כמה מחשבות על "סמולוויל"

A.L (boy)

New member
כמה מחשבות על "סמולוויל" ../images/Emo1.gif

אייס קרים, באחד השרשורים, העלתה את דעתה בנוגע לפיט (שהוא דמות שטוחה, והכל). האמת, נראה לי שפיט בסדרה רק כדי שהסדרה תהיה יענו "פוליטקלי קורקט" (קרי, "דמות שחורה" בסדרה. עוד מעט יביאו הומו, ובכלל יהיה שמח או שג´ק מקפי יקפוץ להופעת אורח). כי תחשבו על זה, אנחנו לא יודעים מי המשפחה שלו, מה הוא עושה בשעות הפנאי, על העבר שלו (חוץ מהעובדה שהוא היה חבר של קלארק. וואו. לא שהם מסתובבים ביחד אחר הצהרים, אבל שיהיה), ומה הוא בכלל עושה בעיתון?! (ומה קלארק עושה בעיתון?
!). קלואי היא היחידה שבאמת כותבת, חוקרת ופועלת למען שהאמת תצא לאור (ובכך אגב, העיתון שלה יוצא חד צדדי, מן מונופול בלעדי כזה, שגם זה לא הכי בסדר), ויש לציין שהיא נראית הרבה יותר טוב משנראתה ב"המין השני" שם חשבתי אותה למגעילולה לא קטנה, והופ! כנראה זו התספורת
החדשה. אגב, גם חבר של לנה הוא דמות די שטוחה. בסדרה הוא רק על תקן "חבר של" ותו לא. וזה שאבא שלו חלה לא מציל אותו מהמרובעות
. ולנה, מזכירה לי את ג´ואי פוטר בתחילת דרכה (רק שמאז ג´ואי הספיקה לעשות לא מעט שטויות, ובכך העלתה את רף הקרדיט שאני מעניק לה) מבחינת הנחמדות, והמיס פרפקטיות. באיזשהו שלב זה מתחיל קצת לעצבן. אין לה פלפל. אם נשווה אותה לללויס מ"לויס וקלארק" נגלה שללויס למשל היה עבר סוער לא קטן (עם כל מיני חברות מהבצפר וכאלה), היו לה שיגעונות משעשעים, ובכלל, היא הייתה מן דמות מתחבטת, נוירוטית ושנונה כזאת. אם נשווה אותה לסדרות נעורים אחרות, כמו "דוסון קריק" היא עדיין יוצאת כדמות עם הכי הרבה פחות אישיות – מה שאי אפשר להגיד על לקס למשל. שהוא חתיכת אישיות
. אני חושב שהסיבה שהמצב הזה נוצר, היא בגלל ההתמקדות בדמויות החד פעמיות, עליהן משפיע הקריפטונייט מאשר על חייהם האישיים של הדמויות המרכזיות (אם יש להן בכלל כאלה). ואולי זו בכלל המטרה שלה – להיות סדרה קלילה
וכיפית, כשבכך, כידוע, היא מצליחה.

Iris cream

New member
*שיעול קולני*

אייריס קרים, למען האמת. קוראים לי איריס והניק שלי הוא בעצם מונופול על ice cream ו irish cream, ששניהם נורא מזכירים את השנה שלי באנגלית, iris. בכל מקרה, אתה נכון- אמרתי את אותם דברים רק שאתה פירטת. אבל סמולוויל היא לא סדרה קלילה בכלל, בגלל שיש בה הרבה אלמנטים של פחד ולא נודע, ברור שהיא כיפית (אני אישית נהנית לפחד למוות ואח"כ לראות את הכול טוב). אבל מה שכן קליל בה, זה שאחרי שנגיד לנה מותקפת ביער, היא יכולה לתפקד כראוי. אם אני הייתי רואה יד כרותה אמיתית, הייתי צורחת ולא הייתי יכולה לחייך לפחות שבועיים, היו לי סיוטים לשנים....אבל הם מסתדרים עם הכול בקלילות, כולם חוץ מלקס *חולמת בהקיץ* קלואי וג´ואי? נוט!!! ג´ואי היא ליטל מיס פרפקט....קלואי היא שונה לגמרי, היא כל שכך מגניבה, כי היא שונה מכל השאר- חוץ מקלארק ולקס היא היחידה שווה משהו (והיא באמת יותר טובה בסמולוויל מאשר במין השני) כי היא סקרנית ומיוחדת, ויש בה ניצוץ. היא גם לא דמות שטוחה, ואנחנו יודעים שהיא תתפתח בקרוב (וזה לא ספויילר!) ולויס? לויס היא בכלל לא כמו ג´ואי, גם- איך אתה מעיז לעשות השוואה עם ג´ואי *מקיאה*. ללוויס יש הרבה מאוד צדדים, ואת זה אנחנו מגלים ב... *מתחילה לספור אצבעות* אני חושבת שמאה ומשהו פרקים? או שאני מגזימה? פיט הוא דמות נורא שטוחה, כמו ג´ס בבנות גילמור (שלא יהיה בקרוב, ספויילר!) בכל מקרה- יש פרקים שג´ס בכלל לא מופיע בהם, ואז מוציאים אותו מרשימת השחקנים בהתחלה, אבל למרות שפיט בקושי מופיע, הוא תמיד מופיע ברשימת השחקנים. אני מניחה שמשהו גדול יקרה איתו...והתחלתי לתהות מה הלות´רים עשו לו שהוא שונא אותם כל כך? אולי יש שנאה ללקס ויהיה ריב ענק עם קלארק? *מתחילה לתהות* *מפסיקה כי מתחיל לי כאב ראש*

