כרגע יש לי רק אזרחות ישראלית, אבל הייתי רוצה גם אזרחויות אמריקאית ורוסית.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אני לא חושב שהאזרחות הרוסית תהיה בעיה יותר מידי גדולה. הרי המשפחה שלי באה משם. מה גם, שלפי החוק הרוסי, לנשיא רוסיה יש את הזכות הבלעדית להעניק אזרחות על סמך דעתו הבלעדית, אז כשאני אהיה עשיר ומפורסם, אני אוכל להשיג איתו פגישה ולארגן לעצמי אזרחות רוסית אפילו עוד יותר בקלות מהצפוי. זאת האזרחות האמריקאית שהיא כבר קצת יותר טריקית.

1712856888100.png
russia-flag-std_1.jpg
62133305891383640360no.jpg

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אני לא חושב שהאזרחות הרוסית תהיה בעיה יותר מידי גדולה. הרי המשפחה שלי באה משם. מה גם, שלפי החוק הרוסי, לנשיא רוסיה יש את הזכות הבלעדית להעניק אזרחות על סמך דעתו הבלעדית, אז כשאני אהיה עשיר ומפורסם, אני אוכל להשיג איתו פגישה ולארגן לעצמי אזרחות רוסית אפילו עוד יותר בקלות מהצפוי. זאת האזרחות האמריקאית שהיא כבר קצת יותר טריקית.

צפה בקובץ המצורף 101687
צפה בקובץ המצורף 101688
צפה בקובץ המצורף 101689
ג'קי הסביר מאד יפה למה לא כדאי לך אזרחות אמריקאית..
מה גם שהמדיניות הממשמשת היא שישראלים לא יצטרכו ויזה כדי להיכנס להארה"ב..
לגבי אזרחות רוסית..
בשביל מה זה טוב?
חצי מהמדינה הם במילא רוסים.

jackie111

Well-known member
לגבי אזרחות רוסית..
בשביל מה זה טוב?
חצי מהמדינה הם במילא רוסים.

ההבדל בין דרכון לאזרחות:​

אזרחות היא הסטטוס המשפטי של אדם המוכר כחבר במדינה. היא מעניקה לאדם זכויות וחובות מסוימות באותה מדינה. זכויות אלה עשויות לכלול את הזכות להצביע, לעבוד, לקבל שירותים ציבוריים, לרכוש נכסים, ולקבל הגנה דיפלומטית בחו"ל. חובות עשויות לכלול תשלום מסים, שירות צבאי (במקרים מסוימים), וצייתנות לחוקי המדינה.

דרכון הוא מסמך רשמי המונפק על ידי ממשלה המעיד על זהותו ואזרחותו של האדם הנושא אותו. הוא משמש בעיקר לצורך נסיעה בינלאומית, ומאפשר לאדם להיכנס ולצאת ממדינות זרות. דרכון עשוי לכלול גם מידע נוסף, כגון שם ותאריך לידה, מקום מגורים, ותמונה של הנושא.

לסיכום:

• אזרחות היא סטטוס משפטי המעניק זכויות וחובות.
  • דרכון הוא מסמך המאשר זהות ואזרחות לצורך נסיעה בינלאומית.
חשוב לציין:

• אדם יכול להיות אזרח של מדינה אחת או יותר ולהחזיק יותר מדרכון אחד.
  • לא כל אזרח מחזיק בדרכון.
  • ישנן מדינות בהם אדם יכול להחזיק בדרכון של מדינה ללא להיות אזרח שלה.

(המקור ג'מיני)

jackie111

Well-known member

ההבדל בין דרכון לאזרחות:​

אזרחות היא הסטטוס המשפטי של אדם המוכר כחבר במדינה. היא מעניקה לאדם זכויות וחובות מסוימות באותה מדינה. זכויות אלה עשויות לכלול את הזכות להצביע, לעבוד, לקבל שירותים ציבוריים, לרכוש נכסים, ולקבל הגנה דיפלומטית בחו"ל. חובות עשויות לכלול תשלום מסים, שירות צבאי (במקרים מסוימים), וצייתנות לחוקי המדינה.

דרכון הוא מסמך רשמי המונפק על ידי ממשלה המעיד על זהותו ואזרחותו של האדם הנושא אותו. הוא משמש בעיקר לצורך נסיעה בינלאומית, ומאפשר לאדם להיכנס ולצאת ממדינות זרות. דרכון עשוי לכלול גם מידע נוסף, כגון שם ותאריך לידה, מקום מגורים, ותמונה של הנושא.

