כפולה -שבוע 6 ואחרון לעונה

Roei152

Well-known member
מנהל
כפולה -שבוע 6 ואחרון לעונה אנחנו יודעים שבסדר האמיתי , זו מחצית ראשונה לעונה ראשונה , אבל זה איך שהסדרה הזו בחרה למתג את עצמה .., והאמת? עדיף ככה ...שיהיו להם "שתי " עונות ...

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 20-המתמודדת

מה יקרה לפוקי ? , מי עומד .מאחורי החטיפה? האם ירדן מאוהבת?

אני יודע מי זאת נמסיס! פירוט בפנים...
אז ככה: היום התברר לי שעשתה לי לייק לא אחרת מאשר הילה סעדה. על מה? על התמונה של נמסיס! זאת בטח היא! היא מספיק מטורפת לכך!
&nbsp
כאילו, לייק על תמונה לא שלה?! מה היא, ירדן תוסיה כהן שגם עוקבת אחריי ועושה לייקים על סתם תמונות שלי כי היא מאוהבת בי לגמרי? מה היא, שני אטיאס שסתם עוקבת אחריי כי היא מרגישה את הכתיבה הנפלאה שלי? היא הילה סעדה! ולכן היא נמסיס וזה ברור שהיא כן וסתם רציתי להגיד שהיא עשתה לייק על זה.
&nbsp
אגב, התמונה מאיפה שאני רואה את הפרק הייתה וואחד ספוילר, אבל לא ממש אכפת לי מהספוילר הספציפי הזה.
&nbsp
איזו סצנה מפחידה. ולמה הסטירה לפוקי?! וזה נראה כמו אלעז.
&nbsp
אבל למה הצ'לו... איכשהו נראה לי שדדי ישמח לבורקס פטריות. כן, כמו שחשבתי. קובי מאור לא יתגבר על התדמית הזאת.
&nbsp
לא ככה אוכלים בורקס! לא ככה!
&nbsp
באווירה הזאת פוקי ממש מזכירה את הארלי קווין. כן. זה אלעז. לא, לא אימא שקמה.
&nbsp
אולי זה באמת קשור לירדן...
&nbsp
רגע, אם אלימור שם אז היא לא יכולה להיות נמסיס. אלא אם הסצנות הן מהלילה לפני? המלאכים! שים לב למלאכים! למה אני לא בסדרות, אני פותר הכול מיד. אני לא מבין, אנשים סתם כתבו את השירים ולא יודעים? ממתי גרשום בכלל כותב שירים? אושר... למי אושר גנב...?
&nbsp
למה שוב הפרצוף של ירדן מתעוות? זה כאילו היא רואה את עידו. עכשיו גם לנועה התעוות הפרצוף. היא עם צוק, סתומה. אז מי מנשק יותר טוב? אריק או צוק? דברי בנתונים, ג... לא, לא צריך לדבר.
&nbsp
איך הוא הגיע לשורות האלה? היא כמו דודה וכמו דוד. אוי ואבוי.
&nbsp
אני אשכרה מנסה להבין אם זאת הילה סעדה או עדי חבשוש. כי הקול נשמע מוכר! אבל אני לא מצליח לחשוב אם זאת באמת חבשוש. מי זאת?
&nbsp
זאת באמת נשמעת כמו חבשוש! שמתם לב כשהיא צעקה?! זאת היא!
&nbsp
אבל נועה קצת מטומטמת. מאוד. שמעת את הפאקינג שיר! את יודעת של מי זה!
&nbsp
זאת חבשוש! זאת חבשוש, זה נשמע כמוה! כשהיא צועקת אפשר להבין את זה! אוי. רוברט, איזה קטע שהזכרת את אלימור. שמעתם? "כשכל הזמן הזה זאת הייתה... תזכיר לי מי?" והמשפט הבא: "אלימור". יפה.
&nbsp
עושה שיר.
&nbsp
משהו באבא נשמע מוזר.
&nbsp
פוקי, אם את צריכה עזרה, אז יש לי שלושה חבר'ה שנאלצו להתמודד בדיוק עם אותו דבר. בכלל, אולי עכשיו זה ברור שדודה שלי רקפת אחראית לחטיפה של פוקי? גם חטפה את יענקי. בכלל כל מי שנחטף עכשיו היא חטפה. שקמה? תיכון בשדרות? טוב, אני מניח שעכשיו התגובות הרעות לאיאן יפסיקו ברגע שפוקי תצא באד אס אמיתית.
&nbsp
אמרו לא להכניס אף אחד. רגע, אלימור בכלל נמצאת במזכירות כשרוברט קורא לה ואומר לה לרשום את בן כמנוע כניסה? או ש... אגב, שיר, שמת לב שהפתגמים של בן הופכים להגיוניים?
&nbsp
אסותא אלימלך. כן. אסותא ידענו. אבל אלי. אל. תמיד אל. איזה פחד.
&nbsp
הוא בארץ? הוא מת? לא, ירדן, אבא שלך מנסה לעבוד עלייך! הוא מנסה לעבוד עלייך ולהגיד שכאילו הוא מת אבל זה לא נכון!
&nbsp
למה משחררים אותם, למה? אחיה. אחיה. אל-מישהו.
&nbsp
השרשרת! השרשרת! הנה היא! אמרתי לכם!
&nbsp
אל הקירל מוביל!!!!!!!!!! אבל למה להחליף כיסאות כל הזמן?
&nbsp
אני חושב שהיה צריך לסיים עם הגילוי של פוקי. אבל לא נורא. טוב נו. תובל ממשיך הלאה סופסוף... רק קצת קשה להתנשק עם הפלטה הזאת.

