם" לאחר התלבטויות רבות החלטתי לקחת על עצמי ניהול פורום זה. נושא שמאוד אני אוהב. כאן ניתנת לכם הבמה בתחום יצירות אמנות היהודית בעבודות יד פורום זה הוא יהיה בית לכל תחומי האמנות אבל המשותף שיהיה מוגבל לתחום היודאיקה ציורים, עבודות כסף, רקמה, עבודות עץ, ויטראז', קרמיקה. בודאי ישנם עוד חומרי יצירה שנלמד עליהם במשך הרצת הפורום. נשמח אם חברי הפורום ישתפו בתהליכי יצירה או חומרים, כלי עבודה, או כתובת לקניית חומרי הגלם. אשמח לשמוע על עוד נושאים בתחום האמנות יודאיקה ונרחיב במשך הזמן. לכל חבר בפורום ניתן הזדמנות להציג בגלריה משלו את עבודותיו פורום זה הוא לא פורום מסחרי ולא מייצג שום חנות או עסק ליודאיקה יש לכתוב בפורום בצורה מכובדת, אסור לכתוב קללות או מילים שלא מתאימות לפורום זה על עצמי נשוי אב ל 5 וסבא ל 2, עוסק במחשבים בתחום הבנקאות התחביב שזה העיקר "יצירות אמנות בעץ" מאחל לכולם בהצלחה בני הרשקוביץ מנהל פורום אמנות יודאיקה 947

א77

New member
ברכותיי הלבביות

אמנות, אינה רק יצירת גושי בזלת. אמנות אינה רק קשקוש ומריחת מגוון של גונים. אמנות אינה רק גרגור בקול קורא וניחר. אמנות אינה רק מתיחת שפאגאטים. אמנות היא הרבה דברים. אבל כשמדובר באמנות יהודית, הרי מדובר גם בהבעת תחושות. בהבעת השתתפות בשמחוטת וברכות עד בלי די ליוזם השגעון הפורום הזה. מכירני את האדם הנפלא בני, את רעיונותיו, את שילוב נימי לבבו בין חיבורי העצים אותם הוא מצמיד יחד, והופכם לקופסת אתרוג, לארון קודש או לכל תשמיש קדושה אחר. בני, תצליח בכל מעשי ידיך, אכן מעשי ידיך ממש. פנית אלי בעבר הרחוק בשביל שאתפוס יזמה לדבר. אמנם אני 'משוגע' לדבר, אך לא עד כדי כך. אולי שגעונותיי רבים משלך, לכן לא היה לי די פנאי לממש את השגעון המיוחד בהקמת הפורום הזה. אני אתך. בהיכרותי אותך, לא אניחך. אהיה לצידך, להשכיל ממך. ולהיות לשותף בכל מה שאוכל. כבקשתך. ב ה צ ל ח ה . מ ז ל - ט ו ב

א77

New member
ועוד ברכה

ברכת ברוך אתה בבואך לכל הנכנסים בכאן. ברוך אתה בבואך, עבודת עץ של אחד מחברי הפורום הוותיקים והראשונים

איך לא סיפרת../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo39.gif../images/Emo50.gif

בני, אני בטוח שתצליח בניהול הפורום בדיוק כמו שאתה מצליח ביצירות הנפלאות שלך, שרק מעט מהן זכיתי לראות
המון בהצלחה, ארנון

ornan

New member
נפלא בני../images/Emo70.gif ברכות לבביות../images/Emo48.gif

אני בטוחה שחברי הפורום החדש יהנו מפרי עבודתך ומהם תואשר גם אתה. בהצלחה!!!!

תודה לכולם על הפירגון

לאחר שיחות עם א77 והתלבטויות רבות החלטתי לקחת על עצמי את ניהול פורום אמנות יודאיקה נישה זאת היתה חסרה בנוסף לשורשים משפחתיים יש לי של אמנות העץ ובעיקר בנושא יודאיקה בפורום שורשים משפחתיים אני לא פורש וממשיך לבקר בו שם גדלתי אני מקווה שתכנסו וכל אחד ימצא את מבוקשו בברכה בני הרשקוביץ

avitalit

New member
בני היקר

צרור ברכות להשקת הפורום . אני כבר מוסיפו למועדפים שלי . אתמול ראיתי בבית של ידיד מה"קיבוץ הארצי" אוסף מדהים של חנוכיות מכל העולם . אם אקבל רשות-אצלמו ואעלה לגלריה של הפורום הזה . בהצלחה ונשתמע

תודה על הברכות

נשמח לצרף כל יצירת אמנות בתחום היודאיקה. אם יש גם ספור מאחורי יצירה זה יוסיף בברכה בני

malkaf

New member
מקסים!! בהצלחה

פשוט, היום הייתי זקוקה לדוגמאות של כתובות - חשבתי אולי יש פורום בנושא - והנה יש - וזה יומו הראשון!! עלו והצליחו ותראו ברכה והצלחה בכל מעשה ידיכם!

בהצלחה בני

טוב יהיה לשטוף את העינים בתמונות של יצירה יהודית. שלך חנה גונן

SaintJohn

New member
מזל טוב לפתיחת הפורום!

שיהיה המון בהצלחה לפורום בהמשך הדרך!

תודה על הברכה

הפורום בהתארגנות אני מקווה שתמצאי בפורום זה בית חם נשמח לראות גם את עבודותיך בברכה בני

למעלה