לאאאאאאאאאאא!!!!

לאאאאאאאאאאא!!!! ../images/Emo7.gif

בלי כל התרעה מוקדמת לקחו לי אותה!!!
ומה הביאו לי במקום? פרצוף צנע שמתאים יותר להחליף את ב/ריאנה!!! היום הרגשתי שזאת לא מקנזי, כאילו שינו את כל הדמות, מה זה הפרצוף תשעה באב הזה כאילו כל האוניות שבעולם טבעו לה??! (עכשיו אני יודעת על מה אתם מדברים!!). אני מצטערת אבל זאת לא מקנזי. מקנזי שלי היא בעלת בייבי פייס, שחקנית מצויינת, מדהימה ואמינה שבנתה את הדמות בצורה הכי טובה שאפשר, ועל עבודה נפלאה של כמה שנים טובות אני מודה לה ונותנת לה את כל הגביעים שבעולם!!!
love you

ים כחול

New member
../images/Emo4.gif../images/Emo10.gif../images/Emo46.gif

מתסכל !!!!!!! אני לא סובלת את החלפות השחקנים האלו !!!!!! זה לא אמין והורס המון מהסדרה
אז כמה זמן ניאלץ לסבול זאת ?? ומתי מאק המקורית תשוב אלינו ?? מבינה אותך ריקי
גם מאק וגם מלקי באותו שבוע זה באמת יותר מידי עבורך !!! משתתפת בתיסכולייך
ביום שיחליפו את ויקי ארגיש בדיוק כמוך ולא יודעת אם יהיה לי חשק אז לראות את הסדרה .

ימוש, ראית? ../images/Emo7.gif ../images/Emo58.gif

אפילו לא היה לי חשק לראות את הפרק היום. הבחורה הכחושה החדשה היתה היום?
עזבי, עדיף שלא תעני לי... גם מלקי וגם מאקי ועוד באותו השבוע!!!
אני לא סובלת החלפות שחקנים!!! היה כבר עדיף שיוציאו את הדמות של מאק מאשר שיחליפו אותה בשחקנית כ"כ גרועה שתגרור את הדמות מטה. באמת שיצא לי החשק לצח"מ, הייתי רוצה לצפות עכשיו בפרקים היותר מתקדמים שאשלי באשיום המדהימה חוזרת. לאן נעלמתם, לאן??
דרך אגב, ימוש, שלחתי לך מייל.

python 4

New member
איזה יום שמח לי היום!../images/Emo45.gif

איך ששמעתי את המילים הנהדרות האלה - "התפקיד של מקנזי בראונינג ישוחק מעתה ע"י קרוליין קרוגר" - פתאום היום נעשה יותר בהיר ומאושר. למקנזי עשו את אותו טיפול הכרחי שעשו לדאיין - לקחו שק של עצמות ורחמים עצמיים שאף אחד לא אוהב והחליפו אותה בשחקנית מהממת שפתאום כולם מחבבים. צעד ענק! עכשיו רק צריך להכיל אותו, אם אפשר, גם על שרון, ויפה שעה אחת קודם!

יום עצוב

המקנזי החדשה,היא תחליף עלוב ומכוער למקנזי הראשונה... אכן יום עצוב...

אכן יום עצוב

וכמו ששר הזמר ג'יימס בלאט...
Goodbye my lover" Goodbye my friend You have been the one You have been the one for me"

מהממת?? כולם מחבבים?? ../images/Emo5.gif

פייתון נשמתי, איפה אתה חי? מקרה מקנזי זה ממש לא מקרה דיאן!!! קרה כאן בדיוק ההפך! במקרה של דיאן לקחו שק עצמות והחזירו יפייפיה מדהימה, אחת הנשים הכי יפות בסדרה. ובמקרה של מאק, לקחו שאפת על, שחקנית מתוקה מאין כמוה והביאו גוף כחוש, שחקנית ריקנית שנראית כמו הומלסית! לא פלא שקוראים לה קלי קרוגר, היא באמת מזכירה לי את פרדי!!
תראה פייתי
אפילו מאק (האחת והיחידה) בוכה מההשוואה שלך

../images/Emo45.gifנכון מאוד

המקנזי החדשה חסרת כל חן,ההחלקה שעשו לה לכבוד התפקיד,ממש לא טבעית. העיני עגל שהיא פותחת כדי להזכיר במשהו את מאק,נראות מגוכחות עד כדי כאב. בקיצור-איכסססססססססס

לא הייתי אומרת איכסס...../images/Emo4.gif

אמנם החדשה לא בדיוק מציאה... אבל להגיד עליה איכס זה לא לעניין. בשיום באמת התאימה לתפקיד .. לפעמים עצבנה משהו .. אבל בואנה חבר'ה היא לא בדיוק יפייפיה .. סליחה עם כל הכבוד לגברת ויש כבוד. משהו בה הזכיר לי פרצוץ של זאב כזה.. לכן אני חושבת שהאסון לא כזה גדול חבר'ה.

python 4

New member
קלי קרוגר? פרדי קרוגר? לא ולא

הקרוגר היחידה שאני הכרתי עד היום היא הזמרת הנורבגית הזו שבתמונה, וזו באמת קרוליין קרוגר - ותראי איזה מהממת היא!

