כמה תמונוווות [[ :

כמה תמונוווות [[ :

אם יהיה לי זמן אני ישים עכשיו הרבה , אבל אם לא .. אז בערב אני ימשייך P :

הפוך9

New member
רק לי אין תמונות...

תאמת דנידין חייב להיות יותר בחוץ ולעשות רעש.. אבל מה הוא חתיך אש..

לייפזXD

New member
אז מה? חתיך אש.. אתה רוצה לספר לנו משו?!

חח... צוחקים:D וגאמלי אין:( לא נורא... אתה לא היחיד:p

../images/Emo6.gif כמה שרוני יפה,אני לא היתי רוצה לצאת איתו

הוא לא נכנס לפורום ואני קצת כועסת על הזלזול

הפוך9

New member
אל תדוני אותו..

את לא יכולה להעביר ביקורת שאין לא איך להגיב.. למרות שאני מצדיק אותך אבל אולי יש לו סיבה מספקת..

פשש ..

איזה תשובה D: חח אלימלך כל פעם אני מגלה בך צדדים חדשים

לייפזXD

New member
חח... למה?! אלימלך? אני מסכימה איתך!!

שחרר??? אני בכל שיש לו אינטרנט עכשיו... ושיש לו זמן... את דיועת... בכל זאת.. הוא מוציא דיסק בקרובב..... וכשהוא יוציא בע"ה.. מה תגידי..??!!

כמה בן אדם יכול להיות עסוק..

ההקלטות הסתיימו,האלבום עומד לצאת...הוא בתכנונים ובדברים האחרונים שלו... רוני לא כזה עסוק...זה לא שהוא באולפן מהבוקר עד הלילה.. עזבו אני קצת כועסת, לא אוהבת שאנשים לא מעריכים אנשים אחרים שעובדים בשבילם ומוכנים לעשות הכל כדי שיהיה לו טוב. עזבו את זה שזה רוני,אני מתה על רוני...באמת... רק שזה קצת מעצבן וחשבתי להוסיף כאן את דעתי ורק אצלי הודעות לא נשלחות בהוספת תגובה מהירה?

וחוץ מזה אנחנו מחכים מאז שהפורום נפתח...

אני חושבת שאשלח מייל אחרון לצ'יקו בתקווה שיענה

תראה

ברגע שאתה שולח לאמרגן שלו עשרות אימיילים ופעם הוא ענה והיום כבר לא,ואתה רואה שהוא מתחבר למחשב אז משהו כאן לא בסדר. עזוב לא התכוונתי לעורר כאן דיון על גבי הפורום לגבי זה,זה לא אחראי מצדי

r and b11

New member
עם כל הכבוד

עם כל הכבוד שטת אוהבת אותו ואוהבת לכתוב ולראות עליו בפורום את חושבת שבאמת אין לו מה לעשות בחיים מאשדר להיכנס לפורום הזה?בלי להעליב את הפורום פשוט יש עוד כנראה מאות ואולי אלפי פורקומים או אתרים עליו.. לא נראה לי שהוא יכול להקדיש זמן לכל אחד ואחד מהם ולהיכנס לכולם..!

למעלה