לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

איזה פרק מסריח! אדגארדו עף
לא הבנתי דרימז בסוף הצביע למוקי סתם בשביל לא להצביע לאפחד, או שהוא בעצם בברית עם קסנדרה יאו מן ארל וסטייסי? ואוף מעניין מה היהי בפרק הבא ממה אלכס ומוקי כ"כ מרוצים אבל לאדעת זה נראה מקרה אבוד כי יש ברית ממש חזקה של ארל וכל אלה כוסאמאשלך דרימז!

NamelessGirl

New member
דרימז

די בברית של קסנדרה יאו ארל וסטייסי...אבל הוא לא לגמרי סגור על עצמו

זהו

אם הוא היה עם קסנדרה וכולם הוא היה מצביע איתם על אדגרדו אז הוא הצביע על מוקי כאילו מה סתם בשביל לא להצביע לאפחד?

NamelessGirl

New member
לא הבנת כנראה...

הוא כן עם קסנדרה ואלה, רק שהם אמרו לו שהם מצביעים למוקי כי הם לא סמכו עליו שהוא לגמרי איתם. הם בהתחלה התכוונו להצביע למוקי ואז שינו את זה לאדגרדו והחליטו לא להגיד לדרימז כי הם לא היו בטוחים ב100% שהוא לא ילך ויגלה לאלכס ואלה ואז הם יתנו לאדגרדו את האליל...אז הם החליטו לא לספר לו. אבל הוא מבחינתו כן עם קסנדרה וכו'

borogon

New member
ממה הם מרוצים?!

ראו בפרומו לקראת הפרק הבא (בסוף הפרק הזה ולכן זה לא ספויילר) - שהם מחטטים בתיק של יאו-מן ומוצאים את פסלון החסינות שלו. זה למה הם מרוצים...

כן ראיתי את זה אבל

אלכס כזה "התכונית הזאת תעבודדדדד" ולאדעת זה מזכיר לי את התוכנית שהיה לו ברית עם אדגרדו דרימז ומוקי והם שוב היו כזה שמחים וזה ולאדעת נראה כאילו הכל אצלם מתפקשש

אוי תגידו

אם נגיד הם לא היו יודעים שהפסלון אצל אלכס והם היו מצביעים לו אז הם היו צריכים פשוט להצביע מחדש?

אני לא מאמינה שהעיפו את אדגרדו 3> :(:(:(

דרימז יותר מידי משחק איתם כל יום הוא בברית אחרת,הוא לא נאמן בשיט למה הם לא מעיפים אותו?

Fairywitch

New member
כן, מסכן../images/Emo10.gif

אלכס ומוקי זוממים- והוא אוכל אותה
איך הוא חייך מבסוט, ואז נמחק לו החיון
אני אתגעגע למבטא

NamelessGirl

New member
זה תמיד כיף

לראות כאלה במועצת שבט שבטוחים שהולך לקרות משהו אחד והם מאושרים ואז פתאום משום מקום משהו אחר קורה והם לגמרי בשוק..

NamelessGirl

New member
זה לא ברור?

עדיף אחד להשאיר אחד שאולי בברית איתך מאשר אחד שבטוח לא.

gloom

New member
אני שונא את דרימז!!!

אין יותר אדגארדו!!!
הוא הייה כל כך חלומי!!! ממש הצחיק אותי בפרק שהייה את האתגר של הפרס, וג'ף שאל "למי יש את הריח הכי מסריח" ויאו-מן אמר סטייסי. הייתי על הרצפה... אוף אני שונא את סטייסי.. טיפשה... ומוקי... מוקי פשוט גרוע. אדגארדו עף
המבטא ההורס שלו... אוף.

ארררר אדגארדו!../images/Emo99.gif

הוא היה כזה חתיך , אוף אוף אוף! באתגר הפרס די ריחמתי על סטייסי בגלל כל הירידות האלו , אבל היא בכל זאת טיפשה! חע בפרומו לפרק הבא אני ממש מקווה שאלכס ומוקי לא מתכוונים לגנוב ליאו-מן את החסינות או להחביא אותה איפשהו...

למעלה