כנסו

helisimslove

New member
כנסו../images/Emo7.gif../images/Emo5.gif

אוקי שמעו,אני יודעת שזה לא קשור לפורום אבל אני חייבת לשתף אותכם במשהו מזעזע לגמרי. היום בבית ספר שלי הייתי בכיתה,זה קרה בין ההפסקה לשיעור זאת אומרת שכמעט ונגמרה ההפסקה וגם קצת איחרתי לשיעור ובעצם...כמעט כולם,אתם בטח רובכם שואלים למה ומה קרה אז הנה הסיפור(זה אמיתי זה קרה לי היום: הייתי בכיתה ושיחקתי עם חברותי,פתאום כמה ילדות מכיתתי צעקו בואו דחווףף והם הובילו את כולם לשירותים. בשירותים לא תאמינו מה קרה ובעצם מה ראינו... אז ראינו משהו תלוי על דלת הכניסה לשירותי הבנות כל הבית ספר היה שם אני וכולם התקרבנו לראות מה זהה אחחחח לא תאמינו מזה אייהיהזה היה החלק הקידמי של האצבע שיש שם את הקוים והעיגולים של התווית אצבע כי ילדה את מו'2 שקוראים לה ליבי הייתה בשירותים וסגרו לה את הדלת על האצבע שלה היא ניסתה להוציא את האצבע ופתאום נתלשה לה האצבע ובגלל כתמי הדם היא נדבקה לידית!!!!!!!!!!!!!!!!!! מזל שלא הייתי שם מתי שזה קרה אבל רק ראיתי את ליבי עם חברותיה לפני שזה קרה הולכת לשירותים ומחייכת ואז שהיא הגיעה לשירותים אז זה קרה אפילו ילד אחד צילם את זה בפאלאפון מצלמה שלו וכל הבית ספר דיבר על זה ובאמצע שיעור ובאמצע בית ספר לקחו אותה לבית חולים לניתוח ואני מקווה מאוד שיצליחו להדביק לה את האצבע אני הכרתי אותה ממש טוב. זהו . מצטערת עם זיעזעתי אותכם יותר מידי אבל מה לעשות זה אמיתי לגמרי זה קרה היום בבית ספרי נראה לי שהבית ספר הזה מכושף פעם קרה שראיתי לטאה מתה או קפואה ניראה לי שהיא מתה היה לידה אבן בטח ילד מחץ אותה עם אבן. אויי איזה ילדים יש בבית ספרנו לא לאהמין!! להרוג לטה,לסגור את הדלת על האצבע של מישהו מזעזע להזכירכם אני בבית ספר בגין קרית מוצקין אבל לא נראה לי שזה בית ספר מכושף בכל בתי ספר יכול לקרות כזה דבר אבל זה,פשוט מזעזע. חלי

למעלה