כמה חבל לי :( --->

כמה חבל לי :( ---> ../images/Emo58.gif

שמעתי על התוכנית השרדות והחלתי שאני חייבת לראות למזלי התחילה העונה הראשונה לא מזמן ב AXN באמת סידרה יפה ואיזה כיפ שפתחו לה פה פורום :]] אבל שאתם רושמיםפ את שמות הזוכים בעונות תרשמו למעלה את הסמיילי של הספויילר --->
אני נכנסתי להודעה אחת... וראיתי ש ריצ'ארד זוכה הרסתם לי את כל העונה :[ לא שווה להמשיך לראות כי אני יודעת מי יעופ ומי לא .. להבא שימו לב :p

NamelessGirl

New member
כמה היה על זה דיון פה

ואי אפשר לעשות דבר כזה. ספוילר נחשב משהו שלא שודר בארץ. ברגע שזה שודר (ואפילו שודר כמה פעמים)- זה כבר לא ספוילר. אם כבר אתה רוצה שלא נגיד את שמות הזוכים אז הגיוני שגם לא תרצה שנספיילר לך על המתרחש בעונות האלה (מזימות, בריתות, בגידות, פציעות וכו') ובמקרה כזה בעצם כל הפורום הזה הוא ספוילר אחד גדול אם תחשוב על זה... אם אתה לא ראית אף אחד מהעונות בתכלס אין לך ממש מה לחפש בפורום כי מדברים פה על דברים שקרו במהלך העונות ואנשים שהשתתפו... אני מברכת אותך על זה שהתחלה לראות את הסדרה המעולה הזאת, אני בטוחה שתהנה, אבל אני מקווה שאתה מבין את מה שאני אומרת... ודרך אגב לגבי המשפט האחרון..בערך חצי מהעונות שראיתי, ידעתי בסוף מי ינצח מסיבות כאלו ואחרות (חלק מרצוני וחלק לא) ותאמין לי שזה עדיין כיף לראות ולא פחות מעניין

כנסי רגע... בתור הלחלה אני בת ולא בן

ורואים שזה הפורום היחידי שאת מתכתבת בו אם את לא מבינה את משמעות המילה ספויילר :/ חחחחחחחחחחחח וממש מצחיק אותי שאת חושבת שאני יעוף מפה עם כל הכבוד אני יעשה פה מה שבא לי לעשות ובטח שאני לא צריכה אישור ממך ! אני בפורום הזה בדיוק כמוך לדבר על אחת התוכניות היפות שיש ! חבל אני באתי לפה בכוונה טובה :p חפיף נמצא פורום אחר .. בה ביי

NamelessGirl

New member
וואו אתן פשוט מגוחכות

אני לא מבינה מה אתן מחפשות עם מי לריב? (ואני אומרת ברבים כי אני מתכוונת גם לזאת שלמטה) א. לא זה לא הפורום היחיד שאני "מתכתבת" בו ב. תאמיני לי שאני מבינה טוב מאוד את משמעות המילה ספוילר, כנראה שאת זאת שלא מבינה ג. אני לא ניסיתי להעיף אותך בשום צורה מפה מצידי תהיי פה כל היום וכל הלילה אבל סך הכל אמרתי שאם לא ראית שום עונה של הסדרה ואת רק בהתחלת הראשונה אני לא מבינה מה יש לך לחפש פה כי הפורום מדבר על מה שקורה בכל העונות...וכבר ציינת שאת לא רוצה שיגלו לך דברים שעוד לא ראית. ד. באמת שאני לא מבינה מה את רוצה, אני לא באתי בשום כוונה רעה, אין לי שום סיבה לריב איתך אני לא מכירה אותך בכלל ומה שחשבת שהיו הכוונות שלי במה שכתבתי- אז הם לא. ה. זהו. אם את רוצה תשארי, אם לא אז כמו שאמרת "תמצאי פורום אחר". באמת שלי זה לא משנה..

בואי רק נבהיר את העניינים ;P

אני לא מחפשת לריב עם אפח'ד תאמיני לי.. אני כולה אמרתי להבא שתסמנו את ההודעות שלכם בספויילר נכון שכמעט כולם פה ראו את כל העונות אבל יש כאלה כמוני שלא ראו את כולם וזה די מבאס שמגלים,כל כך קשה לסמן בספויילר..? באמת מגוחך שאנחנו רבות על זה אבל את צריכה להבין שלא ישר תוקפים אנשים כמו שאת עשית .. יש דרך להגיד דברים .. זהו יום טוב ,

NamelessGirl

New member
אבל

אני באמת לא תקפתי אותך. באמת באמת שלא. תראי מילה אחת או משפט במה שכתבתי שמביעים תוקפנות. אני לא מבינה מאיפה הבנת שאני תוקפת אותך... מה שניסיתי להגיד ואני אנסה שוב כבר בפעם השלישית זה שלדעתי אם מפריע לך לראות שמות של זוכים, כי את לא רוצה שזה יהרוס לך את הצפייה אז גם כל מידע אחר יהרוס לך את הצפייה כמו למשל אם ידברו על איזה בגידה מפתיעה שהתרחשה בעונה 3 (אני סתם נותנת דוגמה). עכשיו, תתני לי דוגמא למשהו שאפשר לדבר עליו בפורום הזה שלא יכלול ספוילר לפי ההגדרה הזאת...אני לא בטוחה שקיים דבר כזה ואם כן אז זה נדיר..אז במקום שכל הודעה שמישהו כותב בפורום הזה תכיל סימן של ספוילר- בואי תקחי בחשבון פשוט שכל מה שנאמר בפורום הזה מכיל ספוילרים עבורך...ובמקרה הזה- חבל שסתם תכנסי פה להודעות שיגלו לך דברים שאת לא רוצה לדעת... אני יותר ברורה עכשיו...?

