כנסו כולם כי אנשים התחילו להתחרפן!!

ל edenshkertzy../images/Emo23.gifאיזה חתיך אתה

איזה חתיך אתה אבל תראה את העיניים שלך זה כל היופי בבן אדם מה שעושה בנים זה עיניים וחיוך אז תחייך קצת

keton13

New member
אל תקלל פה

אתה קורא לה מסכנה? מי שמדבר משחק אותה ערס

להתעבד????מוגזם

אף גבר לא שווה את החיים שלי ואת זה שאני לא יצליח בלימודים ואף גבר זאת אומרת אף אחד(תלוי מי)לא שווים את זה שאני יסכן את עצמי ::::גם אני אוהבת את השחקנים של ראש גדול והם נפלאים אבל עם הם לא עונים לה זה לא מצדיק התעבדות אפילו שגם אני חולה עליהם תומר חתיך הורס עם עיניים מדהימות וריקרדו בכלל נשמה אני מטורפת על שניהם

שני ממן

New member
או קיי...אתה צודק 100 אחוז...כנסו!

תראו...יש מצב שהיא התכוונה לזה בצחוק... ויש מצב שזה רציני... אבל אני חושבת שזה בגלל תשומי!!!...{תשומת
} ולמה לרשום דברים נוראים כאלה?!... הנה...קחי שיר שיעזור לך קצת {אם את באמת חושבת על להתאבד}... כי אנשים...
החיים יפים!!!
בקצרה: Keep the laughter in you eyes Soon your long awaited prize We'll forget about our sorrows And think about a brighter day, Cause life is beautiful that way

כמה שאתם הגזמתם...

אני לא מהפורום הזה, פשוט הצצתי לרגע ופשוט הייתי בהלם מההודעות שלכם. איך אתם יכולים ישר להחליט על האופי של בנאדם?! בנאדם בדיוק כמוכם!!! מאיפה אתם מכירים את הילדים האלה? מהטלויזיה? נו באמת, אז הם פתאום סנובים?! חשבתם על העובדה המפחידה שיש להם חיים?!?!?! הם לא חייבים לכם שום דבר, ועצם העובדה שהם נכנסים לפה וכותבים לכם, עושה אותם הכי לא סנובים בעולם, וממש ממש נחמדים. איזה שחקן בארץ נכנס לפורום של הסדרה שלו וכתב למעריצים? אף אחד. אז במקום להתלונן, תנצלו את העובדה שהם מדברים איתכם ותאמרו להם דברים... קצת... יותר נחמדים. חוץ מזה, אם אתם חושבים שהם סנובים - זה רק בגללכם. אתם נותנים להם פה את ההרגשה שהם על גג העולם, אתם מפרגנים כל שניה ושניה, ובאמת, כשנכנסתי לפורום הזה, לא היה לי מושג מה זאת הסדרה הזאת. לי ולעוד הרבה אנשים. אני לא מזלזלת, ודווקא ממה שהתרשמתי זו אחלה סדרה, אבל אם השחקנים מרגישים שהם מעל כולם, זה קודם כל בגללכם. ואני לא אומרת שתפסיקו, זה נפלא, אבל מצד שני אתם מתלוננים אחר כך - אז מה עשינו פה? בשורה התחתונה: תזכרו שהילדים האלה הם כמוני וכמוכם, בסך הכל בני אדם, שקמים בבוקר, הולכים לבי"ס, חוזרים הבייתה, אוכלים, מתקלחים, ו... תאמינו או לא - יש להם גם חברים, משפחה וכולי... הם ילדים. ילדים רגילים, חוץ מהעובדה שהם הצטלמו לסדרה בטלויזיה, או לסרט או כל דבר אחר - כי הם החליטו שהם רוצים לשחק מגיל צעיר. אז תפרגנו בכיף, אני בטוחה שהם שמחים ומאושרים, אבל יש גבול. אל תאיימו בהתאבדות (או חס וחלילה תתכוונו לזה) רק בגלל ילד/ה שלא עונה, ואפילו אתם לא יודעים את הסיבה! שאלה יהיו הבעיות שלכם בחיים. זה בערך מה שהיה לי להגיד. שיהיה לכם יום טוב ושקט.

+ עוד משהו...

אל תתייחסו לחתימה... זה המשתמש של אחותי יעל שכנראה כותבת פה... (נראה לי שרועי וינברג זה אחד השחקנים...)