לסיכום:

• אזרחות היא סטטוס משפטי המעניק זכויות וחובות.
  • דרכון הוא מסמך המאשר זהות ואזרחות לצורך נסיעה בינלאומית.
חשוב לציין:

• אדם יכול להיות אזרח של מדינה אחת או יותר ולהחזיק יותר מדרכון אחד.
  • לא כל אזרח מחזיק בדרכון.
  • ישנן מדינות בהם אדם יכול להחזיק בדרכון של מדינה ללא להיות אזרח שלה.

(המקור ג'מיני)

מגבלות על בעלי דרכון רוסי נכון ל-22 באפריל 2024:​

הגבלות נסיעה:

• אי-אפשרות להיכנס למדינות רבות:
    • רוב מדינות האיחוד האירופי, ארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, יפן, ניו זילנד ועוד הטילו איסור או הגבלות משמעותיות על כניסת אזרחים רוסים לשטחן.
    • רשימה מעודכנת של מדינות עם הגבלות ניתן למצוא באתרי אינטרנט של משרדי החוץ של מדינות אלו או באתרים בינלאומיים המתמחים במידע על נסיעות.
  • טיסות מוגבלות:
    • חברות תעופה רבות ביטלו טיסות מרוסיה ואליה, וקיימות מעט טיסות זמינות דרך מדינות אחרות.
    • ייתכן שיהיה קשה ומסורבל להגיע ליעדים מסוימים.
  • דרישות ויזה מוגברות:
    • עבור מדינות שעדיין מתירות כניסת אזרחים רוסים, ייתכן שיהיה צורך לקבל ויזה מיוחדת, והתהליך עשוי להיות מורכב וארוך יותר.
הגבלות כלכליות:

• סנקציות:
    • הוטלו סנקציות כלכליות רבות על רוסיה ועל אזרחים רוסים, המקשות על ביצוע פעולות פיננסיות רבות, כגון שימוש בכרטיסי אשראי בינלאומיים, העברת כספים לחו"ל וביצוע עסקאות עם בנקים בינלאומיים.
  • הקפאת נכסים:
    • ייתכן שמדינות מסוימות יקפיאו נכסים של אזרחים רוסים בשטחן.
  • בעיות בשימוש בשירותים פיננסיים:
    • ייתכן שיהיו קשיים בפתיחת חשבונות בנק, קבלת הלוואות וביצוע תשלומים מקוונים.
הערה חשובה:

• המצב משתנה כל הזמן, וייתכן שיוטלו מגבלות נוספות על בעלי דרכון רוסי.
  • מומלץ להתעדכן במידע העדכני ביותר לפני ביצוע נסיעות או ביצוע עסקאות פיננסיות.

(מקור בארד)

jackie111

Well-known member

הגבלות נסיעה:

• רוב מדינות האיחוד האירופי, ארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, יפן, ניו זילנד ועוד הטילו איסור או הגבלות משמעותיות על כניסת אזרחים רוסים לשטחן.
    • רשימה מעודכנת של מדינות עם הגבלות ניתן למצוא באתרי אינטרנט של משרדי החוץ של מדינות אלו או באתרים בינלאומיים המתמחים במידע על נסיעות.
  • טיסות מוגבלות:
    • חברות תעופה רבות ביטלו טיסות מרוסיה ואליה, וקיימות מעט טיסות זמינות דרך מדינות אחרות.
  • דרישות ויזה מוגברות:
    • עבור מדינות שעדיין מתירות כניסת אזרחים רוסים, ייתכן שיהיה צורך לקבל ויזה מיוחדת, והתהליך עשוי להיות מורכב וארוך יותר.
הגבלות כלכליות:

• סנקציות:
    • הוטלו סנקציות כלכליות רבות על רוסיה ועל אזרחים רוסים, המקשות על ביצוע פעולות פיננסיות רבות, כגון שימוש בכרטיסי אשראי בינלאומיים, העברת כספים לחו"ל וביצוע עסקאות עם בנקים בינלאומיים.
  • הקפאת נכסים:
הערה חשובה:

(מקור בארד)
ולכן מעור עדיף שתעשה דרכון איראני.
תקבל המון כבוד מבחורות בטינדר.

