כמה שאלות קלות לצורכי היכרות בלבד

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifאה והייתה לי הזדמנות לפגוש אותם..

את הקאסט.. כשהייתי בלוס אנג'לס... אבל זה היה לפני עונת השידורים.. כלומר לפני שהתחילו לשדר את הסדרה מעבר לפרק הבכורה ששידרו במיד סיזן הקודמת.. וכולה רציתי להכנס לחנות של הוט טופיק אבל הם עשו מפגש מעריצים שם וחתימות וזה.. ולא היה כזה הרבה אנשים שם.. פשוט לא הכי התלהבתי והתעצבנתי שאני לא יכולה לקנות בחנות והלכתי משם חח חבל.. הייתי צריכה לחשוב על זה שלא משנה שהם לא מפורסמים עכשיו.. זה תמיד יכול להיות נחמד תמונה וחתימה וזה..

Gal El

New member
מגניב שיש פורום. ../images/Emo13.gif

שם: גל. גיל (למי שרוצה): 22. איזור מגורים: חיפה. עיסוקך בחיים (כן, תלמיד/ה בבית ספר זה עיסוק ): מלצר ובקרוב סטודנט אני מקווה.
באיזה עוד פורומים את/ה פעיל/ה? סמולוויל, טלויזיה. איזה סדרות נוספות אתם אוהבים לראות ומהי הסדרה הכי אהובה עליכם? סמולוויל, על טבעי, עקרות בית, אבודים, גוסיפ גירל, 90210, בונז, איך פגשתי את אמא, המפץ הגדול, טרי היל, בטי, פרנטהוד, טרו בלאד, האנטומיה, מרפאה פרטית ועוד...
האדם שאתם הכי מעריצים בעולם: מאיפה לי. זמר/ת/להקה הכי אהובים? גאגא? סרט הכי אהוב: מאיפה לי. השיר הכי אהוב: כנ"ל.

אני../images/Emo3.gif שם: אופיר גיל: כמעט 18 איזור מגורים: מרכז עיסוקך בחיים: תלמיד י"ב באיזה עוד פורומים את/ה פעיל/ה? מממ הרבה, פה ושם... איזה סדרות נוספות אתם אוהבים לראות? LOTS, DHW, Survivor, Chuck, HIMYM, Lost, Community ועוד כל מיני../images/Emo13.gif קשה לי להחליט על ה"הכי" לכן אוותר על כל השאלות האלה../images/Emo3.gif

Anwanis

New member
איזה כיף שיש פורום לגלי! ../images/Emo45.gif

חיכיתי כבר שיפתחו אחד כזה....
שם: עדי גיל (למי שרוצה): 24 איזור מגורים: ירושלים עיסוקך בחיים (כן, תלמיד/ה בבית ספר זה עיסוק ): סטודנטית. באיזה עוד פורומים את/ה פעיל/ה? הייתה לי הפסקה ארוכה בטירוף מכל עניין הפורומים ורק לאחרונה חזרתי לזה. בעיקר נמצאת בפורום עשרים פלוס. איזה סדרות נוספות אתם אוהבים לראות ומהי הסדרה הכי אהובה עליכם? אני כמעט ולא רואה סדרות כי אין לי טלוויזיה בדירה, מה שאני רואה זה על המחשב וגם אין לי בכלל זמן כי התואר שלי עמוס למדיי, אז אני מקפידה לראות את גלי ומדי פעם דברים בלי עקביות כשאני חוזרת לבית של ההורים לביקור. הסדרה שהכי אהבתי אי פעם הייתה לואיס וקלארק
. האדם שאתם הכי מעריצים בעולם: מיכלאנג'לו, וטולקין. זמר/ת/להקה הכי אהובים? אינקובוס. סרט הכי אהוב: מלך האריות. תמיד היה, תמיד יהיה. השיר הכי אהוב: קשה לבחור אחד, אבל נראה לי ש"לאט לאט" של שלום חנוך בתחום העברי וlove hurts של אינקובוס בלועזי, אבל יש עוד המון שירים בקטגוריה הזו.

