כמה שאלות לגבי הסקנד לייף

קצאמוטו

New member
כמה שאלות לגבי הסקנד לייף

היי. בזמן האחרון קראתי כמה כתבות על הסקנד לייף באתר נענע והיום מצאתי את הפורום שלכם. יש כמה שאלות שאני אשמח לקבל תשובות או שיש לכם איזה מאמר שעונה על השאלות. כמה עולה להירשם בכדי להתחיל הליות תושב המקום ? קראתי שכל לינדן שווה דולר אחד .במידה וצברתי 305 לינדן,איפה אני יכול להמיר את הכסף לדולרים ואיך יש לי גישה לקבל את הכסף ולראות אותו מציאותי ? האם אני חייב לשלם כסף בכדי לשחק או רק בשביל לפתוח עסק או לקנות בית וכודמה .... קראתי שאפשר לקנות סמים במשחק,להיות עם "מארחות" לקנות בגדים וכדומה,אני לא ממש מבין מי משלם בעד השירותים האלו ? כאילו קניתי סם מסוים ומה ? מה אני עושה איתו ? האם יש בעברית מדריך לצעדים ראשונים,מידע על מקומות למניהם ,מקומות בילוי מדריך למי שרוצה לפתוח עסק ועוד מדריכים בסקנד לייף בעברית ? בכלל כל מידע שיש לגבי מדריכים ועדיף בעברית אשמח לקבל קישורים. זה המאפיינים של המחשב שלי: intel r pentuim(r) 4 cpu 2.00ghZ ram 376 mb , 2.00 ghZ השורה השנייה אני מבין שזה זיכרון של המחשב 376 צגה בית וליד זה כתוב 2.00 ג'יגה משהו מה זה אומר ? מה הכוונה בשורה הראשונה ? תודה וסליחה על השאלות המרובות.....

SpinZ

New member
ובכן

הרשמה לא עולה כסף, רק לשדרג את המנוי בשביל עוד אפשרויות עולה כסף. קודם כל, לינדן זה לא שווה דולר, הלוואי
2000 לינדין שווה בערך 4 דולר, אבל בוא נגיד שלינדן זה סנט, במקרה הטוב? בשביל לבנות לעצמך בית או לפתוח עסק צריך להיות חשבון Premium וזה עולה דולרים אמיתיים. אפשר לקנות סמים, סמים וסקס זה חוקי לגמרי במשחק. אתה יכול לחפש בחיפוש את מילות החיפוש "Sex" וכ'ו, ואתה משלם על הסמים או על ה"מארחות" כפי שאמרת. אם קנית סם מסוים אתה פשוט "לובש" אותו וזה ממסטל את הדמות שלך, ובסופו של דבר היא תנדנד מצד לצד ותיפול. הסמים זה לא חד פעמי הם לנצח כל עוד הם בInventory שלך. המארחות אתה משלם ואז אתה די נכנס לפוזה כלשהי, וזה בעצם יחסי מין... ולא, אין איידס. :) לי כרגע לא ידוע על מדריכים בעברית, אולי למישהו אחר יש. ותנסה לחפש במאמרים של הפורומים והקישורים וגם תחפש בגוגל סקנד לייף או Second Life ונסה גם בנענע, יש שם.

אושRתי

New member
לגבי סמים ו ../images/Emo226.gif בסקנד לייף...

רק להבא - מומלץ שלא לדבר על זה בפורום. הודעה חדשה בנושאים הנ"ל ימחקו.

קצאמוטו

New member
למה זה נושא "אסור"

לדבר עליו ? הרי זה עוד נושא שעובד שם בעולם הוירטואלי כמו בגדים, מקומות בילוי וכאלו...... בסף הכל לא רנאה לי שיהפכו את הפורום הזה לפורום פורנו לא ? יש אנשים שבכל זאת זה יעסיק אותם וירצו לקבל עזרה או המלצות בנושא . לא יודע נראה לי כך.....

De-Panther

New member
העניין הוא שזה לא..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

פורום סקונד לייף למבוגרים זה פורום סקונד לייף... הוא פונה גם לאלו שנרשמו לסקונד לייף הרגיל וגם לסקונד לייף לנוער

DragonChan

New member
מה שנמחמד בSL זה הקהילה

הקילה רחבה מאוד יש אנשים מאוד נחמדים שתמיד מוכנים לעזור לחדשים. אני אהבתי בSL את המשחקים שיש שם כמו: Taki, Stepmania, Wizardy ועוד כל מיני משחקי חברה, משחקי יחידים בצורת אונליין ובדרך כלל תמיד יש מי שרוצה. כמובן שמי שרוצה יכול להמר על כסף משחק והמנצח זוכה כמובן.

קצאמוטו

New member
אולי אני קצת "בור"

אבל מה זה SL ? איפה אפשר למצוא מאמר או מידע בקצרה מה זה משחקי SL ?

קצאמוטו

New member
spinz

קודם כל תודה על המידע... בקשר לכסף,קראתי שאיזה מאמר שכל לינדן זה דולר....... כשכתבתי על הסמים והסקס זה לא בשבילי ,הכוונה שלי הייתה מה בעצם יוצא לאנשים להשתמש בסמים (הרי הם משלמים על זה לא ?) או בשביל סקס אם זה בסך הכל בעולם וירטואלי ???? ועוד דבר ,נגיד צברתי 5000 לידנן,איך אני ממיר את הכסף לכסף אמיתי ? תודה

אושRתי

New member
לגבי מדריכים.

יש קצת בקישורי הפורום,וקצת במאמרים.... מה שכן אם אתם רוצים לעשות מדריכים אתם מוזמנים בכיף,ואני יהפוך המדריכים למאמרים וברוך הבא לפורום.

De-Panther

New member
לגבי ערך של לינדן..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

לעומת דולרים אמריקאיים או מטבעות אחרים אתה יכול לבדוק מדדים בשגרירות רויטרס בסקונד לייף בקלות(באתר של סקונד לייף זה יותר מסורבל) http://secondlife.reuters.com בצד ימין יש את כל המדדים שאתה צריך לדעת דולר אמריקאי שווה ל270 לינדן בממוצע

ניתקעתי בשלב של עריכת המראה

כשאני משחקת אני אמורה לראות את עצמי? בכל אופן גם אם לא.. לפי ההלפ כשאני עורכת את המראה שלי אני אמורה לראו את עצמי או לפחות את איברים שאני עורכת אבל כלום! במסך של האופציות הכל מופיע לי בכתום.. והדמות שלי בכלל לא מסתובבת בצד ומחכה שאשנה אותה כפי שכתוב בהלפ... האם המחשב שלי חלש מדי?

DragonChan

New member
לפעמים יש צורך ללחוץ פעמים על עריכת

מראה. פעם אחת זה לא מסתובב, פעם שניה זה מסתובב לבד. אם עדיין זה לא עוזר, אפשר תמיד לנסות להתקין מחדש את המשחק וגם לשחק עם ההגדרות שלו.

למעלה