(מקור ג'אקי)

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member

הגבלות נסיעה:

• טיסות מוגבלות:
  • דרישות ויזה מוגברות:
הגבלות כלכליות:

• סנקציות:
  • הקפאת נכסים:
הערה חשובה:

(מקור בארד)
אם הבנתי נכון את כל מה שאתה אומר, המגבלות על רוסים זה לפי דרכון ולא לפי אזרחות, אז מה עוצר אותי לדוגמה מלהיות אזרח רוסי אבל להשתמש בדרכון הישראלי שיש לי עכשיו או הדרכון האמריקאי שיהיה לי בעתיד, במקום הדרכון הרוסי? :D

הצלחתי? פיצחתי את זה? ניצחתי את המערכת? האם מוחי הגאוני עשה זאת שוב? :D

jackie111

Well-known member
אם הבנתי נכון את כל מה שאתה אומר, המגבלות על רוסים זה לפי דרכון ולא לפי אזרחות, אז מה עוצר אותי לדוגמה מלהיות אזרח רוסי אבל להשתמש בדרכון הישראלי שיש לי עכשיו או הדרכון האמריקאי שיהיה לי בעתיד, במקום הדרכון הרוסי? :D

הצלחתי? פיצחתי את זה? ניצחתי את המערכת? האם מוחי הגאוני עשה זאת שוב? :D
למה אתה לא בודק בעצמך מה המגבלות על בעלי דרכון רוסי?
אז הנה תשובת בארת לשאחה מה המגבלות על בעלי הדרכון.

מאז הפלישה הרוסית לאוקראינה בפברואר 2024, אזרחים רוסים מתמודדים עם קשיים הולכים וגוברים ברחבי העולם. הנה כמה מהבעיות הנפוצות ביותר:
הגבלות נסיעה:
  • איסורי טיסה: רבות ממדינות המערב הטילו איסורי טיסה על חברות תעופה רוסיות, מה שהקשה על אזרחים רוסים לטוס ליעדים בינלאומיים.
  • ביטול ויזה: מדינות רבות ביטלו או הגבילו את מתן הויזות לאזרחים רוסים, מה שהקשה עליהם להיכנס למדינות אלה לצורך עבודה, תיירות או ביקורים משפחתיים.
סנקציות כלכליות:
  • הקפאת נכסים: ממשלות רבות הקפיאו את נכסיהם של פרטים וישויות רוסיות, מה שהקשה על אזרחים רוסים לגשת לכספם וחשבונותיהם.
  • ניתוק ממערכת התשלומים הבינלאומית: רוסיה ניתקה ממערכת התשלומים הבינלאומית SWIFT, מה שהקשה על אזרחים רוסים לבצע העברות כספים בינלאומיות.
  • הסרת כרטיסי אשראי: חברות כרטיסי אשראי רבות ביטלו או הגבילו את השימוש בכרטיסים שהונפקו ברוסיה, מה שהקשה על אזרחים רוסים לבצע רכישות מקוונות ובתשלום פיזי.
אפליה:
  • דיווחים על מקרים של אפליה כלפי אזרחים רוסים גוברים ברחבי העולם, כולל הטרדות, אלימות מילולית ואף פגיעה פיזית.
  • ילדים רוסים מסוימים נתונים לבריונות בבתי הספר שלהם.
חשוב לציין שלא כל האזרחים הרוסים אחראים לפעולות ממשלתם, ורבים מהם מתנגדים למלחמה באוקראינה. עם זאת, הם סובלים מההשלכות של הסנקציות ומהאווירה האנטי-רוסית הגוברת ברחבי העולם.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
למה אתה לא בודק בעצמך מה המגבלות על בעלי דרכון רוסי?
אז הנה תשובת בארת לשאחה מה המגבלות על בעלי הדרכון.

מאז הפלישה הרוסית לאוקראינה בפברואר 2024, אזרחים רוסים מתמודדים עם קשיים הולכים וגוברים ברחבי העולם. הנה כמה מהבעיות הנפוצות ביותר:
הגבלות נסיעה:
  • איסורי טיסה: רבות ממדינות המערב הטילו איסורי טיסה על חברות תעופה רוסיות, מה שהקשה על אזרחים רוסים לטוס ליעדים בינלאומיים.
  • ביטול ויזה: מדינות רבות ביטלו או הגבילו את מתן הויזות לאזרחים רוסים, מה שהקשה עליהם להיכנס למדינות אלה לצורך עבודה, תיירות או ביקורים משפחתיים.
סנקציות כלכליות:
  • הקפאת נכסים: ממשלות רבות הקפיאו את נכסיהם של פרטים וישויות רוסיות, מה שהקשה על אזרחים רוסים לגשת לכספם וחשבונותיהם.
  • ניתוק ממערכת התשלומים הבינלאומית: רוסיה ניתקה ממערכת התשלומים הבינלאומית SWIFT, מה שהקשה על אזרחים רוסים לבצע העברות כספים בינלאומיות.
  • הסרת כרטיסי אשראי: חברות כרטיסי אשראי רבות ביטלו או הגבילו את השימוש בכרטיסים שהונפקו ברוסיה, מה שהקשה על אזרחים רוסים לבצע רכישות מקוונות ובתשלום פיזי.
אפליה:
  • דיווחים על מקרים של אפליה כלפי אזרחים רוסים גוברים ברחבי העולם, כולל הטרדות, אלימות מילולית ואף פגיעה פיזית.
  • ילדים רוסים מסוימים נתונים לבריונות בבתי הספר שלהם.
חשוב לציין שלא כל האזרחים הרוסים אחראים לפעולות ממשלתם, ורבים מהם מתנגדים למלחמה באוקראינה. עם זאת, הם סובלים מההשלכות של הסנקציות ומהאווירה האנטי-רוסית הגוברת ברחבי העולם.
תודה רבה על העזרה. קראתי ואני ממש לא מתרגש מהמגבלות הנ"ל. מה גם, שעד שיהיה לי דרכון ואזרחות רוסיים, המלחמה באוקראינה כבר ממזמן תיגמר, והמגבלות הנ"ל יוסרו.