כנסי רגע מאמי

אין לי מה להגיד לך את צודקת ואולי אני הבנתי לא נכון את מה שניסית להגיד ואת תאמת אני נכנסתי לפה במטרה למצוא תמונות של גרג לא במטרה להתחיל לדבר איתכם על דברים מהסידרה כי עדין לא ראיתי הכל :/ ויצא לי להסתכל באחת ההודעות וראיתי שרשמתם מי זוכה בלי סמן של ספויילר אני רגילה מפורומים אחרים שהודעות כאלה מסומנות......... סליחה אם לא הבנתי אותך נכון

NamelessGirl

New member
אין בעיה:)

אני שמחה שהבהרנו את העניינים. אם את רוצה תמונות של גרג אני מציעה לך שתחכי לסוף העונה ואז תכנסי לאתר של העונה כי אחרת זה סתם יגלה לך עוד דברים..

בניגוד אליה, ברוך הבא לפורום

אני באמת לא יודעת מה הבעיה שלה, עוד לא נכנסת וכבר היא שולחת אותך לראות את עונות הסדרה כאשר להיות מתאים להיכנס לפורום. אז מצטערת על זה. אתה יותר ממוזמן להיכנס לפה ויש לך את ההבטחה שלי שכל פעם שארשום משהו שקשור לשמות הזוכים אפרסם
לאותה עונה ואפרט איזה עונה מדובר. זה המעט שאני יכולה לעשות. ואני מקווה שתהנה פה. שיהיה לך שבוע מקסים !

NamelessGirl

New member
תקשיבי

אני מבינה שזה הקיק היומי שלך למצוא דברים לריב איתי עליהם אבל אל תכניסי לי מילים לפה ואל תצטערי בשמי על שום דבר. אם אני ארצה להצטער במקרה ויהיה לי על מה אני אעשה זאת.

NamelessGirl

New member
חבל שאת סתם מנסה להשתמש בפתגמים

בשביל להראות כמה שאת חכמה ומתוחכמת. אם לא שמת לב אני והיא הגענו הסכמה והיא הודתה שאני צדקתי ושהיא הבינה אותי לא נכון. אז באמת שאין לך פה מקום יותר בעניין הזה...(לא שקודם היה לך, אבל עכשיו בטח שלא)

חחחח

היא לא הסכימה איתך בכלל. ממה שאני הבנתי היא נחמדה מדי כדי להגיד לך את האמת בפנים. ולכן היא עזבה. מעניין איך זה שאת בוחרת "לתרום" לפורום בכך שאת מגרשת כל בן אדם שנכנס. אבל אין מה לעשות, לפעמים רושם ראשוני זה כל מה שצריך כדי שבן אדם יעשה את ההחלטות שלו והיא החליטה לעזוב. משהו שאני מייעצת לך לעשות.

NamelessGirl

New member
תגידי מה את לא יודעת לקרוא?

או שאת סתם עושה את עצמך מטומטמת? "אין לי מה להגיד לך את צודקת ואולי אני הבנתי לא נכון את מה שניסית להגיד" ובסוף היא אפילו התנצלה. חוץ מזה שמישהו אמר שאני פה בשביל לתרום לפורום? ולמה לעזאזל נראה לך שגירשתי אותה? אני יעצתי לטובתה שכל הפורום הזה מכיל דברים שיהרסו לה את הצפייה, בהתחשב בעובדה שהיא לא ראתה עד עכשיו שום עונה והיא רק בתחילת הראשונה! את סתם מחפשת. באמת שסתם. ומי את שתגידי שהיא בעצם "נחמדה מדי בשביל להגיד לי את האמת בפנים ולא באמת מסכימה איתי"? את מכירה אותה? את יודעת מה עובר לה בתוך הראש ומה היא מבינה ומה לא? אם כל כך היה אכפת לה להיות "נחמדה מדי" ולא לפגוע ברגשותיי היא לא הייתה אומרת את כל מה שהיא אמרה בהתחלה..אבל היא כן אמרה ואז אני הסברתי לה מה היו הכוונות שלי והגענו להסכמה ולהבנה בצורה יפה ומכובדת. את סתם מחפשת על מה לריב איתי. אז לפחות תמצאי סיבות יותר טובות

בלה בלה בלה בלה..

את כועסת ודואגת לומר את המילה האחרונה כי אני צודקת בכל פעם ולא נוח לך עם המצב הזה?

NamelessGirl

New member
זה פשוט מצחיק

שאת באה ואומרת שאני עושה כל מה שאת עושה בעצמך... להפציץ אותך גם בפתגם עכשיו כמו שאת עשית לי..? כי יש לי אחד מתאים

למעלה