כ-ו-ל-ם!!כנסו! עכשיו כולם!!!

yuviz

New member
ילדה, את בטוחה שאת נפשית בסדר?

את מדברת עם עצמך ואז גם עונה.. גם לי יש ימים כאלו, קבלו שיחה שלי עם עצמי האהובה: "היי יובל מה נשמע?" "הכול חרא החיים חרא והכול חראאאאא!! ואצלך?" "אני שמחה, מאושרת, ואני מרגישה כאילו אני עפה בלי שאף אחד עוצר אותי, ואני לא מבינה למה אצלך כל כך חרא?!" "כי החבר שלי נפרד ממני.." "וואללה גם ממני, אבל אני שמחה שנפטרתי מהחרא הזה.." וככה המשיכה השיחה ביני לבין עצמי..!!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחח... ראססמי.. גם לי יש ימים כאלה.. לאא סתם אומרים שלמזל תאומים יש פיצול אישיות א!ה2תתת... 0פ*7!!!שש!!!

lilo the sexit

New member
את מדבר אלי או אליה!?(קטנה אהבת..)

מור-קטנה אהבת חיי ליאת-lilo the sexit למי התכוונת?!

lilo the sexit

New member
בבקשה!!

מקווה שיקחו ברצינות ולא סתם יעשו
ואחר כך ידברו על דברים...

אז ככה...

יש בעיה... הסדרה כבר הפסיקה!!!!!!! על מה נדבר? תיראי, את צודקת בזה שיש יותר מדיי שירשורי off, שלא קשורים לנושא הפורום, אבל ביגלל שהסדרה כבר נגמרה, אין על מה לדבר! כמה אפשר לדבר על תיקווה לעונה שניה? כמה אפשר לדבר על השחקנים? נכון, הפורום הזה הולך ומדרדר (לצערי הרב) אבל אין מה לעשות- לאנשים אין על מה לדבר! לדעתי, הכי טוב שנעשה ככה: נבקש מהשחקנים להיכנס יותר, וננסה כמה שיותר לדבר על הסידרה, למרות שעד שתיהיה עונה שניה זאת בעיה... חוץ מזה, תחשבו, אמנם הפורום הדרדר לו קלות אבל כל עוד ניכנסים לכאן ילדים, והפורום יחסית מגובש, זה לא כל כך נורא... (ד"א... נכון שהתמונה יפה?)

lilo the sexit

New member
אני לא מכירה אותו חי חי חי אממ

אז זהו אמרתי שאולי גם נדבר עם השחקנים!! ואז ככה ילדים ימצאו מה להגיד להגיד לשחקנים.. וזתמרת שככה מדברים..!! כי אמרתי או עם השחקנים או על השחקנים..!!

שאלה...

תגיד מה איש כמוך עושה בפורום של נערים?ונערות..אין לך חיים? אני במקומך אפילו בצחוק לא הייתי נכנסת!

תם הפ33ה

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif

אני חושבת שכדי כי פתחו את הפורום הזה במיוחד אבל במיוחד לדבר אל הסידרה ועל השחקנים

למעלה