ai27

Well-known member
אזרחות רוסית תביא עליך סנקציות
אזרחות אמריקאית תביא לך חובת דיווח שנתי ומיסים גבוהים (שעוד יעלו כי ביידן מביא אותה לפשיטת רגל מואצת)

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אזרחות רוסית תביא עליך סנקציות
לא אכפת לי. גם על איזה סנקציות אתה מדבר בכלל?
אזרחות אמריקאית תביא לך חובת דיווח שנתי ומיסים גבוהים (שעוד יעלו כי ביידן מביא אותה לפשיטת רגל מואצת)
כן, אני באמת זוכר את סופרמן אומר שארצות הברית ואריתריאה הן שתי המדינות היחידות בעולם שתשלום מיסים בהן מבוסס על אזרחות ולא תושבות.

מעניין שאחת המדינות הגרועות בעולם ואחת המדינות הטובות בעולם הן השתיים היחידות שהן כאלו, והפערים ביניהן כל-כך גדולים.

כנראה שאו שזה מתכון לאסון ורק במקרה ארצות הברית ככה וזה לא הורס אותה, או שזה מתכון להצלחה מסחררת, ורק במקרה אריתריאה ככה וזה לא מרומם אותה.

לדעתי זה מתכון להצלחה מסחררת 🤷‍♂️

מה דעתך?

בכל מקרה, בגלל שבתור אדם שירוויח סכומי עתק אני ממילא אשלם את המס המקסימאלי, ובגלל הסכמי מניעת כפל המס בין ישראל לארצות הברית, לא אצטרך לשלם מס נוסף לארצות הברית מעבר למס שאשלם בישראל, וככה זה דווקא מסתדר 😀

ai27

Well-known member
לא אכפת לי. גם על איזה סנקציות אתה מדבר בכלל?
ממשלת ארה"ב מקפיאה ולפעמים אפילו מעקלת חשבונות של אזרחי רוסיה עשירים שגרים מחוץ לרוסיה
וזאת באופן מדבק: בנק שמסרב לשתף פעולה עלול לסבול בעצמו מסנקציות של חרם וניתוק מרשת העברות המט"ח העולמית.
כן, אני באמת זוכר את סופרמן אומר שארצות הברית ואריתריאה הן שתי המדינות היחידות בעולם שתשלום מיסים בהן מבוסס על אזרחות ולא תושבות
באריתראה מיסוי תושבים חוזרים זה מקור ההכנסה העיקרי של המדינה
בישראל זה לכאורה לפי תושבות
בפועל ההגדרה נזילה.
מעניין שאחת המדינות הגרועות בעולם ואחת המדינות הטובות בעולם הן השתיים היחידות שהן כאלו, והפערים ביניהן כל-כך גדולים
כנראה שאו שזה מתכון לאסון ורק במקרה ארצות הברית ככה וזה לא הורס אותה, או שזה מתכון להצלחה מסחררת, ורק במקרה אריתריאה ככה וזה לא מרומם אותה.
זה מקרי. בעולם המתפרק שלנו הדולר והאזרחות הפכו לנכסים נחשקים מאוד
וארה"ב התחילה לנצל כל משאב אפשרי כדי להימנע ממיתון
בטווח הארוך זה יותר גרוע, כי בזמן הזה היא צוברת חוב כרוני

אריתראה התחילה כדיקטטורה טוטליטרי משעבדת
אבל זו מדינה נוצרית ללא מרקסיזם
וזה נדיר באפריקה.
בסופו של דבר לחלק מהאריתראים נמאס למערב והרעיון לחזור למדינה הענייה שלהם נראה מושך
לדעתי זה מתכון להצלחה מסחררת 🤷‍♂️
מה דעתך?
זה לא הצלחה, אבל אם לאזרחות יש ערך גבוה, טיפשי לא לנצל את זה.

