כל
חברים ,,,

גיוRא

New member
כל ../images/Emo104.gif חברים ,,,

אין פה בוקר טוב,, אין פה יום נעים,, ובכל זאת כל ישראל חברים.. ====כל אחד צריך====== =שיהיה לו חבר אחד לפחות= =חבר יותר מאח,יותר מאחות= =חבר כל הזמן== =חבר כל הימים== =לא חבר לפעמים== =חבר שמקשיב== =שיודע לריב== =חבר בלי לשקר== =חבר שתמיד חוזר== ==כל אחד צריך= =שיהיה לו חבר== =לא רבע חבר== =לא חצי== חבר שלם אחד לפחות== =חבר יותר מאח== =יותר מאחות== ;;;;;בוקר נפלא ויום מזהיר--חבריםםם;;; גיורא

tal2019

New member
ידיד יקר כתב לי

חבר זהו אדם שעימו אתה מעז להיות עצמך לחשוף את נשמתך. הוא אינו מבקש ממך דבר אלא להיות מה שאתה. הוא אינו רוצה שתהיה טוב יותר או רע יותר בחברתו אינך צריך לעמוד על המשמר. איזה מזל שזכיתי בחבר שכזה,ובחברה שכזאת... טל

magy

New member
אם דיברת על חברוּת

האם יש לנו יותר חברים כעת? איכותיים יותר? לעומת מה שהיה בנעורינו.......... מהן החברויות היום? מה ריקען? מה מקורן? ומהי בכלל חברות?

tal2019

New member
חבר לעולם לא אורח

גירא זה מקסים אכן גם אני מאמינה שאין סתם,וחבר יקר גם אם הופיע לעונה ,גם אם היתה לו סיבה,נשאר הוא לכל החיים. טל

tal2019

New member
מגי

אין כמו שאלות הפילוסופיה שלך,חוזרת לילדות ומבררת מיד. כעת יש לי פחות חברים,הרבה פחות,אבל איכותיים ביותר,מתוך בחירה ,מתוך התאמה,כמעט ללא תנאי. החברים בנעורים היו פחות בשלים להיות חברים אמיתיים.ותמיד כשנכנס בן זוג לתמונה ,הקשר היה משנה צבע..חברות בשלישיה לא החזיקה מעמד. והיום,חברים הם אוצר יקר ששווה לשמור,לקבל ללא תנאי,ותמיד להיות בסביבה בשבילם. טל.

עצתי לך טלי../images/Emo24.gif

שימרי על חברייך מכל משמר ספורים ככל שיהיו העיקר,שיהיו אמיתיים.

daggobert2

New member
כל ישראל חברים

אין אדם יכול לחיות בלי חבר ביחוד אני שגדלתי בלי הורים ויודע גם את משמעות אובדן חבר במלחמה המשפחה שלי אלו החברים שלי הסיפור שלי יכול להכלס בקלות ספר אן כמוני בהבנת הכתבה להתראות דוד ש

למעלה