כמה אתם משלמים על כבלים / yes??

ואי שלחתי לך מסר מוטעה

רק עכשיו הבנתי את השאלה שלך. ליס אנחנו משלמים לאינטרנט 20 ש"ח ולספק אינטרנט זהב אנחנו משלמים 39 למהירות של 750 מגה. סך הכל יוצא לי לאינטרנט 60ש"ח

עדידושש

New member
עברנו לפני חודש לYES

משלמים 208, כולל חבילת בסיס+ 3 ערוצים, וכמה סרטים להזמנה... עברנו מHOT- גם לא היינו מרוצים מהשרות, וגם לא הסכימו להתפשר בכלל על מחיר, גם לא רק כדי לתת לנו הרגשה נעימה ושנרצה להשאר... לבינתיים, מרוצים.

אני מרגישה פראיירית בשרשור הזה

225 ש"ח לחודש. (הולכת להתבייש בפינה)

me too

New member
208 ביס

כמעט כל הערוצים פתוחים אבל הם העלו עכשיו ב 10 שקלים

אל תתבאסי....אנחנו משלמים 230 ש"ח

על YES- חבילה ישנה של 2 ממירים + ממיר שלישי בתוספת תשלום אינטרנט אבל גאוותי היא שבעלי הצליח לבטל לנו את ההעלאה הצפויה של חבילת הבסיס ב-10.7 ש"ח לחודש

me too

New member
איך../images/Emo35.gif

כי אני מתכוונת להתקשר אליהם היום או מחר , אמרו לי לחכות עד 48 שעות וישלח אלי הביתה החוזה מאז עברו כבר הרבה 48 שעות (זה היה לפני ערב סוכות השני) ואיך לומר, סבלנותי מתחילה להיגמר

ettt

New member
207 כולל 5 חבילות

והאינטרנט ככה עולה 29 ש"ח- זו חבילה משולבת של הוט

בנניטה

New member
הוט, 209 ש"ח

עם שלוש חבילות ואינטרנט. התחייבות לשנה. לא ממש מרוצים.

פנגולין

New member
YES המעצבנים האלה ../images/Emo46.gif

סגרנו איתם שוב בקיץ על 204 לבסיס+4 חבילות. אחרי שבקשנו להתנתק הם אמרו שנציג לקוחות אזורי יצןר איתנו קשר ובסוף סגרנו איתו אחרי שהבטיח להוסיף 3 סרטים במתנה ולא להכפיף אותנו למחיר חבילת הבסיס (שהיום מעלים אותה ב-10 ש"ח!). מה מסתבר? שנציג הלקוחות האזורי הוא נציג מכירות פשוט ושהם מעבירים אותנו בין אחד לשני תוך הצגת עצמם בתארים כוזבים. ומה עוד? הוא לא נתן 3 סרטים אלא רק אחד. הוא אפילו לא טרח לשלוח לנו את החוזה הכתוב. רק עכשיו אחרי ריבים וצעקות שלחו את החוזה הכתוב ושום דבר ממה שסיכמנו לא מופיע שם. פתחו תלונה על המקרה והבטיחו לחזור תוך 72 שעות. מה נראה לכם? זה קרה לפני סוכות. אף אחד לא חזר אלי!

הוט עם 4 חבילות - 199 ש"ח

נרשמו בזמנו למבצע מחיר אחד לכל החיים (או ניסוח דומה...אני כבר לא זוכרת). דווקא בינתיים תמיד היינו מרוצים (טוב, תלונה אחת בכל זאת על השלט שתמיד נתקע על הערוצים האינטראקטיבים)

למעלה