dorin1902

New member
הילה עושה גם לי לייקים כל הזמן אבל יכול להיות לך תדע

שיר m

Well-known member
על הכל
גם אני ראיתי את הסוג של ספויילר

&nbsp
וכן זאת לגמרי חבשוש, אבל עדיין יש בי ספק...
&nbsp
בן באמצע משבר, יוצאים לו פתגמים מסודרים
&nbsp
גם אני חושבת שאבא של ירדן מטשטש עקבות
&nbsp
באמת למה להחליף כיסאות. ולמה היא מחליפה דמות ברכב?!

Roei152

Well-known member
מנהל
או קיי חתיכת פרק
הרבה גילוים , .. אנחנו מתקרבים לסוף ..
מתגלה שהשיר נמסיס הוא בכלל המצאה של אחת המעריצות של נועה שלקחה את הנקמה קצת רחוק מדי , צריך לקבוע עדיין אם אסותא אלימלך היא תמימה , או שהיא מישהי מוכרת...
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 21-המלאך

אז מה יחשף בפרק נוסף של כפולה? האם ליבי תחשוף בפני שחר שהיא נועה ?
מה ירדן צפוייה לגלות על אביה? ומה יקרה לשקמה החטופה?
&nbsp

כפולה- סדרה מעולה. משולשת- סדרה מטופשת
ראיתם שעומד להיות היום חיקוי בארץ נהדרת? ואיזה קטע שהם מסיימים דווקא בשבוע הכפילים?

כן, היא די מיוחדת. יופי תובל, שוב מנסה לנשק בחורה וחושי המיועד עוצרים? זה כמו החוש של ספיידרמן, לתובל יש חוש מיועד שאומר לו כשמשהו לא בסדר. ולא, זה לא המלאך הזה!

פתאום הפלטה מפריעה לליבי. בכל אופן, תפרידו בין השורות, אידיוטים! מטוס ותפקיד חייה! זה לא קשור למלאכים! עם הפאה והמשקפיים והפלטה נועה משחקת פתאום אחרת. היי, גאיה! חזרת אלינו! או מיי גוד, הבושם. זה לא בסדר, זה נדבך חשוב בשקד אגוזי.

פוקי בהחלט מוכנה להקריב הרבה. נחשי גומי?

