לאאאאאאאאאאא!!!!

dvd3434

New member
שמחה אדירה

יש שתי שחקניות שאני שונא בסדרה: אשלי באשיום (מקנזי) וזאת שמשחקת את אשלי. מאחת נפטרנו- לטובת משהו הרבה יותר טוב וסוףסוף עם הבעות פנים נורמליות ולא עם הפנים החצי מבואסות שהיו למקנזי כל הזמן. ASHLEY- YOU ARE NEXT

דווקא אני מתה על שתיהן../images/Emo23.gif

על שתיי האשליות
כשהחזירו את אשלי המקורית (אייליו דייוידסון), זה מה שדחף אותי לחזור ולצפות בצח"מ, וכשהגיעה אשלי באשיום זה מה שגרם לי להשאר ולצפות במשך כל התקופה... ותאמין לי שבאמת לא נפטרנו ממאק לטובת פנים טובות יותר, החדשה גרמה לי עד עכשיו להפוך את הסצנות שלה לסצנות *פירסומות*, וכשמישהו גורם לי לצאת לפירסומות מצבו ממש לא טוב...!

dvd3434

New member
הממממ

מקבל את טענתך...אבל על טעם וריח אין מה להתווכח אני מאוד לא סבלתי את השחקנית של מקנזי "פנים חמוצות" באונינג ואת אשלי "ניתוחים" אבוט והדמות השלישית והאחרונה שאני לא אוהב היא אוליביה "פני עכבר" ווינטרס.

ים כחול

New member
כבר אמרתי פעם ....

שהחלפת שחקנים ושחקניות בסדרות גורם עוול לשחקנים המחליפים . הם יכולים להיות שחקנים נפלאים אך אנחנו עסוקים בלהתרגז שלקחו לנו שחקן אהוב עד שלא מבחינים בכשרון שלהם . היא נראית חמודה המחליפה ואני מאמינה שהיא גם יודעת לשחק רק העיקרון כאן הוא שאתה מתרגל לדמות במשך שנים וופתאום בא ההחלפה ומשבשת הכל . לא אמין !!! לא מקצועי !!!!! ומתסכל
....

למעלה