כ-ו-ל-ם!!כנסו! עכשיו כולם!!!

lilo the sexit

New member
כ-ו-ל-ם!!כנסו! עכשיו כולם!!!

בטח אתם אומרים אוי למה היא פותחת סתם שרשור!? איזה מעצבנת או כל דבר אחר!! אז יש לי רעיון תקשיבו: אנחנו נספיק מסיום ההודעה שלי לפתוח שרשורים שלא קשורים לראש גדול!! ואם יש ריבים עליהם נדבר בצ'ט!!או ב-ICQ או במסנג'ר או בטלפון תראו כמה שימושים!אבל דווקא בפורום שלא קשור לריבים ולפגישות! אז מעכשיו מדברים על: שחקני ראש גדול תקוות לעונה שניה עם שחקני ראש גדול! וזהו!!! מעכשיו אנחנו נתנהג כאילו יש עונה וכאילו שיש לנו על מה לדבר על ראש גדול! אפילו אם אין אנחנו נמשיך לדבר רק על ראש גדול!! דברים שלא קשורים אז כמו שאמרתי יש לכם: *פלאפון/טלפון. *בי"הס *צ'טים(לא של ראש גדול!!) *ICQ *מנסג'ר *או כל תוכנה אחרת... מי שבעד שיקיש-
מי שנגד שיקיש-
והסבר!. מקווה שהרב יהיה-
. אוהבת מאוד, ליאת-לילן-ליאתניישן בקומביניישן. נ.ב-אפשר גם לשלוח באנרים(חתימות)שהכנתם לשחקני ראש גדול או בכלל לשחקן יחיד.

lilo the sexit

New member
מצד אחד את בעד מצד שני את שולחת

הודעות לא קושרות עדין! איזה יופי... "תמשיכי ככה"

../images/Emo128.gif../images/Emo127.gif

אוקיי..כמה מהרעיונות שאמרת כאן הם טובים,לא חייב לדבר רק על "אז מעכשיו מדברים על: שחקני ראש גדול תקוות לעונה שניה עם שחקני ראש גדול!" אפשר גם לשאול שאלות שקשורות בנושא(אלא אם כן הם לא נשאלו,ואז מי שרוצה לשאול יכול לבדוק בעמודים האחרים של הפורום,או שבן ואביעד יטגלנו את זה),לא חייב רק על הנושאים שאמרת אפשר על כ-ל מה שקשור לראש גדול-חוץ משטויות. אני מציעה שיהיה פעם בשבוע שירשור
(בהסכמתם של בן ואביעד כמובן
). ובצ'אט אפשר לדבר על הכל.זה לא שזה מרבה ב"הודעות אוף" בצ'אט-אפשר לדבר על הכל. אה ובהודעות צ'אט שכחת להוסיף שאפשר גם במסרים. זהו

lilo the sexit

New member
תקשיבי מאמי...

כפרה עליך מואהה
אני אמרתי שגם אפשר לדבר על שחקני ראש גדול ועם שחקני ראש גדול... מצטערת מאמי קראתי חלק מהשורות לא את הכל..!! ובסדר השרשור של פעם בשבוע.. צודקת צריך אישור לב יו!

אנשים כנסו-חשבתי על כמה דברים לשיפו

לשיפור הפורום. אבל-המנהלים צריכים לתת את הסכמתם.
למשל..פינות שכאלו-שבפורומים אחרים שאני משתתפת הם קבוע. לא משנה סתכלו: פעם בשבוע יהיה החוליה החלשה שכבר הילדה שמנהלת אותה היא מורשישי הידועה בכינויה מורשישי.
אני מציעה שיהיה שרשור
אחד בשבוע. אני מציעה פינת נוסטלגיה בנושא ראש גדול-רגעים שזכורים לנו.נניח מישהו ינהל את הפינה הזו וכל שבוע(ביום שהוא יקבע) הוא ירשום שחקן אחד ונעלה את הנוסטלגיה שלנו עליו-איזה סצנה מצידו הכי זכורה לנו,מה אהבנו בו,מה לא אהבנו בו ועוד. ועוד פינה אחת ששלחתי לבן במסר-ואני מחכה בסבלנות לתשובתו.. אממ בן מה תשובתך?

אני רוצה להיות אחראית ל...

שרשורי נוסטלגיה!!!!!!!!! אפשר? בעבר פתחתי כבר אחד... ונצל"ש: אני ביום חופשה אחרי הטיול... ישנתי עד עכשיו
. יובל, את גם פה?

Green Day 1

New member
אוייששש... באמת!! ../images/Emo3.gif

תעשו לי טובה
מה זה לא לפתוח שירשור חדש ?! הא? כל עוד זה לא עולה כסף אז מה איכפת לכם
כל אחד יעשה כרצונו!! ירצו יענו לו לשירשור, לא אז לא... קיצר, תכתבו מה שבא לכם
מה ? , אתם רוצים שהפורום הזה יהפוך לגמרי יבש???????????? בנתיים אין מה לדבר על : "ראש גדול"... מי שרוצה יכתוב מה שבא לו... חוץ מקללות, השמצות וכ"ו... פ'חחח לא לפתוח שירשור חדש ....

לדעתי צריך לאמץ ת'עיון של בר והדובי

ככה יהיה פורום מסודר.. הרי אתם יודעים שלא נחזיק מעמד בלי שרשור
אז יתקיים שרשור כזה וכל ההודעות שלא קשורות לראש גדול יהיו שם ! אולי שרשור אחד נוסף לכל החדשים למיניהם..שתשימו לב אבל כל יום מצטרף מישו (שזה נפלא) אבל פותח שרשור " היי אני חדש כאן " .. אז שרשור אחד לכל המצטרפים.. והשאר יהיה קשור בלבד לראש גדול.. אני בעד הרעיון של בר..

בסדר..אבל..

יש ילדים שפותחים סתם שירשורים מטומטמים שאפ'חד לא מתייחס אליהם(כאילו לשירשורים)!!! וזה סתם מציף את הפורום..אז באמת..מי שפותח שירושורים לפחות שיהיו לעניין ושיהיו קשורים לראש גדול!!! ואם זה לא כל כך קשור לראש גדול תאמצו את השיטה של לנצל"ש(של בר והדובי) ואז גם אם זה לא יהיה קשור לראש גדול תכלו לרשום את זה בפורום!! ככה אני חושבת לפחות..מי שבעד שיקיש

אה עומרי..ראיתי בחתימה חחח

וסליחה שאני כל דקה רושמת משו אחר(למרות שזה באותו שירשור ואני לא פותחת בשביל כל הודעה שרשור חדש).. אז באמת...סליחה!

למעלה