כנסו דחוף!

די גם אני רוצה.......(_כנסו שניה)

מה זה? איך אתם יודעם על האודישנים???? גם אני רוצה???? איפה האודישנים? יש עוד אודשנים? פרטים..............

a y o o s h

New member
חחח ממתי עושים אודישנים לניצבים?

חח מה זאת אומרת "קיבלו" אותך? למה מה את כבר צריכה לעשות? לעמוד ברקע? חח טוב בכל אופן שיהיה בהצלחה לך עם הניצבות חחח ורותם בהצלחה גם לך :) אדם,יונתן וכל השאר שיצא לי לדבר איתם.. שמרו על קשר

לוציפר17

New member
טוב תשובה לכל השאלות

1. תודה רבה לכולם!!! באמת תודה! 2. בהתחלה לא ידעתי שזאת הסדרה הזאת "ראש גדול" עם כל הכבוד שיש לי להיות עכשיו חלק מן הקאסט לא ראיתי את הסדרה. 3. לכל השואלים אני בכיתה י"א והשתתפתי בכמה וכמה פרוויקטים (מחזות זמר, סטרים וטלוויזיה) 4. אין לי מושג עם יש עדיין אודישנים ולגור שאני יודע הוא חלק מהקאסט הקודם ואולי מהקאסט "החדש" בשבילי בחנה אותי שירלי שטרן מפיקת התוכן ובימאית ב"יס" ועוד 2 אנשים שאין לי משוג מי הם... עברתי 2 אודישנים מתוחים במיוחד. 5. כדי להשיג סוכן בד"כ צריך לפנות אל הסוכנות אבל! וזה חשוב מאוד רק לסוכנויות שלוקחות אחוזים מן העבודות שאתה עושה! אין צורך בשום "בוק" שעולה לך 2000-5000 ש"ח! אותי אישית ראו בסדרת הטלוויזיה "גרושה+2" שהי משודר בערוץ 3 לפני 4 שנים. אבל תפנו לסוכניות כמו לבנה חכים, לביאה הון, עובד מחפוד ותנסו! בהצלחה לכולם!! ונקווה שתאהבו אותי... (אמממ לצרף תמונה?)

כןן ...

תגיד.. מה השם המלא שלך?!? אני ספיר! נעים מאוד... ו.. גם אני הולכת להיות בעונה השנייה אבל בתור ניצבת.. ו.. ניפגש.! חחח.. א.!.ה.2.ת-> ספ*7!ששש!!! מחכה לתשובה!!!

גם אני התקבלתי.... כניצבת!! אדם..??

אדםם יאווווווו אני לא מאמינהה!! קיבלו אותי כניצבת בראש גדול!! וזה אומר שאני הולכת לראות אותך.. את גור.. את יהונתן.. את תם.. את רועייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 ואתת כולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם א.!?ה.2.ת --> ספ*7!שש!!

Meitar Rojas

New member
וואיי..איזה חמוד אתההה...

קודם כל בהצלחה בעונה ה-2
ואתה מוכר לייייי...
שיחקת איפשהו

לוציפר17

New member
תודה!!

תודה רבה וכן שיחקתי יחסית בהרבה הפקות... "שמש" מחזות זמר, פסיטיגלים ועוד... אולי משם..

אממממ... אמ... כנס מאמי!!

חחח... אתה כזה מאמי!! יאווו.. איזה יחמוד!! אבל אתה נראה יותר גדול!!!! זה לא משהו לפגוע.. ההפך!!!! חחחחח..... א.!.ה.2.ת ומקווה שניפגש בצילומים--> ספ*7!ששש!!!

למעלה