כמה מהר אתם מתחילים מחדש?

nerissa

New member
כמה מהר אתם מתחילים מחדש?

אז היה לכם מישהו/י תקופה ארוכה. היו אמוציות.. היה. אתם ישר קופצים על הסוס הבא? לוקחים פסק זמן ומתרחקים מהכל? מפלרטטים מבלי להתחייב או מסתפקים בסטוצים זמן מה? לדעתכם מומלץ להתחיל קשר חדש מהר יותר או לתת לנפש וללב זמן להירגע?

suseat

New member
../images/Emo12.gif עוד אחת פה בעניני סוסים?

סע נרי,סע.

פ ר ח בר1

New member
קופצים על כמה סוסים

חהחחה נו , אין כאן חוקים... הכל תלוי בזמינות, תחושות, ובהזדמנויות שיש בפניך.. לא מתכננים כלום.......הולכים על פי

nerissa

New member
הזדמנויות?

את זוכרת איך היה תא המסרים שלך ביום הראשון שלך כאן?
זה היום הראשון שלי כאןןןן.. יעבור עד מחר

שאלה אינדבידואלית

כל אחד ומה שמרגיש לו נכון. אישית אני צריך ראשית להתחיל משהו לפני שאחשוב מה יהיה אם וכאשר הוא יסתיים.

nerissa

New member
אני נשבעת ניסיתי להבין

ניסיתי. אני מבקשת להתחשב ולשייך זאת לחום הכבד. "אני צריך ראשית להתחיל משהו לפני שאחשוב מה יהיה אם וכאשר הוא יסתיים" אפשר כתוביות בבקשה?

דווקא חשבתי שזה נהיר

שאלת כמה זמן צריך לעבור עד שמתחילים מחדש קשר. אני רק ציינתי עובדה, שטרם התחלתי קשר כזה כמו שאת מדברת עליו אז למעשה איני יודע כמה זמן צריך לעבור אחרי שאסיים את אותו הקשר שטרם התחלתי בו. כעת זה מובן יותר או שאני צריך לפרק כל משפט לגורמים?

nerissa

New member
אפשר ניקוד? ../images/Emo9.gif

אז רק ח-ש-ב-ת-י שלא הבנתי. אני בכיוון הנכון. אתה מדבר על כך שהיו לך רק סטוצים או קשרים ארוכים יותר מבוססי מין בלבד? כי אם אתה מתכוון שאתה בטול (כן. לא טעיתי. בטול ב"ט". הווה אומר, כזה שעדיין נאמן למוסד הנישואין ולזוגתו. יש גם בטולות
) אני מתה כאן ועכשיו.

אני לא מדבר

על מה ש"היו לי" משום שזה לא עניינו של איש ואני מחוייב להגן על כבודן של ה"היו לי". פשִיטא שאני לא בתוּל ולא בטוּל. מצחיק, אף אחת עוד לא מתה בשבילי (גם לא כאן ועכשיו) אבל אני לא אתנגד שתחיי גם קצת בשבילי

nerissa

New member
אני לא ביקשתי פרטים ../images/Emo6.gif

<נאנחת> גם אני לא הייתי מתנגדת שאחייה קצת בשבילי.. תודה על הפרח. שמתי בואזה. שיחיה

nerissa

New member
משחקים בחרוזים? ../images/Emo9.gif

בעצם.. לא נעים. החרוז היחידי שעולה לי עכשיו קשור ב"גונחת" ו"תחת".

אפשר להמיר את החרוזים

בבדידים?
מה רע בגונחת ותחת, אמתחת, מטפחת, מקלחת, צלחת וקצת צפחת
אני לא משחק איתך בחרוזים כי כשרונך למילים (הצצתי לך פעם מודה) שם את כשרוני הדל בכיס הקטן. <מודה שזו קצת חנופה אבל מה רע?
>

תרגום סימולטני (כמעט)

הוא מקווה שיתפתח אצלו קשר כזה. זה בראש מעייניו תחילה. לפני שיהרהר מה יהיה לכשיסתיים.
))

למעלה