האזרחות הישראלית חסרת ערך ליהודים (שיכולים להשיג אותה אוטומטית)
וללא יהודים היא יקרה מאוד. קשה מאוד להשיג תושבות ללא חתונה לאזרח.
בכל מקרה, בגלל שבתור אדם שירוויח סכומי עתק אני ממילא אשלם את המס המקסימאלי, ובגלל הסכמי מניעת כפל המס בין ישראל לארצות הברית, לא אצטרך לשלם מס נוסף לארצות הברית מעבר למס שאשלם בישראל, וככה זה דווקא מסתדר 😀
שוב טעית:
בישראל מס רווחי הון קבוע על 25%
בארה"ב הוא דיפרנציאלי ומגיע ל37%

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
ממשלת ארה"ב מקפיאה ולפעמים אפילו מעקלת חשבונות של אזרחי רוסיה עשירים שגרים מחוץ לרוסיה
וזאת באופן מדבק: בנק שמסרב לשתף פעולה עלול לסבול בעצמו מסנקציות של חרם וניתוק מרשת העברות המט"ח העולמית.
אני לא חושב שיעשו לי דבר כזה. אני גר בישראל. יש לי חשבון בנק ישראלי :D

גם מה זאת אומרת להקפיא ולעכל? זה לא כאילו...גניבה? 😅
באריתראה מיסוי תושבים חוזרים זה מקור ההכנסה העיקרי של המדינה
היה לי פעם רעיון מצחיק כזה נורא להתעשר ולקנות מדינה. לא בהכרח אריתראה אבל אתה יודע, באופן כללי. מה דעתך? 😀
בישראל זה לכאורה לפי תושבות
בפועל ההגדרה נזילה.
ההגדרה לא נזילה! 😂

לקחת מקרה אחד והחלטת שזה אומר שההגדרה נזילה. זה גם לא מה שקרה שם. בר רפאלי בילתה המון ימים בישראל, ולכן היא הייתה תושבת ישראל, גם כאשר שהתה, במקביל, ימים רבים בארצות הברית.
אני נוטה שלא להסכים. אני חושב שזאת שיטה להצלחה מסחררת, ופשוט בשביל האריתראים זה לא עובד.
בעולם המתפרק שלנו הדולר והאזרחות הפכו לנכסים נחשקים מאוד
כי הדולר הוא חזק ויציב וכי אזרחות מהמדינה הנכונה זה משהו יוקרתי, הבנתי 😀
וארה"ב התחילה לנצל כל משאב אפשרי כדי להימנע ממיתון
נו, אז הנה הודית שזה דבר שנורא עוזר ועל כן זאת נוסחה להצלחה מסחררת. אתה עובד במדינה אחרת, מרוויח כסף במקום אחר, ואפילו הכסף הזה, בחלקו, מוזרם לאמריקה.
בטווח הארוך זה יותר גרוע, כי בזמן הזה היא צוברת חוב כרוני
ברור, אבל עד שזה לא קורה, הם בנסיקה חופשית מעלה-מעלה, שגם זה דבר שאני מסוגל להבין אותו.
זה לא הצלחה, אבל אם לאזרחות יש ערך גבוה, טיפשי לא לנצל את זה.
אה-הא! הנה ידעתי! 😀

אז רגע, למה ארצות הברית היא המדינה היחידה בעולם למעט אריתריאה שמשלמים בה מס על בסיס אזרחות ולא תושבות? יש עוד מדינות שוות. לא כדאי להן לעשות את אותו הדבר? או שהן פשוט לא עד כדי כך חסרות בושה? או שהן מנצלות את האזרחות בדרך אחרת?
שוב טעית:
בישראל מס רווחי הון קבוע על 25%
בארה"ב הוא דיפרנציאלי ומגיע ל37%
מי אמר שעיקר הכסף שאעשה בחיי יהיה מרווחי הון? אולי הוא יהיה מעבודה? מה דעתך על זה? 😀

