כנסו כולם כי אנשים התחילו להתחרפן!!

shaisagi

New member
כנסו כולם כי אנשים התחילו להתחרפן!!

יש כאן בנות שהתחילו להגזים עם עניין התגובות מצד השחקנים!! אני נכנס היום לפורום ורואה שאחת בשם נטלי מאיימת להתאבד כי לא עונים לה...והכי גרוע שיש אחת שמצדיקה אותה ואומרת שנטלי צודקת כי השחקנים באמת לא עונים!!! חברים תתחילו להיכנס לפרופורציות כי אנשים במדינה שלנו מתאבדים ממצב כלכלי קשה או ממצב משפחתי קשה(לא שאני מצדיק את הסיבות האלו) ופתאום באה אחת שמאיימת בהתאבדות בגלל שאחד השחקנים לא עונה לה!!! אז אנשים תתחילו לחשוב בהיגיון כי בסה"כ השחקנים האלו הם ילדים בדיוק כמוכם ועדיין לא חייבים לכם שום דבר ולדעתי הם אפילו עושים לנו טובה שהם מחזירים לנו תשובות..כי זה לא מחובתם!!! אז תתחילו להיכנס לפרופורציות הנכונות...ונטלי ממי אם הוא לא עונה לך זה לא כי לא בא לו זה כי הוא עסוק!!!

1dana1

New member
../images/Emo26.gif תקראו מה שהוא כתב../images/Emo70.gif ../images/Emo36.gif

1dana1

New member
*מקפיצה* תקראו אנשים זה חשובבבבבבבב

מק

נכון ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

זה כזה טמטום... אולי יש כאלה שרושמים את זה בתור בדיחה, אבל יש כאלה שמתכוונים לזה (לא להתאבדות)... ובכלל, השחקנים הם סך-הכול בני אדם כמונו שפשוט קיבלו יותר פרסום והם עוסקים במשחק שירה וכול... המקצוע שלהם לא משנה את האופי שלהם... אולי מתחילים לזהות אותם יותר ברחובות וכאלה, אבל זה לא אומר שכול האופי והם עצמם השתנו

אהה חבר'ה...

זה לא קשור אבל, עדכנתי את האתר שלי... הכתובת שלו נמצאת למעלה בקישורים... איפה שהקבצים והגלריות וכל אלה....

Refael30

New member
אני בשוק.

אתה צודק מאה אחוז. מתאבדים בגלל מצב כלכלי קשה,משפחתי,חברתי . אבל בשביל שחקן ? אוי תתחיל לחשוב בהיגיון,ואל תצדיקו מעשה כזה. כמו זאת שהצדיקה את נטלי. אתם יודעים מה זה להתאבד שאתם בכלל "מאיימים" ???!!!?! לא נכון ? אז תפסיקו לבלבל במוח.

צודק...!

להתאבד?? חבר'ה, מה עם קצת פופורציות... אני מבינה לתוך וורידים נו מילא... אבל להתאבד.. (סתם סתם... זה בצחוק!) אנשים באמת איבדו פה קצת פורופורציות... צריך לדעת איך להתגבר על הקטעים האלה... כי השחקנים פה בשבילנו (לא?), ואם נהפוך גם כל הודעה שניה ל-למה אתה לא עונה, אני חולה עלייך וכו'.. הפורום פשוט יהיה בלגן! זה שהם לא עונים, זה לא אומר שהם שונאים אתכם! יש להם סיבות משלהם (חוסר זמן, עייפות וכו'...) ואיי.. חפרתי... סורי! אבל תקראו, זה חשוב

shaisagi

New member
אם אפשר ששחקן מהסידרה יגיב בנושא

זה חשוב שיבוא שחקן מהסידרה ופשוט יגיד מה הוא חושב על העניין הזה אולי דרכו יהיה ניתן להעביר את המסר בצורה טובה יותר!!! תודה!

כולכם צודקים

אני לא חושבת שאחד מהצופים צריך להתאבד (?!?) או לאיים על התאבדות! זה מפחיד, זה נקרא לאיים, וזה לא לעניין.. אם מישהו לא עונה- זה לא אומר כלום.. בטח בגלל סיבות אישיות.. ולא צריך לקחת את זה קשה! אני מקווה שזה לא יחזור על עצמו..

תגובה..

זה מעוד כייף לי ולכל השחקנים.. לענות לכם פה בפורום.. ובכייף אנחנו נותנים מהזמן שלנו.. אתם צודקים שלפעמים אנחנו לא יכולים ואין לנו זמן.. ותודה לכל מי שמגן עלינו ויודע שאנחנו לא עושים את זה דפקה.. אז באמת אנחנו לא עושים את זה דבקה.. כי אנחנו משתדלים להכנס ולהגיב כמה שיותר..

1dana1

New member
../images/Emo15.gif אולי תלמד לכתוב בלי שגיאות??

