כמה שאלות קלות לצורכי היכרות בלבד

sivan3004

New member
עונה../images/Emo13.gif

שם: סיון גיל (למי שרוצה): 18 וכמה ימים איזור מגורים: רחובות עיסוקך בחיים (כן, תלמיד/ה בבית ספר זה עיסוק ): כמעט ולא תלמידה.. עוד חודשיים צבא חח באיזה עוד פורומים את/ה פעיל/ה? קרן פלס בעיקר איזה סדרות נוספות אתם אוהבים לראות ומהי הסדרה הכי אהובה עליכם? עספור, אחת שיודעת, 90210 חחחחח אני נערה טיפוסית:) וכמובן חברים וסיינפלד שראיתי כל פרק בערך 76876 פעמים האדם שאתם הכי מעריצים בעולם: שאלה קשה.. זמר/ת/להקה הכי אהובים? שלמה ארצי ואביתר בנאי סרט הכי אהוב. סיפור אהבה בלתי נשכח השיר הכי אהוב: מלא שירים של שלמה ארצי/אביתר בנאי.. לא יכולה לבחור

LeAnnDylan

Well-known member
הופה

שם דילן גיל (למי שרוצה) 23 איזור מגורים צפון עיסוקך בחיים (כן, תלמיד/ה בבית ספר זה עיסוק ). גן ילדים באיזה עוד פורומים את/ה פעיל/ה? אמריקן איידול איזה סדרות נוספות אתם אוהבים לראות ומהי הסדרה הכי אהובה עליכם? הירוז, מחשבות פליליות, דקסטר, האנטומיה של גריי ומרפאה פרטית. הכי אוהבת- גיבורים. האדם שאתם הכי מעריצים בעולם. ממ לא יודעת אם אני בשלבי הערצה כאלה אבל ליאן ריימס. זמר/ת/להקה הכי אהובים? ליאן ריימס / שוגרלנד סרט הכי אהוב. כל דבר של דרו ברימור השיר הכי אהוב. How Do I Live - LeAnn Rimes הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

גם אחרי שני העונות האחרונות את עדיין הכי אוהבת את גיבורים??

LeAnnDylan

Well-known member
זוכרת לסדרה חסד נעורים..

ניית'ן
העונה האחרונה אומנם לא הייתה טובה כמו הראשונה או השלישית אבל אף סדרה אחרת לא טובה כמו עונות 1+3 של הירוז

אני נהנתי בעיקר מהראשונה אח"כ זה הסתבך וניהיה בלגן אחד גדול העונה האחרונה הייתה ממש נוראית../images/Emo122.gif עד שכבר התחלתי לדלג על קטעים מתוך שעמום..

LeAnnDylan

Well-known member
בעיניי הווליום השלישי היה הכי מוצלח

לא הגעתי למצב של לדלג על קטעים. אבל העונה הרביעית באמת לא התרוממה

הווליום השלישי זו העונה השלישית? אני לא ממש זוכר מה הלך שם, אבל הסוף היה גרוע.. (אמנע מספוילרים..)

LeAnnDylan

Well-known member
החצי הראשון של העונה השלישית

החלק עם כל ה"רשעים"

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifהחלקים הכי טובים היו העונה הראשונה

והווליום עם אל. הו אל

LeAnnDylan

Well-known member
אל הייתה נחמדה בכמה פרקים הראשונים שלה

ואז הפכו את הדמות שלה לעומואית בטירוף
אין כמה ניית'ן וכל הדמויות של אלי לארטר

X Offender

New member
תתחדשו על הפורום ../images/Emo13.gif

האמת שלא ממש יוצא לי לראות את הסדרה כי אין לי YES אבל ראיתי את הפרק המיוחד שעשו למדונה ואין מילים ! יצא מדהים
אם אתם מעוניינים אפשר להוריד את ה-EP דרך אתר מועדון המעריצים הישראלי של מדונה . ויש גם קישור להורדת הפרק המלא.

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gif../images/Emo9.gif

שם: יערה גיל: (למי שרוצה) 22 איזור מגורים: השרון.. נתניה. הדגש|עיסוקך בחיים: (כן, תלמיד/ה בבית ספר זה עיסוק ). סוטדנטית שנה א' באיזה עוד פורומים את/ה פעיל/ה?האנטומיה של גריי, דמדומים, אבודים, טלוויזיה, יס סטראז, גוסיפ גירל, סטודנטים ומנהלת את פורום אוניברסיטת תל אביב איזה סדרות נוספות אתם אוהבים לראות ומהי הסדרה הכי אהובה עליכם?האנטומיה של גריי,מרפאה פרטית, אבודים, גוסיפ גירל, 90210, מרלוז פלייס, מופע שנות ה70, המנטליסט, דקסטר, ניפ\טאק, יומני הערפד, מחשבות פליליות, איך פגשתי את אמא, מגרש ביתי, גריק, בית הבובות וגלי כמובן. הסדרות הכי אהובות עלי מכל הזמנים הן קודם כל מכושפות, ורוניקה מארס, פרופיילר וניקיטה. (עם כל הסדרות האלה שאני כותבת שאני רואה הייתם חושבים שאני יושבת כל היום מול הטלוויזיה... אבל בתכלס אין לי זמן בכלל לראות טלוויזיה 0.0) האדם שאתם הכי מעריצים בעולם:אליסה מילאנו. גם שחקנית מדהימה וגם בנאדם כל כך מדהים.. כל כך תורמת לחברה..
זמר/ת/להקה הכי אהובים?לינקין פארק, באסטד, אבריל לווין, 3oh!3, ליידי גאגא. גלי קלאב - New Directions חח מה? זה נחשב! טיילור סוויפט. סרט הכי אהוב:הייתי אומרת סאגת דמדומים אבל זה לא מדויק כי בתור סרטים stand alone הם לא משו בכלל אבל את הסיפור שמאחוריהם אני ממש אוהבת.. למה אין קטגוריה של ספר אהוב? השיר הכי אהוב:Busted - 3am שיר שאני בחיים לא אעביר באייפוד. בן אלמוות מבחינתי.. והידעת קטן לסיום: ביקשתי גם לנהל את הפורום.. אבל לא נורא.. שיהיה בהצלחה

למעלה