ai27

Well-known member
אני לא חושב שיעשו לי דבר כזה. אני גר בישראל. יש לי חשבון בנק ישראלי :D
אבל אם יש לך אזרחות רוסית אתה טייקון רוסי
משם הדרך לסנקציות קצרה
גם מה זאת אומרת להקפיא ולעכל? זה לא כאילו...גניבה? 😅
אפשר להגיד שזה שוד.
ביידן חזק יותר מפוטין ולכן לוקח רכוש של עשירים רוסים שלא ביטלו אזרחות רוסית
היה לי פעם רעיון מצחיק כזה נורא להתעשר ולקנות מדינה. לא בהכרח אריתראה אבל אתה יודע, באופן כללי. מה דעתך? 😀
לא אריתריאה כי אתה לא כושי והמקומיים יתנגדו
אבל אתה סלאבי אז אם ביידן יצליח לפרק את רוסיה בטח תוכל לקנות נתח
ההגדרה לא נזילה! 😂
לקחת מקרה אחד והחלטת שזה אומר שההגדרה נזילה. זה גם לא מה שקרה שם. בר רפאלי בילתה המון ימים בישראל, ולכן היא הייתה תושבת ישראל, גם כאשר שהתה, במקביל, ימים רבים בארצות הברית.
זה היה מקרה דגל, שנועד להבהיר שיש טשטוש
לפני כן המבחנים היו פשוטים: למשל מקומות העבודה ורוב משך השהות.
לא כפו תושבות על אדם שהיה רבע מהשנה בחופשה ארוכה בישראל

בתקופה המדוברת היא עבדה כמעט רק בארה"ב ואפילו התארסה עם גוי אמריקאי
מרכז החיים שלה היה בבירור לא ישראלי.

היה צריך הרבה יצירתיות כדי לייצר את התקדים הזה, כשהשוט העיקרי היה איומי מאסר על בר רפאלי
עד שבסוף אמא שלה נכנעה לאיום
גם סוג של שוד
אני נוטה שלא להסכים. אני חושב שזאת שיטה להצלחה מסחררת, ופשוט בשביל האריתראים זה לא עובד.
הפוך. תחשוב ש זה מה שמאפשר למדינה שלמה להתקיים:
הזהות והאזרחות כנכס כלכלי: הפוך מהאינטואיציה שלך
כי הדולר הוא חזק ויציב וכי אזרחות מהמדינה הנכונה זה משהו יוקרתי, הבנתי
נו, אז הנה הודית שזה דבר שנורא עוזר ועל כן זאת נוסחה להצלחה מסחררת. אתה עובד במדינה אחרת, מרוויח כסף במקום אחר, ואפילו הכסף הזה, בחלקו, מוזרם לאמריקה.
בדיוק כמו אריתריאה: ההייפ גורם למי שלא גר במדינה
לשמר אזרחות
ברור, אבל עד שזה לא קורה, הם בנסיקה חופשית מעלה-מעלה, שגם זה דבר שאני מסוגל להבין אותו.
בתקופות של אובמה וביידן הם צוברים חובות בקצב מחריד
כך שקריסה זה עניין של זמן.
אז רגע, למה ארצות הברית היא המדינה היחידה בעולם למעט אריתריאה שמשלמים בה מס על בסיס אזרחות ולא תושבות? יש עוד מדינות שוות. לא כדאי להן לעשות את אותו הדבר? או שהן פשוט לא עד כדי כך חסרות בושה? או שהן מנצלות את האזרחות בדרך אחרת?
אין הרבה מדינות עם פער כזה גדול בין פוטנציאל אזרחות ל מה שמתקבל בפועל
אריתריאה היא דיקטטורה שגם המהגרים ממנה מפנטזים שזה יפסק
ארה"ב הייתה המעצמה הכלכלית בפער עצום,
אבל בפועל מדיניות גרועה עשויה להפוך את זה לזמני.
מי אמר שעיקר הכסף שאעשה בחיי יהיה מרווחי הון? אולי הוא יהיה מעבודה? מה דעתך על זה? 😀
אתה טיפש מדי ל2 התחומים

עיקר הכסף שתעשה יהיה כנראה כסף שתקבל בירושה
ולא ישאר ממנו הרבה

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אבל אם יש לך אזרחות רוסית אתה טייקון רוסי
משם הדרך לסנקציות קצרה
אני לא טייקון. ועד שתהיה לי אזרחות, המלחמה תיגמר והסנקציות יוסרו.
אפשר להגיד שזה שוד.
ביידן חזק יותר מפוטין ולכן לוקח רכוש של עשירים רוסים שלא ביטלו אזרחות רוסית
אז למה הם מחזיקים את הכסף שלהם בחשבונות אמריקאים? אידיוטים 😂
לא אריתריאה כי אתה לא כושי והמקומיים יתנגדו
אבל אתה סלאבי אז אם ביידן יצליח לפרק את רוסיה בטח תוכל לקנות נתח
מי שואל אותם? הם האזרחים. אם אני אתעשר, ואצליח לקנות מדינה, איזו מדינה שזאת לא תהיה, לאזרחים לא תהיה מילה בזה, מן הסתם.

הצחקת אותי. איך רואים שאתה לא יודע את העתיד 😂

בעתיד, לא רק שרוסיה לא תקטן, רוסיה תגדל.

