כמה דברים בהודעה אחת...

אחשל

New member
כמה דברים בהודעה אחת...

בוקר טוב להנהלה, עניין ראשון - פרסום פוגעני בפורומים. חשבתי שדשנו בזה די והותר, והיה שקט זמן מה, והנה הבוקר אני שם לב שוב להודעת פרסום אישית בנוסח "אחשל, החצי השני שלך מחכה". האם האחראים לפרסום בתפוז חשבו לרגע מה הודעה כזו גורמת לאדם ששכל בן/בת-זוג, ועל אחת כמה וכמה, לאדם שהחצי השני שלו התאבד
ולאן מוביל הקישור המטומטם הזה? לא פחות ולא יותר מאשר לפרסומת של סלקום, שטוענת ש"לכל סיר יש מכסה"
די עם האטימות הזו
עניין שני - פורום התמיכה למנהלים. אני חושב ששם הפורום צריך להבהיר טוב יותר את מטרתו. לצערי אני רחוק מלהיות יצירתי בעניינים כאלה, אבל אשמח אם זה ישונה. אני חושב גם שצריך להגן בצורה הדוקה יותר על הפורום הזה, מאשר על שני אחיו הגדולים, שכידוע לכל, דולפים לכל עבר... עניין שלישי ואחרון (להודעה זו...) - הפורום שלי. אני רוצה לספר לכם שאני מאוד גאה בפורום שלי, ובכותבים בו. הפורום עבר התפתחויות מאוד משמעותיות במשך הזמן, שלח שלוחות לעבר הצ'אט, ואף יצר חברויות ומפגשים ב"עולם האמיתי"... ההתפתחות האחרונה היא הוספת גלריות של שתיים מהכותבות בפורום. הגלריות הפכו למעין פינת תרפיה, "חדר שקט ושלווה" עבור חברי הפורום, ומקור לשמחה ותקווה. אני מזמין אתכם לבקר בפורום משפחות של מתאבדים (56), שהוא אמנם פורום עצוב, אבל מלא חיים ותקווה. תודה לכל מי שקרא עד הסוף
ניר

neta s

New member
כמה תשובות (וכמה לא)

1. פרסומות: זו נקודה כואבת בכל פורום, בוודאי בפורומי התמיכה. אנחנו מנסים שוב ושוב להכניס לרשימת הפורומים הרגישים את הפורומים מהסוג הזה, ובדרך כלל לא נתקלים בחומה של אטימות (אם כי כן לפעמים בבעיות טכנולוגיות שמכריחות אותנו להידרש לנושא שוב ושוב). הבעיה שאתה מדבר עליה קשורה לפרסום אחר, שמטפלים בו אנשים אחרים, והרבה יותר קשה לאכוף אותו משום שהוא לא תלוי פורום אלא תלוי בנאדם. כלומר הפרסום הזה מופיע בלי קשר לבאיזה פורומים אתה (או אני) גולש, אלא לעצם היותך גולש רשום במערכת. נכון לכרגע - אני לא חושבת שיש פתרון גורף, משום שאנחנו לא נבקש מגולשים לציין את מידת הרגישות שלהם לגבי הנושא הזה או אחר (אני לא צינית, זה פשוט לא ריאלי). אני כן יכולה לנסות לבקש לעדן את המשפטים הללו, אבל הם נחשבים להצלחה פרסומית ואני לא מאמינה שירשו לי לגעת בהם. אני יכולה לספר לך שביקשתי וטו על נושאים שהם בגדר טאבו, כמו שואה, מוות, גזענות - אבל זה בערך המקסימום שאני יכולה לעשות כרגע. מצטערת נושא שני: שם הפורום אמור מבחינתי להיות הכי שקוך והכי פשוט. אני לא אוהבת משחקי מילים בשמות הפרומים, או כל ניסיון לעשות אותו יותר "חמוד" או אני לא יודעת מה. אין לי שום בעיה לשנות את השם במידה ויהיו הצעות קונקרטיות, אבל אני גם חושבת שיותר חשוב שנצליח להשתמש בפורום ופחות שנתווכח על איך לקרוא לו (שוב - הויכוח לא בינינו, אני רק מתייחסת לעתיד). הפורום הזה מוגבל ככל פורום מנהלים אחר. בניגוד לשנים האחרים, הוא לא סקסי, לא יהיו בו דיונים קונקרטיים, לא יועלו בו תמונות, לא נדון במצב הקומונות או בסודות הגרעין וכו', ואני משערת שבקרוב מאוד החידוש שבדבר יפוג, וייכנסו לכאן רק מנהלים שבאמת יש להם עניין בפורום. אנחנו כמובן נקפיד מאוד לגבי בדיקת IP של מי שנכנס לפורום הזה. אם לסכם: שם הפורום, אין בעיה לשנות לכשיעלה הצורך. הפורום מוגן כפורום מנהלים, ויש עליו פיקוח צמוד יותר. ולשלישי: הפורום שלך מדהים, ולמרות שנורא קשה לי להיות דביקה כל כך, הניהול שלך נפלא, ואני חושבת שהפורום שלכם הוא באמת פינה חמה תומכת, שבה לא שופטים אנשים, ומותר לפרוק ולכאוב ולקבל תמיכה אמיתית.

אחשל

New member
תודה נטע ../images/Emo140.gif

על התשובה העניינית והמפורטת, ועל המאמץ להיות "דביקה"
ניר

למעלה