כריס וריהאנה במעצר!!כנסו

כריס וריהאנה במעצר!!כנסו../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo2.gif

אתמול כשצפיתי בגראמי פתאום הודיעה במפתיע שכריס וריהאנה ביטלו את הגעתם לטקס!! ושתיהם היום אמורים להופיע!
כולם היום מופתעים..ובסוף חשפו שכריס בחקירה עקב תקיפה..אז מה שמסרו לעיתונות זה שכריס תקף אישה מסויימת
...שבסוף הודעתה ואמרה שכריס תקף אותה .. מאוחר יותר נודע שאותה האישה היא לא אחרת מריהאנה!!! בקיצור אתמול זה היה אחד הימים הנוראים ביותר לריהאנה ולמעריציה.. בנוסף לכך שהיא הפסידה בכל 3 המועמדויות שלה..היא גם לא הגיע ובסוף לא הופיעה..אחרי שעות חזרה מרבות(היא הייתה אמורה להופיע את דיסטרביה וLYL) מי היה אמין שכריס יתקוף את ריהאנה? =( איש מגעיל ..איכס..ואיך כולם היו מופתעים לשמוע את זה אתמול..וכולם אמרו שהם לא מאמינים עליו..

תמונה של כריס הזבל נכנס למעצר..

אורמים שהוא השתחרר בערבות של 50,000 $.. חסר לאיש הזה! כל מי שמתעסק עם ריהאנה סופו מר !!

כולם חשבו ככה..

לפי העידכונים האחרונים כריס הסגיר את עצמו..אבלש ש דבר עדיין לא ברור .

כריס בראון נעצר../images/Emo46.gif../images/Emo10.gif

החבר של ריאהנה הסגיר את עצמו לתחנת המשטרה בלוס אנג'לס, לאחר שנחשד כי היכה אותה. השניים נעדרו מטקס פרסי הגראמי שנערך אמש כריס בראון, הזמר שהתארס לא מזמן לזמרת ריהנאה, הסגיר את עצמו אמש למשטרת לוס אנג'לס, לאחר שנפתחה נגדו חקירה בחשד שהיכה את זוגתו. האס מגזין האמריקאי מדווח, כי בראון הסגיר את עצמו למשטרה בסביבות השעה שבע בערב, ולאחר מכן תוחקר על ידי בלשים של התחנה. בראון, 19, נלקח למעצר והוכרז כחשוד בפלילים. לאחר מכן שילם בראון ערבות בסך 50 אלף דולרים ושוחרר לביתו, כשדיון משפטי בנושא נקבע ל-5 במרץ. בפוקס ניוז נטען, כי הזמרת ריהאנה צלצלה בעילום שם למשטרה אמש, והודיעה כי נקלעה לוויכוח עם בראון, וכי הוא מכה אותה. לדברי המשטרה, כשהגיעו לזירת הארוע מצאו את המתלוננת עם פציעות על גופה, אולם בראון כבר לא היה במקום. מוואלה...

כרגע עדין לא ממש יודעים=(

אני מקווה שהכל טוב איתה.. ושהכריס בראן הזה יעוף לעזעזל... אוף...כמה ציפיתי לראות אותה בטקס...=( מעניין מה יקרה איתם בסוף=(

ככן , העיקר שתיהיה בסדר :)

גמאני מה זה רציתי לראות את הטקסס , כמעט נשארתי ערה על שלוש בלילה.. אבל נרדמתי , ומה זה רציתי לראות אותה מוופיעה ..

תגיד , התמונה הזאת שהוספת למעלה

אז רואים את כריס ורואים מכונית , אני מדמיינת או שרואים שם את ריהאנה שוכבת ? [ בתוך האוטו ]

אופס חשבתי שזאת ריהאנה ..

ככן , קשה לי ממש לשנווא אותו כי חשבתי שהוא חמווד והכל. אבל הוא פגעע בריהאנה , המעצבבן הזה ... כולה בן 19 , מסכנה איך הוא היה יכוול להרביץ לה אני לא מבינה . הלוואי שיהיה איתה איזה ראיון , אני מקווה שהיא בסדר.. אני דואגת לה ):

וזה לא הכל..כנסו דחוף../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

עכשיו אתר TMZ אמר שכריס איים על ריהאנה עם אקדח!!!! אתם מאמינם!!!?? וזה בטוח..זה נאמר אחרי חקירה ארוכה!! ואנשים שהיו באותו הסביבה סיפרו שהם שמעו את קולות העזרה של ריהאנה!! אימלה!!!
מסכנה ריאנוש=( שונא את כריס!!!

סליחה שאני אומרת אבל הוא זבבבללל !

סליחה שקיללתי פה בפורום אבל התעצבנתי עליו , מי הוא חושב שהוא , הוא הגזים ! מסכנה ריהאנה יאאוו ... ):

עכשיו [ TMZ] וכתוב ש ..

יש לה סימנים של נשיכות , ושהיא ממש פצועה ): מסכנה , לא ידעתי שכריס רע עד כדי כך . הלוואי שהיה אפשר לראות אותה .

היפ הופ1

New member
אני לא מאמינהה

הלוואי וכל זה יהיה סתם שמועה! אני אוהבת את כריס באון.. וגם ריהאנההה זה לא הגיוני!

אוקי.זה לא שמועה..זה אמיתי=( וכנסו דחוף../images/Emo7.gif;-

עכשיו נודע שריהאנה פצועה בכל הגוף...בשתי הרגליים...באף..ובשפתיים.. ומי שחייג למשטרה זה היה מישהו ששמע אותו צורחת לעזרה..אמאלה.. מזל שהמישהו הזה היה שם...אחרת זה היה נגמר יותר גרוע..=( ועכשיו המשפחה של רירי אמרה שאין מצב שריהאנה נשארת באמריקה והם ישר ללוקחים אותה איתם לברדדוס..לכמה זמן..כדי להרחיק אותה מכריס הזבל...

למעלה