כמה תמונוווות [[ :

לא מאמינה באנשים עסוקים,זה סדר עדיפויות פשוט

כל אחד יכול לפנות 2 דקות מהחיים כדי לעשות טוב לבן אדם אחר. בכל מקרה הדיון הזה כבר הסתיים חחח,שיעשה מה שבא לו

r and b11

New member
כן אבל תסכימי איתי ש

2 דקות לכל פורום/אתר/בלג או אנאערף שנפתח בשבילו או בגללו זה די הרבהה אני לא אומרת שלא טוב לרצות..זה נחמד שרוצים שהוא יבוא זה גם נחמד פלוס פלוס שעושים משו כדי שזה יקרה..מזיזים ת'עניינים..שולחים דוא"לים וזה מראה על איכפתיות... אבל באמת..בלי להעליב... סדר עדיפויות?!תעשי לי טובה אם היית במקומו עכשיו היית עושה אותו הדבר.. כי לחזור מהקלטות...מיום שכולם רודפים אותך..התקשורת..האנשים..המעריצים.. זה גם די מעייף אומנם קשה להאמין אבל ככה זה לא נראה לי שאם היית במקומחו בראש סדר העדיפיות שלך היה לרוץ למחשב ולבדוק אם הוא קיבל דוא"ל מאנשים שרוצים שהוא ייכנס לפורום שלו.. שוב..אני לא באה בטענה ואומרת שזה לא בסדר לרצות ולנסות אני רק אומרת שתנסי להבין גם אותו.. (אני נשמעת כמו גננת שמנסה להשלים ביןילדים שלא מבינים שרבו..נכון) הקיצר נשמתי סורי על חפירה ... יום נעיםם וסליחה אם עיצבנתי..

../images/Emo4.gif

2 דק' גם בכל יום כן אפשר לפנות. חוץ מזה יש לו כולה פורום אחד אז יאלה... וזה הפורום הרשמי שלו. בכל מקרה השיחה הזו מזמממן הסתיימה,כל אחד ודעתו בכל מקרה..

למעלה