כמה מחשבות אקראיות על מגדל הפזמון

ivis

New member
כמה מחשבות אקראיות על מגדל הפזמון ../images/Emo13.gif

- מאוד אהבתי את ''להוליך שולל את המוות'' ו''אל תלכי עכשיו''... אני חושב שלהוליך שולל זה אולי השיר הטוב באלבום, ושהביצוע של אל תלכי עכשיו אמיתי וכן. הביצועים היותר טובים באלבום
! - בהתחלה לא אהבתי את ההתחלה של ''שגר פגר'', אבל עכשיו אני חושב שהיא אחלה. בכלל זה ביצוע שאני אישית מאוד אוהב.. הנגיעה הג'אזית משהו ב''לא הייתי נוגע בך'' השני, שעשעה אותי. קצת התאכזבתי שהמארש הטורקי מאחד המעברים נעלם מהביצוע.. הוא היה אחלה מעבר. כמו כן, פחות אהבתי את ה''אווווווווווווווווווו'' בסוף, ואת העובדה שהוא לא נגמר ב''בום'' על הפסנתר.. זה שיר שצריך להגמר בבום
. אההההה ודבר אחרון ה''תסלחי לי'' פשוט גאוני! -הנוקטורן מאוד יפה.. אני חושב שמתקון הפסנתר הופך אותו נגיש יותר.. לדעתי היה אפשר לוותר על השיר של דוד אבידן, ולהשאיר את הקטע הזה כמעין מעבר.. - אני באמת חושב שמגדל הפזמון היה צריך להכנס לדיסק בגרסת הקסיו.. היא מוציאה מהשיר פן אחר, מצחיק, פחות רציני ואולי ''עצוב'', ויותר ציני ומשעשע... זה הביצוע שאני פחות אוהב באלבום.. - ''החיים שלי טובים'' מוצלח מאוד לדעתי.. ביצוע טוב מאוד! כנ''ל ל''קחי עוד ואלס'', שלדעתי הגירסא המוקלטת היא הטובה ששמעתי שלו (מלבד זאת שבוצעה במשכן בהופעה הראשונה
).

MikMercury

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo207.gif 3 שירים להאזנה בעכבר העיר

ניתן להאזין בעכבר העיר לקחי עוד ואלס, שגר פגר ואל תלכי עכשיו בביצועיו של שלומי מהאלבום לצד הביצועים המקוריים, ולקרוא דברי רקע של שלומי על השירים והעיבודים. http://www.mouse.co.il/CM.articles_item,1141,209,42593,.aspx

למעלה