הגזמת

לדעתי הגזמת שאמרת שאף מפורסם לא נכנס לפורום כי דווקא יש מפורסמים שנכנסים לפורום שלהם מה את חושבת שהם כאלו מגעילים והם אומרים אני יכנס לפורום והם לא נכנסים אז היו לנו כמה הוכחות שהמפורסם המסויים באמת נכנס יש את הפורום הרשמי של הראל סקעת ובמקרה לחברה שלי יש אין שהו אפשרות תקשורת עם הראל סקעת.... כי אבא שלה חבר של אבא שלו והיא בקשר עם אח של הראל ויש לה הוכחה אפילו.... אז היא יודעת בדיוק למשל שהראל פעם נכנס לפורום הוא אולי לא כתב שם אבל הוא נכנס ויש עוד מפורסמים כאלו אני לא רוצה להכנס לשמות נוספים אז לכל מי שיש תגובה למה שכתבתי פה שלא ירשום לי פה "מה הקשר סקעת" כי סקעת זה היה רק דוגמא לאיזה מפורסם ויש עוד מלא אפילו בפורום הזה יש כי אחרי הסדרה בשעה 5 וחצי איזה שחקן מראש גדול נכנס ואפילו אומרים את זה אחרי הסדרה אז בטח הוא ביקר פה בפורום הרי אמרו שהוא יכנס לאתר הזה

Ben LeVi 232

New member
נכנסים אולי שחקן שתיים

וגם זה פעם בשנה וכל פעם כזאת היא טקס. כאן השחקנים כותבים על בסיס קבוע כמוני וכמוכם.

Ben LeVi 232

New member
כן, כשמשהו באמת לעניין לא שמים לב

אולי קצת יותר
חצים ו-
בכותרת...

s h l a g e r

New member
shaisagi כ"כ צודק! כנסו!!!

תראו אפילו אם היא אמרה את זה בצחוק זה לא מצחיק כי "תמיד בכל צחוק יש טיפת אמת" אם שמעת על המשפט אז כדי מאוד שתכניסו את זה טוב טוב לראש שלך להתאבד בגלל משהו שהוא לא משמעותי בחיים שלך מיותר לחלוטין!!!!!!!!!!!!!!!!! בקיצור נא לא התחרפן... השחקנים לא תמיד עונים אין להם זמן חשבתם פעם מהו סדר יום של שחקןועוד כשהוא בבציפר? אודישנים מופעים לימודים להשקיע בלמודים עבודות מבחנים אני ב4 ימים האחרונים לא ראיתי חברים! ממבחנים, עבודות וכו' אז מה אמור להגידש שחקן? אהההההההה?? קיצור תחשבו טוב טוב לפני כל מעשה --------------------"סוף מעשה במחשבה תחילה"--------------- תהנו וסורי על האורך אבל זה חשוב!

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifתגיד לי מה אתה שפוי../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo36.gif

מי אמר בכלל שחשבתי שהיא צודקת
ה ת כ ו ו נ ת י ל ה ג י ד ש א נ י מ ס כ י מ ה ע ם נ ט ל י ב ע נ י י ן ש ז ה מ א כ ז ב
כי זה באמת מאכזב כשלא עונים...לא אמרתי שהיא צודקת בקטע של ההתאבדות ובקטע של זה שהשחקנים אשמים
אתה צריך טיפול פסיכולוגי (פסיכיאטרי יותר טוף) ומהר
אז תסתום לפני שאתה אומר משהו טיפשי ואל תתמסטל מגלולות סטרואידים

SiM GirL

New member
../images/Emo26.gifתראה../images/Emo36.gif

אתה באמת צודק-יש אנשים מאוד קיצוניים ואובססיביים, כמו הקטע של ההתאבדות ואיבוד השפיות בגלל שהשחקנים לא ענו... אבל יש משהו שאתה לא צודק בו בגלל שאולי לא למדת הבנת הנקרא בבצפר, ואולי לא קראת טוב: לא אמרתי שנטלי צודקת בכל
היא בכלל לא צודקת בהתאבדות (לא ראיתי שהיא דיברה על התאבדות, אתה הזכרת לי...) רק התכוונתי שהיא צודקת בזה שזה פוגע שהשחקנים לא עונים... אבל תראה, אפילו כתבתי בעצמי שזאת לא אשמתם של השחקנים
הנה תראה: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1140&msgid=44081591 הבנת
אם אתה שונא אותי, אתה יכול להיות כן איתי ולהגיד לי בפרצוף
אבל לא להתחיל לעוות כל מיני דברים שאמרתי
מה כבר אמרתי
שזה פוגע כשמישהו לא עונה
נכון, זה פוגע, אבל זה לא אומר שהמישהו הזה שלא ענה הוא האשם-נכון
אז הבנת הנקרא אצלך לא כל-כך שולטת, אני מציעה לך ללמוד קצת...

למעלה