כשיסתיימו האודישנים,זה יהיה הדחות כמו בכוכב

Guy M1

New member
לפי מה שאני יודע מהגרסה האמריקאית:

אחרי האודישנים מגיע שלב הדו-קרב - כל פעם עולים לבמה ("זירת אגרוף") שני משתתפים מאותה קבוצה (אותו מנטור) ושרים בדואט שיר אחד ואז ארבעת השופטים בוחרים מי היה הכי טוב והשני הולך הביתה. את השלבים אחרי זה אני לא מכיר.

MrHyde1

New member
אחרי שלב הדו-קרב, שלב ההופעות החיות

שהוא דומה ל"כוכב נולד". אם אני לא טועה, כל שבוע המנטור מעניק חסינות לאחד המתמודדים מהקבוצה שלו והקהל גם בוחר מתמודד אחד שימשיך. השניים שלא המנטור ולא הקהל בחרו בהם, מועמדים להדחה והמנטור צריך לבחור מי ממשיך הלאה ומי מודח.

נראה איך זה יהיה בגירסה הישראלית

כי אחרי שלב הדו-קרב יהיו 6 או 7 מתמודדים לכל מנטור. לפי מה שמפיק התוכנית סיפר באחד הקטעים באינטרנט, הקהל בוחר מתמודד אחד שיקבל חסינות, ואז המנטור בוחר מי יודח מאלה שנותרו. אבל נראה מה בדיוק הם עושים כשנגיע לשם

MrHyde1

New member
אני מקווה שלא ימרחו את זה יותר מדי

ברגע שמשהו מצליח לרשת הם מנסים לסחוט אותו עד תום (ראו דוגמת המירוץ למיליון).

רק המנטור של השניים הוא זה שמחליט מי ממשיך

שלושת האחרים יכולים לייעץ לו, אבל בסופו של דבר ההחלטה היא רק של המנטור הספציפי של אותה נבחרת

MrHyde1

New member
חשוב לציין שלמנטור מייעצים גם העוזרים

שרית חדד עם הנרי. רמי קלינשטיין עם פיטר רוט. אביב גפן עם יועד נבו (מפיק מוזיקלי). ושלומי שבת עם רביב בן מנחם (מפיק מוזיקלי).

MrHyde1

New member
השלב הזה הולך להיות אסון לנבחרת של אביב

יש לו את הכי טובים..

AlanSmith

New member
השאלה באמת היא מי בוחר את הדו קרב. האם זה

בחירה של המנטור, של ההפקה או הגרלה? כמובן שזה משפיע. בכל אופן אם רז מתחרה מול אריאל, אני אעדיף את רז.

באופן רשמי, המנטור הוא זה שבוחר מי מול מי...

מה קורה מאחורי הקלעים, אי אפשר לדעת, וזה כבר תלוי כמה אתה חובב קונספירציות ומניפולציות

is00

New member
ניר, אולי במקום קונספירציות תצפה כבר בפרק?

למעלה