רוסיה! :D

גם אתה אוהב את רוסיה? :D

russia-flag-std_1.jpg
הפוך. תחשוב ש זה מה שמאפשר למדינה שלמה להתקיים:
הזהות והאזרחות כנכס כלכלי: הפוך מהאינטואיציה שלך
לא.

ארצות הברית מתקיימת בזכות הרבה יותר. השיטה שלהם של מיסוי אזרחים שלא גרים אצלם רק מושכת אליהם עוד יותר כסף, מה שהם יכולים לעשות בזכות היוקרה שלהם, שבעקבותיה, לא מוותרים על אזרחות כל-כך בקלות.

לאריתריאה זה לא עובד כי מה הם כבר שווים? לכן כנראה שיש לא רק חוסר רצון ועניין להיכנס לשם, אלא בריחת מוחות, שמיסוי אזרחים הגרים בחו"ל רק מאיץ וגורם להם לוותר על אזרחותם ועל אי-פעם לחזור.

לכן זה עובד, כנראה, לארצות הברית ולא לאריתריאה.

שורה תחתונה, דבר כזה יעבוד או לא יעבוד לפי מדינה.
בדיוק כמו אריתריאה: ההייפ גורם למי שלא גר במדינה
לשמר אזרחות
יש הייפ עם אריתריאה? למה?
בתקופות של אובמה וביידן הם צוברים חובות בקצב מחריד
כך שקריסה זה עניין של זמן.
ברור. מעט מאוד זמן 🙂
אתה טיפש מדי ל2 התחומים

עיקר הכסף שתעשה יהיה כנראה כסף שתקבל בירושה
ולא ישאר ממנו הרבה
אתה מודע לעצם העובדה שאני הבן-אדם הכי חכם בהיסטוריה, נכון? 😂

ai27

Well-known member
אז למה הם מחזיקים את הכסף שלהם בחשבונות אמריקאים? אידיוטים 😂
לא הבנת איך הסנקציות עובדות
כל בנק שלא מבצע מה שהאמריקאים דורשים מוחרם
אז כמעט כל בנק הופך בפועל: לבנק בשליטה אמריקאית
מי שואל אותם? הם האזרחים. אם אני אתעשר, ואצליח לקנות מדינה, איזו מדינה שזאת לא תהיה, לאזרחים לא תהיה מילה בזה, מן הסתם.
ואז תצטרך לבזבז את כל הכסף על צבא שכיר
ממש טיפשי מצדך
מלך צריך לטפח הערצה
אחרת הוא עריץ שנוא

קרא קצת מקייאוולי ואולי תבין
בעתיד, לא רק שרוסיה לא תקטן, רוסיה תגדל.
רוסיה! :D
גם אתה אוהב את רוסיה? :D
אז למה שלא תקנה מחוז ברוסיה.
אפילו במצב הגרוע ביותר, עדיין עדיף כמעט מכל אפריקה
יש הייפ עם אריתריאה? למה?
יש להם תרבות יפה ועתיקה. לא רוצים להתנתק ממנה. כמו האתיופים.
ברור. מעט מאוד זמן 🙂
אתה מודע לעצם העובדה שאני הבן-אדם הכי חכם בהיסטוריה, נכון? 😂
אתה גרוע בהיסטוריה
ואפילו הגמד ההונגרי יותר חכם ממך

jackie111

Well-known member
ישראלים רבים מנסים להוציא דרכון זר. הדרכונים המבוקשים
ביותר הן של אחת ממדינות אירופה שנמצאות באיחוד האירופי.

כל פעם שאני טס לאירופה אני רואה ישאלים שאינם עומדים בתור
הארוך של בעלי דרכון ישראלי. לבעלי דרכון אירופי אין תור.

אבל אלו שטויות. בעלי דרכון אירופי יכולים לעבוד בכל אחת מהארצות
בקלות. לעבור ממדינה למדינה ללא מחסומים. לקנות נכסים. ללמוד
בבתי ספר ובאוניברסיטאות.

חבר שלי עשה דרכון אמריקאי בתחילה זה היה נחמד עד שגילה שהוא
צריך לטוס לארהב כל שנה כדי לחדש את הדרכון. עליו להגיש מידי שנה
דו"ח שנתי למס הכנסה. עליו לשלם תשלום לבטוח לאומי וביטוחי בריאות.
ואם יקראו לך תצטרך לשמש במשפט בחבר מושבעים. ואם אתה צעיר
יגייסו אותך לצבא.

השבוע סיפר לי אותו חבר שויתר על האזרחות האמריקאית.

אם מישהוא רוצה לקבל דרכון אירופי כדאי לו רק לבדוק מאיזו ארץ בארופה
הכי כדאי לעשות זאת. הוא צריך רק לבדוק באיזו ארץ יהי הכי קל והכי קצר
והכי זול.

