כמה טבמלים אפשר להיות? 😕

evglev1

Well-known member
מנהל

ארה"ב: עשרות נעצרו בניו יורק בהפגנה של ארגון יהודי פרו-פלסטיני

משטרת ניו יורק עצרה עשרות מפגינים מול הבורסה לניירות ערך בוול סטריט במהלך הפגנה של הארגון הפרו-פלסטיני היהודי "קול יהודי לשלום" (JVP). לפי מארגני ההפגנה, כ-500 בני אדם התאספו מול הבניין רגע לפני פתיחת המסחר ב-9:30 בבוקר, וסירבו להתפנות. אחד המפגינים אזק עצמו בין שתי דלתות הבניין. המפגינים קראו לארה"ב "להפסיק לחמש את ישראל ולהפסיק להרוויח מרצח עם". :mad:
כבר בתקופה עתיקה נאמר עלינו "מהרסיך ומחריבך ממך יצאו" הלאומנים הפלסטינים הגדולים הם ממוצא יהודי. עד השבעה באוקטובר 2023 הנייה היה יותר מתון מגדעון לוי, עמירה הס ונועם חומסקי.

Harrington

Well-known member
מנהל

ארה"ב: עשרות נעצרו בניו יורק בהפגנה של ארגון יהודי פרו-פלסטיני​

משטרת ניו יורק עצרה עשרות מפגינים מול הבורסה לניירות ערך בוול סטריט במהלך הפגנה של הארגון הפרו-פלסטיני היהודי "קול יהודי לשלום" (JVP). לפי מארגני ההפגנה, כ-500 בני אדם התאספו מול הבניין רגע לפני פתיחת המסחר ב-9:30 בבוקר, וסירבו להתפנות. אחד המפגינים אזק עצמו בין שתי דלתות הבניין. המפגינים קראו לארה"ב "להפסיק לחמש את ישראל ולהפסיק להרוויח מרצח עם". :mad:
לצערי לא חסרים לעמנו אוטו-אנטישמים. חלקם באמת כאלה. אחרים סתם אהבלים מצויים. כולם יחד פוגעים כמובן במדינת ישראל ובבטחונה, או למצער מנסים לעשות זאת גם אם עצמם הם רואים זאת אחרת ולא קולטים את משמעות מעשיהם. אבל בסופו של דבר, אם הם מסתפקים בהפגנות, אני די מכבד את זה. גם אם דעתם שונה משלי, אשרי הבן אדם שקם מכורסתו הנוחה בביתו השקט ויוצא להילחם על עמדותיו, תהיינה אלו אשר תהיינה.

רק יכול לאחל להם שהקב"ה ייתן להם בינה וישכילו מתישהו להבין את המצב והמציאותו לאשורו.

סטילהוק1

Well-known member

ארה"ב: עשרות נעצרו בניו יורק בהפגנה של ארגון יהודי פרו-פלסטיני

JVP זה ארגון של יהודים אוטו-אנטישמיים שונאי ישראל במימונו של סורוס החלאתי וחלאות כמוהו. אלה נאצים בעור יהודי. למרבה הצער יש גם כאלה, ולמעשה תמיד היו בוגדים נאלחים בעם היהודי. כולל בתקופת השואה.

evglev1

Well-known member
מנהל
די בטוח שהם מקבלים כסף מאירן ומעוד כל מיני מדינות תומכות טרור.
לא יודע, כשקראתי את אורי אבנרי כשהיה בחיים אני מאמין שהוא באמת האמין שאש"ף הם ל"ה צדיקים ולא קיבל על זה כסף וגדעון לוי בכלל נראה אוטו-אנטישמי שמתעב את העם היהודי שהוא חלק ממנו עד שלדעתי הוא חושב שאוסמה בן לאדן היה יותר טוב מכל ראשי ממשלה שהיו בישראל.

xyxy210

Well-known member
לא יודע, כשקראתי את אורי אבנרי כשהיה בחיים אני מאמין שהוא באמת האמין שאש"ף הם ל"ה צדיקים ולא קיבל על זה כסף וגדעון לוי בכלל נראה אוטו-אנטישמי שמתעב את העם היהודי שהוא חלק ממנו עד שלדעתי הוא חושב שאוסמה בן לאדן היה יותר טוב מכל ראשי ממשלה שהיו בישראל.
יבגני, אתה מכיר את זוג המרגלים האירניים מר"ג ? חברים שלך ?
אף אחד לא "מתעב את העם היהודי".
ניתן לתעב אישיות כזאת או אחרת.
ד"א יש כמה כאלו ממש כאן לידינו בפורום שניתן לתעב אותם על פי דרך כתיבתם.
מיציתי, יש לך משהו לומר ?
אם יש, פתח פתיל חדש וחרטט שם.
בבקשה.

evglev1

Well-known member
מנהל
יבגני, אתה מכיר את זוג המרגלים האירניים מר"ג ? חברים שלך ?
אף אחד לא "מתעב את העם היהודי".
ניתן לתעב אישיות כזאת או אחרת.
ד"א יש כמה כאלו ממש כאן לידינו בפורום שניתן לתעב אותם על פי דרך כתיבתם.
מיציתי, יש לך משהו לומר ?
אם יש, פתח פתיל חדש וחרטט שם.
בבקשה.
דווקא כשנחשפה פרשת הולילנד גדעון לוי לא התייחס למעורבים אלא רק טען שזה חלק מהאופי הקומבינטורי של העם היהודי, כלומר כבר אז גדעון לוי היה יהודי אנטישמי ולא רק בעניין ה"כיבוש" הוא בז לכל מה שבא מבני עמו.

ואת זוג המרגלים אני בטח לא מכיר. אבל אני חושב שכשגונן שגב אפשר להעביר את אוסלו ב' היית מוכן לנשק את רגליו.

אתה מתייחס לפרטים ולא למהות שהיא הליכה לקראת שלום.

למעלה