A.L (boy)

New member
בלבלת את הכל ../images/Emo88.gif

ההשוואה הייתה בשני מישורים, ובשני המישורים הבאים בלבד(!): בין לנה ללויס (שתי דמויות בהן קלארק מתאהב) בין לנה לג´ואי (כיוון שמדובר בסדרת נעורים, אז מצאתי לנכון להשוות אותה לדמות נשית מרכזית מסדרת נעורים מצליחה אחרת, כדי לעמוד על עיקרון מסוים). ולא כפי שציינת בתגובתך.

Iris cream

New member
*שיעול קולני*

אייריס קרים, למען האמת. קוראים לי איריס והניק שלי הוא בעצם מונופול על ice cream ו irish cream, ששניהם נורא מזכירים את השנה שלי באנגלית, iris. בכל מקרה, אתה נכון- אמרתי את אותם דברים רק שאתה פירטת. אבל סמולוויל היא לא סדרה קלילה בכלל, בגלל שיש בה הרבה אלמנטים של פחד ולא נודע, ברור שהיא כיפית (אני אישית נהנית לפחד למוות ואח"כ לראות את הכול טוב). אבל מה שכן קליל בה, זה שאחרי שנגיד לנה מותקפת ביער, היא יכולה לתפקד כראוי. אם אני הייתי רואה יד כרותה אמיתית, הייתי צורחת ולא הייתי יכולה לחייך לפחות שבועיים, היו לי סיוטים לשנים....אבל הם מסתדרים עם הכול בקלילות, כולם חוץ מלקס *חולמת בהקיץ* קלואי וג´ואי? נוט!!! ג´ואי היא ליטל מיס פרפקט....קלואי היא שונה לגמרי, היא כל שכך מגניבה, כי היא שונה מכל השאר- חוץ מקלארק ולקס היא היחידה שווה משהו (והיא באמת יותר טובה בסמולוויל מאשר במין השני) כי היא סקרנית ומיוחדת, ויש בה ניצוץ. היא גם לא דמות שטוחה, ואנחנו יודעים שהיא תתפתח בקרוב (וזה לא ספויילר!) ולויס? לויס היא בכלל לא כמו ג´ואי, גם- איך אתה מעיז לעשות השוואה עם ג´ואי *מקיאה*. ללוויס יש הרבה מאוד צדדים, ואת זה אנחנו מגלים ב... *מתחילה לספור אצבעות* אני חושבת שמאה ומשהו פרקים? או שאני מגזימה? פיט הוא דמות נורא שטוחה, כמו ג´ס בבנות גילמור (שלא יהיה בקרוב, ספויילר!) בכל מקרה- יש פרקים שג´ס בכלל לא מופיע בהם, ואז מוציאים אותו מרשימת השחקנים בהתחלה, אבל למרות שפיט בקושי מופיע, הוא תמיד מופיע ברשימת השחקנים. אני מניחה שמשהו גדול יקרה איתו...והתחלתי לתהות מה הלות´רים עשו לו שהוא שונא אותם כל כך? אולי יש שנאה ללקס ויהיה ריב ענק עם קלארק? *מתחילה לתהות* *מפסיקה כי מתחיל לי כאב ראש*

casperit

New member
אוקי:

הקטע עם פיט נכון, זה שקוף... קלואי היא היא סתם.. לא יודעת... לנה ממש מעצהנת אותי. היא טהורה כזו, קדושה כזאת, שבייים לא תפגע באף אחד, לא אוהבת אותה!!!! יעל

למעלה