בן חממה האידיוט. כן, אידיוט. מאוד אידיוט. מאוד מאוד אידיוט. (שיהיה ברור, שיר, אני כותב אידיוט על כל פעם במונטאז' שהוא יוצא טמבל)

לצוק יש דרכי חיזור מוזרות.

איך אני אמור להסתכל לאלימור המזכירה בעיניים?! איך?! אחרי שאנחנו יודעים שזאת נמסיס?! אגב, שמתם לב לתגובה המבוהלת שלה כשעלו עליה. לא בדיוק באותו הצד, שחר, היא כמו דוד סטון. רגע, מי נכנס?

לא השיער!!!!!!!!

יוגה-לאטיס. כן. אביגיל אריאלי תמיד נשארה כזאת. אבא היה במוסד? חשבתי שהיא חלק מהמוסד אחרי שהפרויקט של אורפאוס נסגר...

האופנוע חכור מאדם. כן, אבא שלה. חוש המיועד.

לא יודע, ככל שאורנה מדברת יותר היא נראית יותר פסיכית ויותר כמו נמסיס, אבל כמובן שזאת לא היא. ולא צביה, לכל מי שכותב. שוב פרחים! שוב פרחים, הכול פרחים, בכל מקום!

בן האידיוט כי מה הוא נבהל כל פעם מחדש. חוב מהפיגור. כן. אני מבין לחלוטין. לא! לא שקשוקה, חס וחלילה לא שקשוקה ולא שום דבר שדומה, מזכיר או מבוסס על שקשוקה! אם הסצנה הייתה פחות רצינית הייתי אומר משהו על דין ושירן ועל גאליס ואיזו בדיחה שבטח יושבת פה אבל זה רציני ובן אידיוט. מצטער כי הוא עובד עם נמסיס.

איזה מזל שיש מישל. נו, באמת, שומר ראש יעצור את המיועד?!

כן! בדיוק! היא לא בגיל! כביכול. הוא צריך להבין מה זה אומר. כן! THEY WERE ON A BREAK! שיפסיק עם הפתגמים המפגרים. קרח על הפצעים. אני אשכרה חשבתי שצריך להגיד מלח עד שהבנתי את הבעיה.

מה זה? מה זה הדבר הזה? זה אפילו לא דומה לה! יופי, זמן נהדר לווידוי אהבה. אה, ירדן!

למה לוקחים קומיקאים לתפקידים כאלה?! מיגל המניאק.

מרוצי צבים. אז מי הטמבל במשפחה?

בטח, לירדן, מזמן לא.

השם "המלאך" בפרק מכוון לא לאלעז (חשבתי לאלעז) אבל גם לא למלאך הזה, זה מכוון לגאיה המלאכית שהייתה מוכנה לתת כסף מיד מיד לבן הטמבל. גאיה סבן- כי לטמבלים צריך לעזור.

יוגורט תות?! טוב, בנוגע למה שאמרתי, שכליבי נועה משחקת אחרת, אז גם כשהיא אמורה להיות "עצמה" כביכול והיא בלבוש של ליבי היא משחקת אחרת. אני מרגיש שלא סיימנו עם מר גדות.

מה קיבלת, נועי? אני אגיד לכם- את השיער של פוקי.

שיר m

Well-known member
בן הצליח לבלבל אותך

ולגמרי, נועה היא ממש אחרת מנועה

Roei152

Well-known member
מנהל
אגס קימל - טמבלית , נועה קירל - מעולה
כן יוסי לכבוד החיקוי של ההסדרה בארץ נהדרת החללטתי לכתוב כותרת בסגנון הזה ....
אז פרק די נמתח ומעצבן , שבו לא קורה כמעט כלום... ליבי עומר שוב מגייסת את מישל וירדן לצורך הסתרת הזהות האמיתית שלה .. ירדן מתוקה שהיא בוכה , ושוב סוחטים את בן

שיר m

Well-known member
נו באמת
אחרי כל האזהרות היא פותחת חבילות כאילו כלום?

מה נסגר עם שקמה? הסתפרה?

בן. אוי בן. אתה כולך תמים דעים

למעלה