כמה שאלות לגבי כוון לימודים מסויים.

EladLR

New member
כמה שאלות לגבי כוון לימודים מסויים.

שלום שמי אלעד, אני מתלבט מה ללמוד. אני לא בן אדם שאוהב את מקצועות הריאליים לכן אני חושב יותר לכוון ההומניים. אחרי חיפוש אני חושב שמצאתימקצוע ללמוד ולעבוד בו. התואר הוא מדעי המדינה לכוון ממשל ודיפלומטיה ואני רוצה לשלב יחד איתו גם מנהל עסקים. אחרי סקירה קצרה של אתרים של מכללות ואונברסיטאות, שני הדברים שנראים לי הכי טובים הם המרכז הבינתחומי בהרצליה והאונברסיטה העברית בירושלים. מהסתכלות על תוכנית הלימודים בבינתחומי, הנושאים הנלמדים שם מרתקים ועדכניים, בין אם זה מלחמה בטרור ואסטרטגיה. בבינתחומי יש אפשרות להתקדם ולשלב בתואר הראשון גם מנהל עסקים עם תוספת שנה לתואר הראשון. באונ' העברית יש את בית הספר למדיניות ציבורית ואת מדע המדינה כאשר לא כ"כ הבנתי את ההבדל ביניהם ואם משהו יוכל להסביר לי אני אשמח.עוד שאלה אם אני אוכל לשלב גם באוניברסיטה העברית בצורה כלשהי את התואר מנהל עסקים. כמה שאלות לי אליכם. 1) מה לדעתכם כדאי? אני מתלבט לאן כדאי ללכת מבין שניהם.כאשר גם מדיניות ציבורית וגם במדע המדינה הם מציגים נושאים מעניינים כאשר אולי אפשר לשלב ביניהם בצורה כלשהי. 2) אם יש פה מישהו שהיה שם או מכיר יותר טוב את הפקולטות האלה בבינתחומי ובאוני' העברית כך שהוא יוכל להסביר לי יותר טוב איך זה עובד 3) לגבי עבודה, אם יש עבודה במקצוע הזה? או אם יש ביקוש לתפקיד הזה ומה הדרישות? האם יש עדיפות לאוני' מאשר לבינתחומי או כל מכללה אחרת? 4) לגבי תואר שני האם יש תואר שני בתפקיד הזה? או שאני בוחר תואר שני במקצוע אחר ואז אני אצטרך לבצע השלמות? 5) אם אפשר לשלב תואר במנהל עסקים ומדעי המדינה באוני' העברית, מהן הדרישות ואיך זה מתבצע? תודה רבה!!! אלעד

למעלה