psycho girl297

New member
עונה

שם: מתי גיל: כמעט 23 איזור מגורים: פ"ת עיסוקך בחיי: עובדת בחברת ביטוח באיזה עוד פורומים את/ה פעיל/ה? על טבעי למרות שלאחרונה לא כל כך איזה סדרות נוספות אתם אוהבים לראות ומהי הסדרה הכי אהובה עליכם? אני רואה המון טלויזיה אז אני לא אתחיל לפרט האדם שאתם הכי מעריצים בעולם: אני לא מעריצה אף אחד זמר/ת/להקה הכי אהובים: אין לי ממש מישהו מוגדר סרט הכי אהוב: אני אוהבת הרבה סרטים אין לי סרט הכי אהוב השיר הכי אהוב: Hello- Lionel richy

limors2

Active member
../images/Emo40.gif

שםליאורה. לא לימור!
גיל (למי שרוצה)23 איזור מגוריםאיזור י-ם עיסוקך בחיים (כן, תלמיד/ה בבית ספר זה עיסוק ).מכשירי כתיבה באיזה עוד פורומים את/ה פעיל/ה?בעיקר בגלגלצ, זהות בדויה, דוקטור הו וזינה, מדי פעם בעוד כמה. ופה. איזה סדרות נוספות אתם אוהבים לראות ומהי הסדרה הכי אהובה עליכם?הסדרה האהובה עלי משתנה כל יומיים, וכמה סדרות אהובות (כי יש הרבה יותר מדי, ורק כאלה שמשודרות עכשיו) הן SNL, אגדת המחפש, האוס, V, קוגר טאון, האנטומיה של גריי, מחלקת נוף וגנים ודוקטור הו. האדם שאתם הכי מעריצים בעולם.גאגא? זמר/ת/להקה הכי אהובים?גאגא! סרט הכי אהוב.טרילוגיית אוסטין פאוורס השיר הכי אהוב.בכלל?
Inner Smile של טקסס נמצא נורא גבוה אבל אין שיר אחד שאפשר לבחור בו. זה כמו סדרה אהובה!

חדשה בפורום, ווהוו :)

החלטתי שבמקום לפתוח שרשור "אני חדשה היייי" אני כבר אענה פה. (; שם: אליס גיל: 15 וחצי איזור מגורים: חור בצפון עיסוקך בחיים: י'ניקית
באיזה עוד פורומים את/ה פעיל/ה? שישיסטים ודוקטור הו. איזה סדרות נוספות אתם אוהבים לראות ומהי הסדרה הכי אהובה עליכם? דוקטור הו היא כנראה הסדרה האהובה עליי. חוץ ממנה אני רואה איך פגשתי את אמא, אבודים, ריפר (סדרה של קווין סמית') ו..כרגע זהו. האדם שאתם הכי מעריצים בעולם: אין לי אדם אחד ספציפי. זמר/ת/להקה הכי אהובים? גרין דיי.
גם המוזיקה הישנה, גם החדשה. זיבי. סרט הכי אהוב: דוגמה! אין על קווין סמית' וסאטירה על דת.
השיר הכי אהוב: המממ. אין לי. זה נורא תלוי במצב רוח.

חדשה!! ../images/Emo9.gif

שם עדי גיל (למי שרוצה) 20.5 איזור מגורים ירושלים עיסוקך בחיים (כן, תלמיד/ה בבית ספר זה עיסוק ). סטודנטית... באיזה עוד פורומים את/ה פעיל/ה? איזה סדרות נוספות אתם אוהבים לראות ומהי הסדרה הכי אהובה עליכם? glee זאת ההתמכרות שלי... האדם שאתם הכי מעריצים בעולם. זמר/ת/להקה הכי אהובים? סרט הכי אהוב. השיר הכי אהוב. אין לי השראה לעוד שאלות.. מקווה שזה מספיק..

למעלה