לאדם הירש המושלםם

לאדם הירש המושלםם ../images/Emo23.gif

מושלם אתה אין עלייךךך יש לך מסנג'ר או אייסיקיו? אם כן אז תענה לי.. חולה עלייךךך לילוש אריס

m14590

New member
אדם...

אדם..מה קורה מאמי?בן כמה אתה? מה האיסיקיו שלך?כנס אלי לאייסי אם בא לך..228626173 מירי

לאדם הכוסון!!

רציני אתה בן 17? הייתי בטוחה לא יותר מ-15.. חפיף בקטנה.. אני מחכה שתענה לי....

avinamal

New member
אדם חמ!ד של*!../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif

אדם בבקשה תענה לי אם יש לך אי סי קיו או מסנג'ר?! למה אני מתה לדבר איתך...לא כדי להציק או משהו...!! קיצר גם פה אפילו דבר איתי...בבקשה! ותדע שאני חולה עלייך!!!!!!!!!!!!!!!!!

../images/Emo23.gifלכולם...וללילוש

לילוש מה קורה יפיופה?.. כמה זמן לא ראיתי אותך חח.. ודרך אגב אני חדשה פה אז תכירו לי אותכם..

למורוש שלי../images/Emo13.gif

חחחח כן אהה מאתמול לא ראית אותי... גם אני חדשה פה אנשים תהיו נחמדים... למי שיש אייסי או מסנג'ר שיגיד...

לאדם הירש המושלםםםם

אדם נשמתי לא ענית אם יש לך אייסיקיו או מסנג'ר... חולה עלייךך

TuTa123

New member
לאאאאא!!!! שאני יביןן..... אדם הירש

מהסדרה הכי מוצלחת ושווה בעולם בפורום שלנוווו???? שיווווווווווווווווווווווווווווווו אדם יא חתייייךךךך~~!~!~!~~~

הודעה חשובה...

טוב חברה....אני רוצה להבהיר משהו.....באמת....באמת שכיף לי לדבר פה...כיף לי להיות אתכם וכיף לדבר אתכם.....אבל כשקורה מצב ששרשור שלם רושמים כמה שאתה נמוך זה לא כלכך מגביר את הכיף.....אני לא רוצה שתחשבו שאני נעלב כמו ילד בת 3 ....אני לא! זה ככה כבר כל החיים שלי....אבל תחשבו על זה ....אתה קורע את התחת קיץ שלם ובסופו של דבר נותנים שרשור שלם על כמה שאתה נראה בן 12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1,0....(בוווםםם!! חחחח) זה לא נעים.....אני לא רוצה שכולם יבואו עכשיו ויבקשו סליחה או יצדיקו אותי....זאת לא הכוונה...הקטע הוא.....תחשבו אם אתם הייתם מופיעים באיזהשהיא תכנית וכל מה שהיו מוצאים בזה זה רק איזה פגם פיזי (שאתם לא יכולים לשלוט בו) ובכל הודעה\שרשור\צ'אט(!) יזכירו לכם את זה....אני לא חושב שעל זה באנו לדבר פה .....חשוב לי להדגיש שאני לא כועס ולא נעלב...ואני מת על כווווווווללללכםםםם!!!

למעלה