כנס WFFC של 2002

כנס WFFC של 2002

WFFC - world Free Fall Convention כנראה שבארה"ב עניינים זזים. כל קיץ, במהלך הימים הראשונים של אוגוסט נערך לו כנס צנחנים ע נ ק !!! הכנס מאגד צנחנים מכל העולם ובכול תחומי הצניחה. בנוסף לצניחות המיוחדות שיש שם ממטוס אירובטי דו כנפי, מכדור פורח, ממטוס סילון Boing 727, ממסוק Bell 412, ממטוסי עבר כגון דקוטה ומפציצים דוגמת ה B-17. יש שם גם המון חיי חברה ומסיבות עד סוף הלילה. הכנס הזה נערך ברצף כבר משנת 1990 בעיר בשם Quincy שבמדינת Illinois. בשנים האחרונות עלו להם לא מעט "חילוקי דעות" בין הצנחנים למקומיים ולכן החליט דון קירלינג, שהוא מארגן הכנס, להעביר את הכנס השנה לאתר חדש. פה בדיוק מגיע החדשה, אומנם הדברים לא סגורים ב 100% אבל אישור עקרוני כבר קיים: האתר החדש ממוקם כ 170 ק"מ דרומית ל Chicago, בעיירה קטנה בשם Rantoul. אז למי שלא חווה מעודו את חגיגות ה WFFC מוזמן להתחיל להכין את תוכנית החופשה שלו מה 2 עד 11 לאוגוסט השנה. פרטים נוספים על העדכון ניתן למצוא אתר DropZone ניתן לקבל גם נתונים על הכנס עצמו באתר FreeFall

ניתרו

New member
WFFC

זה יהיה מגניב אם כל הישראלים שנוסעים יתארגנו ויסעו ביחד. אני חושב שאני אסע, ואני יודע על עוד לפחות שניים שגם רוצים ונשמח להעזר בניסיון של הותיקים שכבר היו שם. רק דבר אחד מבאס - Rantoul פשוט לא מצלצל כמו Quincy...

כמו שאומר חקיין בטלוויזיה ...

כמו שאומר חקיין בטלויזיה "אני יכול לנסות" שלך לי את הפרטים שלך ושל השניים האחרים ואני מבטיח לנסות מהצד שלי לארגן את שאר הצנחנים שיפנו אלי לקבוצה מאורגנת לנסיעה לכנס. WFFC זו אכן חוויה שחוויתי ב 1998 ועדיין נשאר לי טעם של עוד. להגיע לשדה תעופה שמכיל רק מטוסים בשביל צנחנים, ויותר מדהים זה לעמוד בין נקודות העליה למטוס ולבחור את המטוס/זמן ההגעה ל 13000 רגל. מה יותר טוב לצנחן מאשר האפשרות להגיע עם ה King Air של "Mike" תוך פחות מ 10 דקות ל 14000 או לעלות על מסוק Bell 412 לחוויה של טיסה מזרימת אדרנלין בגובה הדשא שבסופה הקפיצה כשמהירות האוויר מלפנים היא כמעט 0ולמטה המהירות תוך שניות תגיע ל Terminal Velocity. כמובן גם חיי החברה בכנס שופעים מכל טוב ובנוסף למוזיקה לאורך כל הלילה גם קונטיינרים של בירה נשפכים שם חופשי. ריקודים הופעות... You Name It,You´ll Have It at WFFC. במילים אחרות גן עדן ל 10 ימים אז קדימה לעבודה, המעוניינים בנסיעה מאורגנת עם עוד צנחנים ניתן לשלוח לי פרטים ל [email protected] בברכת שמיים כחולים אורי

oferbar

New member
מספר צניחות מינימום

ניתרו רק תוודא שיש לך מספיק צניחות כדי להשתתף. כמדומני הם דרשו רשיון B ולפחות 50 צניחות. כמו כן תביא הוכחה לרשיון צניחה בר תוקף, ספר צניחות עם חתימות מעודכנות ומצנח רזרבי ארוז בתוקף! בודקים את זה בהרשמה ואין הנחות. לארועים אחרים יש דרישות שונות - מומלץ לבדוק לפני שנוסעים! שמיים כחולים עופר

oferbar

New member
age at WFFC

אם אתה הבן של מייק מולין - אז אין מגבלה
לכל השאר, חוקי USPA תופסים שזה גיל 18 מינימום או 16 בחתימת הורים ובאישור ה DZ. בכל מקרה מומלץ לבדוק עם צוות האירוע מהן המגבלות השנה. שמיים כחולים עופר

