כרית חימום - אולי תוכלו לעזור

Blade2

New member
כרית חימום - אולי תוכלו לעזור

לאמי היתה כרית חימום, מהסוג שמלא בגרגרים ושמים במיקרו. לצערנו הכרית נשרפה (הבד נשרף והתפורר והמילוי התפזר) במיקרו בעקבות תקלה בטיימר שלו. כבר בעבר, עוד לפני שריפת הכרית רכשנו וקיבלנו עוד כריות, אך אף אחד מהן לא דומה לכרית הזו: - הן שומרות את החום פחות זמן, ויוצאות מהמיקרו מעלות אדים, מה שנותן תחושת רטיבות לא נעימה. גם המילוי שלהן שונה - דק וחלק, אני חושב שמדובר בזרעי פשתן. לכרית הזו היה מרקם גרגרי נעים, היא היתה יוצאת מהחימום יבשה לחלוטין ושומרת את החום זמן רב. כעת, משהיא נשרפה - אני חייב למצוא כרית כזו או טובה כמו זו. לא ידוע לי איזו חברה ייצרה את הכרית משום שלא היה עליה שום סימן, היא נקנתה מזמן ע"י דודתי כשי, באותו סופר-פארם יש כעת כריות שונות. גודלה היה בערך כ 20 ס"מ על 17 ס"מ, צבעה סגול (מצורף בתמונה צבע דומה, אם כי ייתכן שיוצרו גם בצבעים אחרים). שמרתי כמה גרגרים מהכרית, בכדי לזהות את סוג המילוי. (ייתכן שהשריפה שנתה את צבעם). האם מישהו מזהה מה זה? (העט מצולם עבור קנה מידה) אשמח לכל עזרה שהיא - החל מהיכן קונים כריות כאלה, דרך זיהוי סוג הכרית, או זיהוי המילוי. כל קצה חוט יתקבל בברכה. תודה מראש!

למעלה