כמה מילים..

אז רגע לפני שאיר' 2023 ישכח... כמה מילים אחרונות:

1.ישכח כן. כי זה היה אחד האי' הגרועים אבר

2.כי אם ישראל מקום 3 עם השיר פח הזה..תשוו לשלמה ...אין מה להשוות..

3.אני רציתי שלורן תנצח. אבל תכלס פינלנד היא הזוכה האמיתית.

פתאום אני מוצא שאין לי חשק לכתוב. וזה אומר הכל. זה היה איר' גנרי בינוני חסר מעוף.
אגב גם ספרד. זו רמדיוס אמאיה משודרגת. אני לא מתפלא שהקהל לא אהב. זה שיר חופר עם הופעה מדהימה.

לה זרע אכזבה מאוד עם הופעה חלשה. הייתה עסוקה בלהיות דיווה ופחות בלשיר להנות עם כל הלב והנשמה. לגמרי ראויה למקום 16.

טאטו שיר יפה. מהונדס משובד לעילא ולעילא , ובזכות הביצוע של לורן מתמלא בהמון נשמה.לא היה ראוי ממנו לזכייה אז טוב שזכתה.

אהבתי את מרקו. הוא תיקן את כל הטעויות ונתן הופעה מדוייקת עם קליימקס – אחד היחידים או בעצם אני חושב היחיד השנה. איפה מי עוד גרם לקליימקס? לורן אבל אחר. וחוץ ממנה מרקו. מגיע לו מקום 3. לא רביעי, שלישי.

זהו, שאר השירים פח. אסטוניה בטופ 10 עם שני פלגיאטים מחוברים. בלגיה מקום 7. מה?? פולין בגמר זה באמת שיא השיאים של הנומך.
האיר' מאבד את זה, כך אני חש החל מ2019. יותר ויותר סמלים אילומינטים. פחות ופחות מוזיקה אמיתית.

ובכל זאת מילה טובה, הבמה הייתה הקלה גדולה לעומת הפיל השחור מאשתקד. גדולה מרווחת עגולה, תאורה מדהימה.
וגם את המנחות אהבתי. שלושתן נהדרות.

ואחרון חיובי ובמילה אחת: מחמוד❤️

נערך לאחרונה ב:

trilliane

Well-known member
מנהל
1. מסכימה.
2. מסכימה.
3. לא אהבתי את שוודיה (די, כמה אפשר למחזר את "אבבא"?) אבל זה עדיף על הזוועה של פינלנד.

בקיצור, הייתה השנה תחרות משעממת ונטולת מעוף. כששמעתי את "יוניקורן" חשבתי שיסיים במקום טוב באמצע, כששמעתי את שאר השירים הבנתי שנגיע גבוה, כי הוא באמת אחד הסבירים לנוכח הזוועות שראיתי. זו התחרות הראשונה שלא היה בה אפילו שיר אחד שאהבתי.

למעלה