כרגע יש לי רק אזרחות ישראלית, אבל הייתי רוצה גם אזרחויות אמריקאית ורוסית.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אני קורא להם "נפולת של נמושות", כמו מה שרבין קרא להם :)

שימו לב, אתה וג'קי, שאני לא מדבר על דרכונים, אני מדבר על אזרחויות. אתם רואים אותי מדבר על אזרחויות, ובוחרים לדבר על דרכונים, כי אתם כנראה חושבים שאני רוצה אזרחויות בשביל דרכונים, אבל זה לא נכון, זה לא השיקולים שלי וזה לא מעניין אותי :)

אני לא מתעניין בדרכונים נוספים ואני לא מתכוון לברוח לשום מקום. יש דבר קטן שנקרא כבוד ואהבה בסיסית למה זה בית, מה זה מולדת וכדומה', ודברים כאלה לא עוזבים כל-כך מהר. חוץ מזה, אני גם כך כבר גר במדינה אחת מן הטובות בעולם, אין הרבה מדינות יותר טובות שם בחוץ שאפשר לעבור אליהן, למעט ארצות הברית ושוויץ, שתי המדינות היחידות בעולם שיותר טובות מישראל. אני לא רוצה אזרחות שוויצרית, אני רוצה אזרחות אמריקאית, אבל לא בשביל לעבור לשם.

אני אגור באחוזה שתעלה מיליוני דולרים :) 👑🤴

בהתחלה משהו צנוע:

צפה בקובץ המצורף 102203

אחר-כך כבר משהו שיותר הולם מלך במעמדי:

צפה בקובץ המצורף 102204

אני מלך. שום דבר ממה שהוא כתב לא תקף בנוגע אליי או ישפיע עליי. יהיו לי אנשים שיעשו בשבילי הכול/יוציאו אותי מדברים. הכול בסדר.

אני לא מנסה לטוס לארצות הברית בלי ויזה. גם זה לא מעניין.

זה מותג. זה כבוד. ואני כזה. אז מגיע לי.

לא יקרה בחיים. אני מלך. מלכים לא משרתים. מלכים נותנים פקודות.

אני:

צפה בקובץ המצורף 102205
לא נראה לי שהירדנים יסכימו שאתה תהיה המלך שלהם. :)

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אני המצאתי?
כן.
מה אני אשם שכל התמונות, אבל כל התמונות שאתה מעלה, הם אך ורק של נערים בלונדינים? ;-)
זה אפילו לא קרוב ללהיות נכון.

רוב התמונות שאני מעלה הם אפילו לא של אנשים, אלא של חיות, חפצים, בתים, ושאר דברים.

בני-אדם, מהווים בהערכה גסה בין מינימום משוער של שליש למקסימום משוער של חצי מכל התמונות שאני מעלה.

מתוך התמונות של הבני-אדם, יש גברים ונשים מכל הגילים ומכל הסוגים, גברים ונשים, תינוקות, ילדים, מבוגרים וזקנים, ועם כל צבעי השיער.

כל התמונות שאני מעלה, מכל הסוגים, קשורים בצורה כזאת או אחרת לדבריי, ולכן אלו היו התמונות שהיה צריך להעלות אותם.

באשר לתמונות הנערים הבלונדינים, הם אמורים להיות אני. זאת דרך בעבורי "לחתום". אני רואה את עצמי בדמותם. אני מתכוון שאני הם. לא שאני נמשך אליהם.

עוד שים לב, שעל-פי רוב, אלו לא סתם נערים בלונדינים, אלא מלכים. הם לובשים כתרים (על-פי רוב, למרות שאני גם מעלה תמונות של מלכים גם מבלי שהם לובשים את הכתרים שלהם בתמונות). זאת עוד סיבה למה אני רואה ומזהה את עצמי בדמותם. גם אני מלך.

ועכשיו אחרי שסיימתי במילים "גם אני מלך", ברור שאני חייב לשים תמונה של מלך כייצוג של עצמי :rolleyes:

אבל נסיים עם תמונה של מלך מבוגר ומכוער יחסית, שלא תגיד שאני נמשך אליו 🤷‍♂️ (ששים לב, גם אותה אני נוטה לשים מידי פעם בפעם אז שלא תגיד שזאת תמונה חדשה רק כדי להוכיח את נקודתי).

tumblr_16c5e531fa4d8d3145306ebdcd4401bd_b36cdaf6_540.jpg

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
כן.

זה אפילו לא קרוב ללהיות נכון.

רוב התמונות שאני מעלה הם אפילו לא של אנשים, אלא של חיות, חפצים, בתים, ושאר דברים.

בני-אדם, מהווים בהערכה גסה בין מינימום משוער של שליש למקסימום משוער של חצי מכל התמונות שאני מעלה.
זה לא נכון.. תראה את התמונות למטה מתוך תיקיית הקבצים שאתה העלית, אלה חיות או חפצים?
מתוך התמונות של הבני-אדם, יש גברים ונשים מכל הגילים ומכל הסוגים, גברים ונשים, תינוקות, ילדים, מבוגרים וזקנים, ועם כל צבעי השיער.

כל התמונות שאני מעלה, מכל הסוגים, קשורים בצורה כזאת או אחרת לדבריי, ולכן אלו היו התמונות שהיה צריך להעלות אותם.

באשר לתמונות הנערים הבלונדינים, הם אמורים להיות אני. זאת דרך בעבורי "לחתום". אני רואה את עצמי בדמותם. אני מתכוון שאני הם. לא שאני נמשך אליהם.

עוד שים לב, שעל-פי רוב, אלו לא סתם נערים בלונדינים, אלא מלכים. הם לובשים כתרים (על-פי רוב, למרות שאני גם מעלה תמונות של מלכים גם מבלי שהם לובשים את הכתרים שלהם בתמונות). זאת עוד סיבה למה אני רואה ומזהה את עצמי בדמותם. גם אני מלך.

ועכשיו אחרי שסיימתי במילים "גם אני מלך", ברור שאני חייב לשים תמונה של מלך כייצוג של עצמי :rolleyes:

אבל נסיים עם תמונה של מלך מבוגר ומכוער יחסית, שלא תגיד שאני נמשך אליו 🤷‍♂️ (ששים לב, גם אותה אני נוטה לשים מידי פעם בפעם אז שלא תגיד שזאת תמונה חדשה רק כדי להוכיח
את נקודתי).
תראה, מנסיון אני יודע שיש נשים צעירות שנמשכות מאד לגברים מבוגרים..
הן אוהבות בעיקר שהגברים יהיו עם שיער בהיר ושופע..
יש נשים שזה מטריף להן את כל החלמוציטים. ;-)

קבצים מצורפים

• 800px-Michelangelo_Caravaggio_065.jpg
    800px-Michelangelo_Caravaggio_065.jpg
    KB 126.1 · צפיות: 1
  • 800px-Napoleon_in_Coronation_Robes_by_François_Gérard.jpg
    800px-Napoleon_in_Coronation_Robes_by_François_Gérard.jpg
    KB 315 · צפיות: 1
  • 992a6a233979481f98be0aa50c6a6279.jpeg
    992a6a233979481f98be0aa50c6a6279.jpeg
    KB 169.8 · צפיות: 1
  • 16277_tn2_jesse_mcCartney_2.jpg
    16277_tn2_jesse_mcCartney_2.jpg