כמה ימים שאין לי אינטרנט ואתם משתתקים?

כמה ימים שאין לי אינטרנט ואתם משתתקים?

יאללה תתחילו לכתוב! מה חדש? איך בארץ? אני עכשיו בפונטה דל אסטה, שזה נחמד בשביל הסטייל, אבל עוד לא מצאתי ממש מה לעשות כאן... מכאן נמשיך בטח מזרחה לעוד עיירות חוף עד שיימאס, ובסוף החודש אנחנו יורדים לדרום ארגנטינה להתחיל בטרקים אגב, היום בבוקר אני רואה לתומי טלוויזיה, ואז אני שומע "YO ELIJO SEDAL" (או איך שלא כותבים את זה). כן כן הפרסומת עם נטליה, אז שוב נתקלתי בה בטלוויזיה במקרה...

דפנושית

New member
שלום שלום

משתתקים כי אין מה לכתוב. וגם אם הייתי כותבת, לא היית פה בשביל להגיב (ורוני בכלל נעלמה לנו)
גם קצת סתלבט בעיירות חוף זה נחמד - הרגיעה שלפני הטיול הגדול (דרום ארגנטינה, איך בא לי!!!!). דווקא כשאני הייתי בבואנוס לא נתקלתי בנטליה (בטלוויזיה, כלומר
), אבל כן ראיתי מדי פעם פוסטרים של UN SOL PARA LOS CHICOS בתחנות אוטובוס (זה לא קצת ישן?!). תמשיך להנות, ותעלה עוד תמונות לפייסבוק!!!

Rony 05

New member
חס וחלילה

מה לעשות אבל שהיא לא עושה שום דבר מיוחד שאפשר לדון עליו פה למרות שאני עוקבת מאוד אחרי אמנדה או
ואת?

Rony 05

New member
למה?????

זה יפה!!!!! ואז יהיה לנו על מה לדבר פה לפני כמה פרקים נטי המציאה מילים חדשות לME MUERO DE AMOR

Rony 05

New member
לא זוכרת

כמה פרקים אחורה, עד איזה 10 וזה לקראת סוף הפרק

דפנושית

New member
ממ האמת היא שאין לי תירוץ../images/Emo122.gif

יום אחד אני עוד אשלים את הפרקים... אל דאגה... ראיתי שבאחד הפרקים האחרונים היא עושה סטרפטיז לדנטה

זאת ועוד...!

שלשום הייתי בהוסטל בפונטה דל דיאבלו (שם מאיים משהו), ונרקבנו מול הטלוויזיה באופן כללי, אז זפזפנו בין כל הערוצים... ופתאום אני קולט את אמנדה או! בטלוויזיה! אבל הייתי בעמדת מיעוט, אז לא יכולתי להמשיך לצפות בזה...

דפנושית

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

טוב אני מבינה את עמדת הרוב. באמת יש דברים טובים יותר לעשות שם מאשר לראות אמנדה או בטלוויזיה

בדרך כלל הייתי מסכים איתך...

אבל את "גברת דאוטפייר" ראיתי כבר איזה חמש פעמים

YBNS

New member
../images/Emo68.gif../images/Emo202.gifפרסומת חדשה לSEDAL

! ואם אני לא טועה, זה נראה כאילו שהתמונות החדשות האלה
שפורסמו לפני איזה שבוע צולמו באותו יום, לא?

למעלה