נערך לאחרונה ב:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל

בבתי ספר ובאוניברסיטאות.

יגייסו אותך לצבא.

והכי זול.
לדעתי כל אלה שמחפשים דרכונים זרים אני קורא להם "הברחנים"
אלה הם סוג האנשים שיעדיפו לברוח במקום להילחם.
ראיתי מלא הודעות על מכירת דירות בבוקרשט בחצי מיליון שקלים.
דירה שעולה שם בקושי מאה אלף שקלים.
מישהו החליט לגזור קופון רומני על חשבון הישראלים ששוהים עכשיו בפאניקה.
אחי הוא תושב צרפת ורכש לפני המון שנים דירה בבוקרשט
עלתה לו 15 אלף דולר.
ז.א. שאם הייתי "ברחן" יש לי כבר היכן לגור במקרה של מתקפת טילים אופנסיבית על ישראל.
אבל אני לא בטוח שהרומנים יקבלו אותי בזרועות פתוחות.
ראינו מה עשו האוקראינים, הצרפתים ויתר האירופאים ליהודים במלחמה"ע -2.
החכמה כאן היא "להתגלח" על זקנם של אחרים.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member

בבתי ספר ובאוניברסיטאות.

יגייסו אותך לצבא.

והכי זול.
אני מדבר על אזרחות, לא דרכון. למרות שכן, אני מניח שעם אזרחות בא דרכון, אבל דרכון זה לא השיקולים שלי וזה לא מעניין אותי 🤷‍♂️

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אני מדבר על אזרחות, לא דרכון. למרות שכן, אני מניח שעם אזרחות בא דרכון, אבל דרכון זה לא השיקולים שלי וזה לא מעניין אותי 🤷‍♂️
אל תשכח שכאשר תהיה לך אזרחות אמריקאית
הדוד סאם יגייס אותך לנייבי או למארינס ואז תמצא את עצמך בוקר אחד
על גדות הירדן, אבל מהצד השני.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לדעתי כל אלה שמחפשים דרכונים זרים אני קורא להם "הברחנים"
אני קורא להם "נפולת של נמושות", כמו מה שרבין קרא להם :)

שימו לב, אתה וג'קי, שאני לא מדבר על דרכונים, אני מדבר על אזרחויות. אתם רואים אותי מדבר על אזרחויות, ובוחרים לדבר על דרכונים, כי אתם כנראה חושבים שאני רוצה אזרחויות בשביל דרכונים, אבל זה לא נכון, זה לא השיקולים שלי וזה לא מעניין אותי :)

אני לא מתעניין בדרכונים נוספים ואני לא מתכוון לברוח לשום מקום. יש דבר קטן שנקרא כבוד ואהבה בסיסית למה זה בית, מה זה מולדת וכדומה', ודברים כאלה לא עוזבים כל-כך מהר. חוץ מזה, אני גם כך כבר גר במדינה אחת מן הטובות בעולם, אין הרבה מדינות יותר טובות שם בחוץ שאפשר לעבור אליהן, למעט ארצות הברית ושוויץ, שתי המדינות היחידות בעולם שיותר טובות מישראל. אני לא רוצה אזרחות שוויצרית, אני רוצה אזרחות אמריקאית, אבל לא בשביל לעבור לשם.
ראיתי מלא הודעות על מכירת דירות בבוקרשט בחצי מיליון שקלים.
דירה שעולה שם בקושי מאה אלף שקלים.
אני אגור באחוזה שתעלה מיליוני דולרים :) 👑🤴

בהתחלה משהו צנוע:

MG_7622.jpg

אחר-כך כבר משהו שיותר הולם מלך במעמדי:

Biltmore_Estate,_Asheville,_North_Carolina.jpg
אני מלך. שום דבר ממה שהוא כתב לא תקף בנוגע אליי או ישפיע עליי. יהיו לי אנשים שיעשו בשבילי הכול/יוציאו אותי מדברים. הכול בסדר.
אני לא מנסה לטוס לארצות הברית בלי ויזה. גם זה לא מעניין.
לגבי אזרחות רוסית..
בשביל מה זה טוב?
זה מותג. זה כבוד. ואני כזה. אז מגיע לי.
אל תשכח שכאשר תהיה לך אזרחות אמריקאית
הדוד סאם יגייס אותך לנייבי או למארינס ואז תמצא את עצמך בוקר אחד
על גדות הירדן, אבל מהצד השני.
לא יקרה בחיים. אני מלך. מלכים לא משרתים. מלכים נותנים פקודות.

אני:

boys-deluxe-king-costume.png

למעלה