כמה שאלות..

כמה שאלות..

היי היי,

הייתי בשבוע שעבר אצל ד"ר סובחי לאחר שבצעתי בדיקות והוא אמר שיתקשרו השבוע לקבוע לי תאריך לניתוח.

להלן השאלות :

1. מישהו פה נותח אצל ד"ר סובחי ויכול להמליץ\לשלול?
2. האם יכול להיות כי עד כה לא קיבלתי שום הנחיות טרום ניתוח (קראתי פה כל מיני דברים על פחממות)?
3. הבאתי תוצאות ע"פ רשימת בדיקות שקיבלתי אבל קראתי פה כל מיני דברים על וועדה - מתי אני אמורה לקבל מידע על זה?

תודה רבה וחתימה טובה :)

חנה101010

New member
בהחלט ממליצה

שלום נוני,
אני נותחתי ע"י ד"ר סובחי לפני 11 חודש. ממליצה בחום. שקט, מקצוען לעילא ולעילא, עם נסיון רב מאוד בניתוחי שרוול, חיכן, נעים הליכות. מה עוד אפשר לבקש? יש כאן בפורום עוד מנותחים שלו ואני חושבת שגם הם ממליצים עליו.
ד"ר סובחי לא דורש דיאטת פחמימות. אפשר לחגוג עד הרגע האחרון. עוד יתרון שלו...
לגבי ועדה - מצטערת. לא יכולה לעזור. כשאני נותחתי לא היתה שום ועדה. הצעירים יותר יוכלו לתת אינפורמציה.
בהצלחה!

תודה לכולכם על התשובות!

למישהו יש מושג לגבי הוועדה? ייתכן ורק לאחר קבלת התאריך ידברו איתי על וועדה?

האם יש עוד הכנה לפני הניתוח? ד"ר סובחי מסתורי..

ליבי3617

New member
פני למרפאה שלו

היום לרופאים יש המון מנותחים והם לא כל כך זמינים לשאלות "תפעול".
לא מעט, אגב, שולחים בחדווה לפורומים.

אם זה באיכילוב אז יש את המרפאה להשמנת יתר בניהולה של רותי.
היא אישה מקסימה ויש שם מעקב מעולה.

אל תדאגי. יש פה לא מעט מנותחים של ד"ר סובחי
ההכנה היא לא עם דיאטת פחמימות כי הוא לא דורש, אבל מה שאני ממליצה לך זה להכין את עצמך מבחינת מעקב וידע.

אני מנותחת מרוצה

ד"ר סובחי רופא נפלא ומקצוען.
הוא לא דורש דיאטת פחמימות אבל כן זריקות לאחר ניתוח וזריקה אחת לפני.....
מאד נהניתי וממליצה!
כמו כן אני נותחתי באיכילוב והצוות שם והשירות זה משהו מדהים!!!!
בהצלחה!

שלזית

New member
דלף לאחר ניתוח

לפני כשנתיים נותחתי על ידי דר' סובחי, לא שרוול אלא מעקף קיבה.
כיממה לאחר הניתוח סבלתי מכאבים עזים, והסתבר שיש לי דלף באזור הניתוח, ונכנסתי לניתוח דחוף לסגירת הדלף.

לכן המלצתי אליך היא לדרוש ממנו בכל תוקף לבצע מיד בתום הניתוח בדיקה שבה רואים אם יש דלף.

לעומת זאת, היחס שלו לכל אורך האישפוז, לפני ואחרי נושא הדלף היה מדהים. הוא הגיע הרבה לביקורים, היה זמין כל הזמן בטלפון (גם ב- 2:00 לפנות בוקר) כשקראו לו. והוא הגיע מיידית.

בהצלחה רבה.

LaVieBoheme

New member
לפי מה שהבנתי...

חלק מהמהלך של הניתוח הוא הזרקת נוזל כחול בסוף הניתוח לקיבה לבדוק שאין דלף כך שאין מה לדאוג. אם יהיה משהו יעלו עליו.
יכול להיות שזה משהו של התקופה האחרונה וכשאת עשית ניתוח זה לא היה וחבל. העיקר שאת בסדר.

LaVieBoheme

New member
שלום, ממליצה לך בחום!

נותחתי אצל סובחי לפני 3 שבועות, הוא מאוד מקצועי ואדיב. הגיע כל יום למחלקה (מוקדם מאוד מאוד בבוקר!) לבדוק מה קורה,
היה לי סיבוך קטן שהדאיג אותי מאוד וגם את ההורים והוא דיבר איתם בטלפון והיה באמת סבלני ללחץ של שלושתינו.

לגבי הנחיות לפני ניתוח- ד"ר סובחי לא מבקש דיאטה לפני רק צום ביום הניתוח של 8 שעות כשבשעתים הראשונות אפשר לשתות מים ולאחר מכן לא.
ולגבי הועדה, המתאמת של ד"ר סובחי- אמילי, אשה מקסימה וסבלנית ואדיבה אמורה ליצור איתך קשר לקבוע איתך תאריך לניתוח והיא גם תתן לך את כל המידע בקשר לועדה.
לי יצא להתקשר אליה כמה וכמה פעמים לפני הניתוח והיא תמיד מסבירה בנינוחות וסבלנות מה צריך לעשות ולמי לפנות ובמידת הצורך גם עושה טלפונים בעצמה כדי לזרז תהליכים.
דרך אגב, גם במהלך האשפוז יצרנו איתה קשר כדי להשיג את סובחי והיא דאגה אח"כ להתקשר ולבדוק מה המצב. באמת אישה לא רגילה.

בקיצור, לא תתחרטי. ואם יש לך עוד שאלות את מוזמנת לשאול אותי.

למעלה