לאדם הירש המושלםם

היייי

בתכלס,אדם צודק! תראו כמה הודעות שירשרתם פה רק על מרה,גובה וכאלה.. למה לרדת על מישהו שאתם לא מכירים? אני למשל,סתם דוגמא,אוהבת להציק לחברה שלי בגלל שהיא נמוכה יותר ממני..אבל זו מישהי שמכירה אותי,ויודעת שאני לא באמת מתכוונת לכל מילה "רעה" שיוצאת לי מהפה..חח..לכו תחפשו ת'חברים שלכם! עכשיו זה רציני.. אני מבינה שזה הסופ"ש עשה לכם את זה..פשוט לא שודרו פרקים חדשים אז חיפשתם לעצמכם תעסוקה אחרת..רק חבל שלא כולכם הייתם בצ'ט שהיה מאוווד יבש. אל תיפגעו אישית ותתחילו לשנוא אותי או משהו,כי באמת אני לא חושבת שצריך לשפוט אדם לפי דת,גזע,מין (נדוש,הא?!),מראה,גובה,משקל וכדומה.. קפיש? וזה בשביל החיים בכלל,לא רק בגלל השחקנים והסדרה.. תיהנו לכם ,ונתראה מחר.. לל"ט , דנדושית

תגובה

אני יודעת שאתה יודע שהם צוחקים..אבל סתם לא היית כותב..כתבת כי זה כן מפריע לך.מה הקטע? הרי כ----ל האנשים שהגיבו הרי לא ראו אותך במציאות,ואפילו לא יודעים מה הגובה האמיתי שלך,אוקי? אנשים לא צריכים לשפוט אנשים לפי המראה או כל דבר אחר!! ואני מאמינה שאותם אנשים/ילדים ווטאבר, לא נראים יותר טוב,זה נובע רק מחוסר ביטחון,מקנאה ומדימוי עצמי נמוך.. אל תתייחס לזה בכלל (למרות שזה מפריע לראות את זה),ותזכור באמת כמו שאלה כתבה את המעריצות..חיחיחי יאללה ביי לבינתיים

Elllla31

New member
בקשר למה שכתבת..

רק שתזכור שיותר מחצי מהבנות פה חושבות שאתה חתיך...(ואני אחת מאלה.!.)

LuLiLoPiLaTo1

New member
זה בגלל הצ'אט של אתמול?

אמרנו כבר שנמוך זה שולט
חוץ מזה רוב הפורום פה לא כזה גבוה אז באמת לא נראה לי שצריכים להרגיש עם זה לא נוח.. ובאדם(דו-משמעות,מקווה שמבינים למה
) שיש בו כל כך הרבה תכונות טובות מי בכלל מסתכל על הגובה?!

שני ממן

New member
אדם צודק!!!

אם אתם הייתם נמוכים?! חחחח סתאםםםםםםםם אדם אני חולה עלייך!!! ואל תשמע לאף אחד...כי הם רק רוצים להרוס לך!!! אתה כוסון!!!.. ודוגרי...אחרי שמסתכלים עלייך לכמה שניות קולטים שאתה לפחות בן 16 אז לצומת לבכם....! סתכלו ותפנימו!!!! אדם כפרה עלייך!!!!! מואהההה

שני ממן

New member
ספיר צודקת..גם אני נמוכה...

אבל כפרה עליי ועלייך...אנחנו עוד נגבהה!!! חחח...אמן! חחחחחחחחחחחחחח להיות נמוך זה יתרון...

לחחחחח

ממש תודה לכולם....(שני ממן אימפריה!!!!) שמח לראות שאני חושבים כמוני...

noaanya

New member
../images/Emo24.gifגם להיות גבוה זה לא כיף

אני ממש גבוהה וזה לא כיף כולם קוראים לך ג'רפה לא שזה פוגע אולי זה מוזר אבל זה כיף אבל יש היתרונות וחסרונות בכל דבר אל תרדו אל אחרים!!!!!!!!!!!! יש לי ילד בכיתה 1.70 ומאוד מפותח מכולם יורדים עליו ויש לי ילד בכיתה 1.50 וגם עליו יורדים מסקנה:אנשים יורדים על כל אחד!!!!!!! וזה לא ממש ישתנה

הייי

אני גם 1.70..אני כבר דיי גדולה (בת 16 ,למי שלא יודע..חח) אז ככה שזה נורמלי..ולא חריג. אבל אין לי שום בעייה עם נמוכים! שלא תחשבו אחרת..חחח.. אני לא חושבת שצריך לשפוט אנשים לפי מראה,ציונים וכל מיני דברים אחרים..צריך לראות מה טוב בבנאדם,ולאו דווקא את התכונות השליליות..מי שיש לו בעייה עם נמוכים,שיתחיל לשנות את הגישה שלו..המצב שלו קשה.. מקווה שקלטתם והפנמתם ת'מסר.. בהיייי

טימוש1

New member
מאמי

מתה עלייייייך בעני אתה 1000000000000000000000000000000000000 מוווווווווווווואה מתה עלייך!!! ואפשר להגיד שחולהההההההההההההההההההה מאד מאד :)

לאדם!!../images/Emo25.gif

מה מצב??? חולה עליך!!! קיצר רציתי להגיד לך שאתה שחקן מעולה לא משנה מה יגידו לך צפצף על כולם !!!! שולחת לך נשיקה מואאאאה!!!!......

למעלה