כמה דברים יש לי להגיד!

rocket

New member
כמה דברים יש לי להגיד!

כמה דברים: 1. ידעתם שג`סי וג`יימס הם הגיבורים האמיתיים של הסרט פוקמון 2000? בסוף הסרט כשכולם היו על לוגיה הם הבינו שהם מאיטים אותה והם החליטו לעזוב ולהקריב את עצמם! לזה אני קוראת גבורה! בגלל זה הם כאלה גדולים! 2. מישהו יכול להסביר לי בבקשה מאיפה יש לג`ימס ויקטרבל??? 3. האם מיוטו הופיע פעם בסדרה? 4. צוות רוקט גדולים! למי שיש קלפים שלהם או מדבקות שלהם בבקשה תשאירו לי הודה בפורום!! ביי בנתיים. Rocket

Panther

New member
שאלה 3

מיוטו הופיע בסדרה, אש וחבורתו הלכו ליד הבנין של המפקד של צוות רוקט ואז זה התפוצץ ומיוטו יצא משם, שזה קטע מהסרט. ואז רואים מההריסות את הבוס ג`יובאני ואת הפרז`יאן שלו יוצאים.

rocket

New member
סוף סוף ניצחו את אש!

זה טוב שאש גם מפסיד לפעמים! לא מגיע לו לנצח כל הזמן..

טל 16

New member
כן אבל איכשהו שאש מפסיד...

אז עושים מזה משהו כל כך דרמטי שלכולם פתאום אכפת שהוא הפסיד... למה לאף אחד לא אכפת שצוות רוקט ששווים הרבה יותר מהנודניק הזה מפסידים???

rocket

New member
כי הם הרעים!!!

כי היוצרים של הסדרה לא אוהבים אותם!! וכי הם אמורים להפסיד וללמוד את הלקח בלה בלה בלה... למרות שזה לא פייר!!!! מוות לאש!!!!!!!!!!!!!

Ash Ketchum

New member
מגניבים אבל מנייאקים!

צוות רוקט הם ממש מגניבים לדעתי אבל לדעתי הם באמת לא צריכים לנצח את אש ככה! מה שהם צריכים לעשות זה לנסות לקבל תגים (וכבר ראינו בתחרות שהייתה ביום האישה הבינלאומי שג`סי היא מאוד טובה). אז הם ילכו לליגה, ינצחו ויהפכו למאסטרים (הם רוצים את זה - הפרק שהם הגיעו למקום שעוברים מבחן והופכים למאסטרים). אגב הוויפינבל של ג`יימס התפתח במכון של צוות רוקט השני (בוטצ` וקסידי). יש לי את השיר המלא באנגלית ואת המילים של צוות רוקט השני למי שרוצה ICQ#74779341

טל16

New member
צודקת...

הלוואי שאש יועף מהסדרה (כבר אמרתי מה אני חושבת) וגם כל הפוקימונים המעצבנים שלו!!! ואז לצוות רוקט תהיה סדרה משלהם ומי שלא קלט עד עכשיו שהם הדבר הכי טוב בסדרה הזאת...... או בקיצור: צוות רוקט לשלטון!!!!!!!!!!!!!! טל

Vulpix

New member
מאיפה ג`יימס מצא את הוויקטריבל

באחד מהפרקים שלא שודרו מחוץ ליפן של הסדרה (היו כמה כאלה - בין השאר אחד שגרם להתקפי אפילפסיה לאלפי ילדים ביפן...) ג`יימס תפס וויפינבל... יכול להיות שהוא פיתח אותו אחר כך עם אבן עלה.

למעלה