כסף ממשחקים מתאים לנוער

yuvalkeidar20

New member
כסף ממשחקים מתאים לנוער

כסף ממשחקים

איך מרוויחים נקודות?
בכל יום משחקים בטריוויה, עונים על כמה שיותר שאלות נכונה ומקבלים נקודות.
נכנסתם לטבלה של 10 הראשונים לאותו יום? מזל טוב! קיבלתם נקודות.
בנוסף, תוכלו להרוויח נקודות ממבצע חבר מביא חבר, הבונוס היומי והחידה היומית.

כמה נקודות או כסף יש לי?
את כמות הנקודות שקיבלתם באתר ואת הכסף תוכלו לראות בחלק העליון של האתר: בחשבון שלינקודות בחשבון שלי

מבצע "חבר מביא חבר":
רוצים לקבל נקודות נוספות ולספר לחברים שלכם על אתר פלאוורה? בחשבון שלכם מופיע קישור שדרכו תזמינו חברים ותקבלו נקודות על כל חבר פעיל שנרשם לאתר.
על כל חבר פעיל שתזמינו תקבלו 50 נקודות!

מהו משתמש פעיל?
משתמש פעיל מוגדר כמשתמש שצבר מעל 100 נקודות.

נקודות הופכות לכסף:
בסוף כל חודש הנקודות שלכם הופכות לכסף בתנאי שעברתם את מינימום הנקודות החודשי (50 נקודות בחודש). הכוונה היא שבכל חודש תצטרכו להרוויח יותר מ-50 נקודות בשביל להיכנס לחישוב שיהפוך לכם את הנקודות לכסף. לא הרווחתם 50 נקודות באותו חודש? הנקודות יעברו לחודש הבא.

כמה כסף שווה כל נקודה?
בהמרה שאנחנו מבצעים בתחילת כל חודש אנחנו לוקחים את כל המשתמשים שעברו את רף הנקודות החודשי (50 נקודות) ומחלקים להם אחוזים מרווחי האתר. אתם שותפים של אתר פלאוורה: ככל שהאתר ירוויח יותר - אתם תרוויחו יותר, וככל שתשיגו יותר נקודות נתח הרווחים שלכם יגדל.

האתר מרוויח מפרסומות, ככל שתביאו יותר חברים ותפיצו את האתר ברחבי האינטרנט - כך הרווח יגדל ותקבלו יותר כסף.

שיחקתי, אך לא קיבלתי נקודות!
לא כל משחק שווה נקודות, רק מי שנכנס לטבלה של 10 המובילים של אותו יום.

מהי טבלת 10 המובילים?
בכל יום תופיע טבלה חדשה מתחת למשחקים ובו יוצגו 10 השחקנים שניצחו הכי הרבה (מלכים) באותו היום. רק ה-10 הראשונים יקבלו נקודות! הטבלה מתאפסת בכל יום בשעה 00:00.

איך אני מקבל את הכסף?
לאחר שצברתם 100 שקלים חדשים יתאפשר לכם לשלוח בקשת תשלום בחשבון שלכם, את הכסף תקבלו דרך ה-PayPal לאחר מקסימום 60 ימים.

למה שתשלמו לי כסף?
פלאוורה מאפשר לכם להרוויח כסף מהאתר באמצעות משחקים בו, אנחנו מחלקים לכם נקודות שהופכות לכסף בסוף כל חודש מתוך רווחי האתר (חובה להרוויח יותר מ-50 נקודות בכל חודש בשביל שנמיר את זה לכסף). אתם שותפים לרווחי האתר ולכן מגיע לכם כסף.

להרשמה :

http://www.palavra.co.il/?idPartner=4916

למעלה