כמה שאלות...

• פותח הנושא darm
  • פורסם בתאריך

darm

New member
כמה שאלות...

אני וחבריי רוצים להקליט כמה קטעים למחשב... חברי קנה מיקרופון (Shure PG48) ולמרבה הצער הוא מיקרופון ווקאלי. אז ככה: 1.אז יש לו מיקרופון מה צריך עוד? (אני יודע שמיקסר,תוכנה {אנחנו משתמשים בקול אדיט), יש עוד? מחירים? 2.איך הקירבה והזווית משפיעה על צליל המיקרופון, זה יוצר שינוי דרסטי? (קראתי על זה מאמר ב-Guitar.com). 3. תוכנה - ניסיתי להשתמש בקיובס ופשוט לא הבנתי כלום... היא מאפשרת להקליט כל ערוץ בנפרד...? כשיש מיקסר כמובן. תודה רבה מראש דר

לא מבין בתוכנה,אבל לגבי השאלות

הראשונות- זה מה שצריך,בעצם. תנסו להשתמש SONAR-CAKEWALK,תכנה מצויינת. הזווית והקירבה מאוד מאוד משפיעים מחר אני אכתוב על זה. בייביי

אני אתיחס לשאלה כל התוכנה..

ככה . קול אדיט פרו תוכנה עם 128 ערוצים ויש גם 64 ערוצי אודיו הכל כמובן קלה לשימוש תוצאות חביבות מינוס יש לי אותה את שתץי הגרסאות ועשיתי תוצרות לא רעות אבל אין מה להשוות בינה לבין ה לוג´יק עולם אחר וגם ממש אחר לא דומה ..

darm

New member
עוד לא הספקתי לפתוח את הפורום...

וכבר תגובה... דר"כ מזל"ט על הפורום... אני ישרוץ פה קצת...

תשובה הגיונית

יש בעיה קטנה עם ניסוח השאלות שלך נראה לי שאתה לא בדיוק יודע מה אתה רוצה ויותר מזה אין לך מושג גם מה אתה עושה!!! כדי להקליט על קיובייס לא צריך מיקסר , צריך כרטיס קול עם כניסת אודיו וכן אפשר להקליט על יותר מ16 ערוצי (תלוי באיזה קיובייס) בו זמנית עד היום לא שמעתי שיש מיקרופון שלא מתאים למשהו!!! יש הרבה מיקרופונים שעדיף ויעשו הקלטות מסויימות , זאת אומרת SM58 מיועד לשירה אבל ניתן להשתמש בו אפילו בתור מיקרופון ל"בייס דראם", קפיש???? בכל מקרה , לקירבה והזווית יש השפעה על המוצר המוקלט , תקליט גיטרה קלאסית לדוגמא , תשים את המיקרופון ממש על העץ בקצה התיבה , תקבל הרבה "מידים" לעומת זאת תשים את המיקרופון על פתח התיבה ותקבל מנהרת בסים שחבל לך על הזמן בקיצור , המיקרופון שיש לך הוא לא הכי מומלץ לשירה אבל לאולפן לא מקצועי / ביתי זה יספיק אולי תנסה גם לקנות את התוכנה שאיתה אתה משתמש וכך יהיה לך ספר עבה כרך על התוכנה ואיך משתמשים בהצלחה

למעלה