../images/Emo210.gif על שרון???

מה אתה הומו?
אין על שרון. למרות שיש תקופות שהיא עולה על העצבים, אבל בכללי - היא סוויטהארט עם הרבה חן (או או... מישהו אמר גרייס?
)

מסכימה בקשר לשרון

(עם צהובון
) נכון שלפעמים היא מרגיזה אבל היא סופר בייב, הולכת ומשתבחת עם השנים...

../images/Emo210.gif מצטרף ../images/Emo45.gif

עד כמה שאשלי בשיום היתה מדכאת לפעמים בפרצופים שלה, היא עדיפה על הקלי קרוגר הזאת שאני פחות מתחבר אלייה. אבל לא נורא, עוד שנתיים וחצי אשלי תחזור, אם כי לזמן קצר, ואח"כ תגיע רייצ'ל קימזי שאותה אני הכי אהבתי - כי היא תהיה מקנזי על פרוזק
(יעני, מק שמחה וחייכנית)

אדר

כמה זמן תשאר אשלי באשיום כשתחזור בעוד שנתיים וחצי? לו רק היה לי שעון פלא שיעביר את הזמן...
(לא מסוגלת לצפות בפרדי קרוגר הזאת!!!)

venustudent

New member
מה הולך עם כל ההחלפות האלה? ../images/Emo4.gif../images/Emo46.gif8

הדמות של מקנזי זו לא עוד איזו דיאן או ריאנה שאפשר להחליף ולצפות שלא נרגיש! אשלי באשיום היא אחת השחקניות היחידות בסדרה שבאמת מבטאות טוב את הדמות, אם היא הייתה צריכה לעזוב היו צריכים להוציא גם את הדמות מהעלילה. קלי קרוגר נראית הרבה יותר מתאימה לדמות של בריטני- היא ממש לא נראית הטיפוס שתהיה לו בעיה לקיים יחסי מין עם החבר... וחוץ מזה, חשוב להזכיר שאשלי תחזור מתישהו (גם אם לזמן קצר)- ב"פנאי פלוס" כבר החליטו שהיא פרשה לתמיד...

venustudent

קודם כל מסכימה עם כל מילה
באמת היה עדיף שיוציאו את הדמות מאק כי רק אשלי באשיום התאימה וביצעה את התפקיד על הצד הטוב ביותר. ומה שרציתי לשאול זה מה כתוב בדיוק בפנאי פלוס ואם זה הגליון החדש? תודה!

venustudent

New member
בנוגע לפנאי פלוס

זה בגליון החדש (מיום ה' האחרון). בפינה "מסתבנים", שנמצאת ליד התקצירים לשבוע הבא (נראה לי שבאתר האינטרנט של "פנאי פלוס", שנמצא בתוך YNET, אפשר לקרוא רק את התקצירים ולא את הפינה הזאת), אודליה ברקין כתבה שהשבוע אנו נפרדים מהשחקנית אשלי בשיום. זה יהיה ארוך מדי אם אעתיק את כל מה שהיא כתבה, בקיצור היא אומרת שאחרי הפרישה מהסדרה בשיום נרשמה ללימודי רפואה, בעקבות אביה שהוא מנתח פלסטי. זכור לי שלפני כמה שנים פירסמו ראיון עם השחקנית ב"רייטינג", ושם היא סיפרה שהיא קודם נרשמה ללימודי רפואה ובגלל זה לא יכלה להצטלם לסדרה...

בקשר להחלפות (לקרוא החלפות במלעיל )

אז לי נראה שכל דוגמנית שמדקלמת בצח"מ שתי שורות חושבת שמגיעה לה משכורת יותר גבוהה על זה ובגלל זה מחליפים אותן..הרי לא חסרות וואנאבי שרוצות לדקלם מספר שורות באופרות סבון ואחרי זה השטיח האדום יחכה להן..שימי לב שהשחקנים הותיקים לא מוחלפים .

זה לא המקרה של באשיום.

לא בפעם השניה לפחות. היא באמת עזבה כדי ללמוד רפואה. וחוץ מזה שלא כל אחת שעוזבת היא "דוגמנית שמדקלמת שורות". יש שם באמת שחקניות שוות שמרגישים בחלל שהם משאירות אחרי לכתן.

למעלה