ניתרו

New member
דרישות רישיון

הי אופר, מה קורה? את ה50 צניחות יש לי, אבל את החברות ב USPA לא טרחתי לחדש. כנ"ל לגבי הוצאת רישיון B (את הA יש לי אבל גם פג תוקפו). אתה יודע אם זה משנה להם? תודה מראש סרגיי

oferbar

New member
דרישות רשיון

אני לא יודע מנסיון אישי אבל בארועים שהייתי היו צנחנים מכל העולם עם רשיונות לא בהכרח של USPA כולל צנחנים ישראלים. תבדוק במועדון איזה רשיון כדאי להוציא ואם זה תופס. שמיים כחולים עופר

נסיעה ל WFFC

סנונית ראשונה של מתעניינים לנסיעה משותפת כבר הגיע נא לשלוח לי את הפרטים הבאים: שם, משפחה, טלפון ליצירת קשר, מספר צניחות, סוג רישיון

oferbar

New member
ויש גם חלופות ל WFFC

בתור אחד שהיה עם אורי בכנס לראשונה ב- 1998 ומאז בכל שנה עד 2001 חוויתי את השינויים שחלו בארוע זה. אכן זו חוויה שאין כמותה אבל שנה שעברה היו מספר תקלות עם העיר QUINCY ובעיקר עם המשטרה שהעכירו את האווירה. דרך אגב, תושבי העיר היו סופר נחמדים והם עצמם התרעמו על המגבלות והחדירה לתחום הפרט שביצעה המשטרה המקומית. בבדיקה מהירה באתר, עדיין לא ברור היכן יהיה הכנס הבא, אלא אם כן אורי הוציא מידע זה ממקור אחר. אבל בכל אופן, הנסיעה לארה"ב מחייבת יותר זמן וכסף מאשר לאתרים קרובים יותר באירופה. בנוסף, החל משנת 2000 לא ניתן לצנוח יותר מה 727
כמו כן צניחות מהמפציצים הן סופר יקרות (350$ מ- 5000 רגל!) לכן רק המשוגעים לדבר ישלמו! אז כרגע גורל הכנס הבא באוגוסט 2002 עדיין לוטה בערפל. מומלץ לבדוק באתר (http://www.freefall.com) מה ילד יום וכן ב NewsGroup alt.skydiving. ישנן מספר חלופות אחרות שאפשר לשקול לגבי ארועי צניחה גדולים: 1. Skydive Chicago - למי שכבר הגיע לאזור IL, מומלץ לבדוק את המועדון של Roger Nelson. החל מ- 2001 הוא הריץ ארוע גדול במקביל ל- QUINCY (http://www.skydivechicago.com) 2. Lapalisse - צרפת - ארוע הצניחה אולי הגדול באירופה, אוגוסט 10 - 18. http://www.lapalisse-aero.com 3. Hercules Boogie - גוטבורג, שבדיה - אוגוסט 3 - 10 (יופי, אפשר להמשיך לצרפת !) זו השנה ה 10 לקיומו באדיבות חיל האויר השבדי (נו, מתי צה"ל יתרום גם כן איזה הרקולס???) http://www.herculesboogie.com ישנם מן הסתם ארועים נוספים ברחבי העולם. מי שרואה מוזמן לחלוק. שנה שעברה אירגנו קבוצה של 6 צנחנים ישראלים ל- Quincy אולי נצליח גם השנה ליצג את המדינה בכבוד בארוע נוסף!
שמיים כחולים עופר

ברכות על הצתרפותך עופר../images/Emo13.gif

הי עופר, אני שמח ליראות אותך איתנו בפורום. בכול מקרה העדכון שלי על WFFC הוא מתוך כתבה שפורסמה ב www.dropzone.com ואח"כ קראתי כתבה מקבילה בעיתון מקומי של Rantoul. לגבי אפשרות כניסה ל WFFC עם רשיון לא של ה USPA, כשאני נרשמתי הגיעו צרפתים עם הרשיון המקומי שלהם ונרשמו בלי בעיה בברכת שמיים כחולים אורי

mindcool

New member
דרישות

האם חייבים להיות עם רישיון B או שמספיק שיש את המינימום הדרוש של 50 צניחות? לי לדוגמא יש 74 צניחות עם רישיון A האם אני יוכל להכנס? -- דן מרדכי

לקחת סיכונים

הי דן, לפי ההגדרה הם רוצים רישיון B או מקביל לו של מדינות אחרות. רישיון B מחייב מינימום של 50 צניחות ומפו הספירה של 50. למה לא תוציא רישיון ישראלי כבר עכשיו? הוא גם תופס בעולם וגם יכול לחסוך לך לשלם חברות של ה USPA.

למעלה