כי לא הבנתי כלוםם..

ayeltush1

New member
צודק כנסו כולם ....חשוב ביותר

אני לא חושבת שהיא באמת תתאבד ביגלל שחקן היא רוצה אולי קצת יחס והיא יודעת שעם היא תאיים כולם התייחסו אלייה כמו עכשיו!! למרות שיש מלא נערים בגילנו שמתאבדים משחקנים שהם אוהבים אותם והם יודעים שזה בלתי אפשרי אז הם מתיאשים ומתאבדים!! אבל יש גבול לאהוב בנאדם!! וגם יש הרבה שנעלבו מהקטע שרועי וספיר יצאו ביחד אני אישית לא חושבת שיש לכם מה לעלב יש להם חיים משלהם לא ציפתם שהם יחכו רק לכם תחשבו על זה!! ועם אתם באמת אוהבים שחקן כולשהו תפרגנו לו כל הזמן לדוגמא המיקרה של ספיר ורועי במקום לעלב תפרגנו להם אתם יודעים איזה הרגשה איומה זאת להתאבד בשביל שחקן תחשבו מה אותו שחקן ירגיש אחר כך? (ככה אתם מראים תאהבה שלכם?)גם אני אוהבת מאוד מאוד את כל השחקנים אבל להתאבד זה לא פיתרון וזה שהם לא עונים לכם זה לא אומר שהם לא מתיחסים אליכם לא אוהבים אותכם יותר לא רוצים אותכם תחשבו שהם אחד!! אז באמת כחו את זה לצומת לבכם תחשבו לפני שאתם עושים משהו!! איילת

אנשים!!להתאבד???

לא מתאבדים בגלל שחקן!!!! ואולי יש כאן אנשים שחושבים שאני הבנאדם שהכי לא אמור להגיד את זה אבל תדעו שלהתאבד זה משו לכל החיים!גם כשאין חיים!התאבדות זה דבר דורש צומי!אבל אתם מתים ואתם לא תראו תצומי!!! ותקשיבו כתבתי את זה גם בשרשור לרועי על זה שהוא לא עונה! הם לא מתעלמים הם עסוקים תחשבו כמה מציפים אותם בפרטי!

כולם לקרוא!!!!!!!!

אפשר קצת להדלק ולומר איזה חתיך וכמו שאני רק אומרת איזה חתיך ופ33ה יונתן שיינברג אבל זה לא אומר שנידלקתי עליו את ההודעה הזאת את צריכה לשלוח לפורום של הראל סקעת כי אנשים ממש ממש התחילו להתחרפן הם מושפעות על מישהו שאין להם סיכוי איתו והוא גדול מהם חלרם בנות 13 14 שם הם ממש התחרפנו תעריצו אותו אבל בבקשה אל תשתגעו ואני לא מדברת רק על המעריצות של סקעת כי יש עו כמה כאלו המעריצות של שתי ההראלים זה היה ממש ממש מוגזם עוד עם הביטוי "הראל תעשה לי ילד" למה? לאיזה הראל התכוונתם? יש 2 הראל סקעת מקווה שכתבתם את זה להראל מויאל ומויאל מקווה שזה היה לסקעת כאילו שהם באמת יעשו לכם ילד ילדה או אפילו תאומים?! ממש ממש לא אז בלי אשליות וגם עם עפר שכטר וכל הדברים האלו אתם ממש ממש התחרפנתם תעריצו וכל זה אבל אל תגזימו בבקשה בלי תגובות!!!!!!אתם רוצים להגיב אז תגיבו אבל לא תגובות שליליות כי מה שאני אומרת פה מאוד מאוד נכון.......הדור של היום

אבל מה קשור?!?!

היא מתכוונת בצחוק... למרות שלא קראתי את ההודעה.... היא סתם צחקה...מה אתה חושב שאם הוא לא יענה לה היא באמת תתאבד?!?!! פששש....אתה חי בסרט.... אם אתה כל כך דואג.....תראה לי ת'הודעה...ככה אני ידע אם אתה באמת רציני ...

SiM GirL

New member
תאמיני לי../images/Emo26.gif..

למרות שאנלא ממש מסכימה איתו בחלק אחד-היא לא אמרה את זה בצחוק! זה היה בערך ככה: כותרת: מהב אתם מחכים-שאני אתאבד?! טקסט: עזבי זה לא חשוב גם ככה אנלא זוכרת... נראה לך שזה בצחוק? ככה מופע בידור באמצע איבוד שפיות? לא נראה לי...

edenshkertzy

New member
יאאאאאאאאאאאא

הם הכי משוגעות בארץץ הבנו שאנחנו אוהבים את השחקנים אבל מה הגזמתם יא מסכנים עלק מתאבדים בגלל שלא עונים להם .. באמא שלי אתם מותקפים

למעלה